Horúce letné zľavy až 32 % na vybrané produkty Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Horúce letné zľavy až 32 % na vybrané produkty Nakupovať

Kategória starostlivosť o matku a dieťa

Detské pestúnky

Dětská chůvička

 

Buďte svojmu dieťatku stále nablízku s vysielačkami prenášajúcimi krištáľovo čistý zvuk. Pre náročnejších rodičov máme modely, ktoré umožnia tiež prenos videa a majú radu ďalších pokročilých funkcií. Trebárs nočný režim, ktorý bábätko ukolíše k spánku.

 

Odsávačky

Odsávačky

Šikovné a bezpečné prístroje, ktoré umožnia šetrné odsatie materského mlieka, máme k dispozícii v manuálnej a elektrickej variante. Použitie dvojitej elektrickej odsávačky je najpohodlnejšie a najrýchlejšie. Odsávačku odporúčame doplniť fľašami a cumlíkami z radu Natural pre prirodzené kŕmenie.

Štartovacie sady

Sady elektrických odsávaček

Krásne darčeky do začiatku pre mamičku a bábätko. Nájdete tu sady pre kŕmenie novorodenca s odsávačkou, darčekové sady obsahujúce štýlové fľaše a cumlíky, a ďalšie typy štartovacích sád s rozličným príslušenstvom. Urobte radosť a uľahčite novopečenej mamičke prvé dni s bábätkom.

 

Fľaštičky a cumlíkmi

Lahvičky a dudlíky

Fľaše s cumlíkmi Natural poskytujú ten najprirodzenejší spôsob kŕmenia z fľaše. Cumlíky sú široké a mäkké, pripomínajú bábätku prsník. Môžete si zvoliť cumlíky s rôznymi prietokmi podľa veku bábätka aj antikolikovú variantu pre spokojné bruško. Vďaka ergonomickému tvaru fliaš je kŕmenie pohodlné.
 

Sterilizátory a ohrievače

Elektrické parní sterilizátory

Všetko pre bezpečné kŕmenie. Parné sterilizátory zničia až 99,9% baktérií a pojmú až 6 fliaš Philips Avent. Ohrievače detských fliaš potom ohrievajú rovnomerne a šetrne. Umožnia vám tak ľahko pripraviť bábätku mlieko aj príkrmy s tou správnou teplotou.

Cumlíky
 

Šidítka

Prezrite si ortodontické cumlíky, ktoré neohrozia zdravý vývoj ďasien a zúbkov. Cumlíky od Philips deti milujú a majú tak vysokú mieru prijatia. K dispozícii sú v krásnych dizajnoch pre rôzne preferencie a vek dieťatka. Všetky cumlíky pre bábätká od Philips sú zaručene bez BPA.

Parné hrnce, mixéry a riad

Parní hrnce a mixéry

Ponúknite vášmu bábätku zdravú stravu už od prvých príkrmov. S prístrojmi Philips Avent ľahko uvaríte v pare, rozmixujete a podávate. S nákupom prístroja získate tiež recepty a inšpiráciu nielen pre prvé lyžičky. A hodiť sa budú aj praktické poháriky a misky na skladovanie príkrmov.

Hrnčeky pre batoľatá
 

Hrnečky s hubičkou

Niekoľko špeciálnych hrnčekov prevedie vaše dieťatko na ceste k samostatnému pitiu - od hrnčeka s hubicou až po dospelácky hrnček so systémom proti vylievaniu tekutín. Krásne a hravé prevedenie učiacich hrnčekov Philips Avent navyše dieťatko motivuje ku snaženiu.

Príslušenstvo

Příslušenství

Tu nájdete ďalšie nevyhnutnosti pre starostlivosť o bábätko a mamičku. Všetko pre čistotu a poriadok, toľko potrebnú starostlivosť o bradavky počas dojčenia, náhradné diely pre odsávačky či náhradné náustky na hrnčeky pre batoľatá.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.