1
Kategórie starostlivosť o matku a dieťa

Kategória starostlivosť o matku a dieťa

Detské pestůnky

Dětská chůvička
Buďte svojmu dieťatku stále nablízku s vysielačky prenášajúcimi krištáľovo čistý zvuk. Pre náročnejších rodičia máme modely, ktoré umožnia tiež prenos videa a majú rad ďalších pokročilých funkcií. Trebárs nočný režim, ktorý bábätko ukolíše k spánku.

Odsávačky

Odsávačky
Šikovné a bezpečné prístroje, ktoré možní šetrné odsatie materského mlieka, máme k dispozícii v manuálnej a elektrickej variante. Použitie dvojité elektrické odsávačky je najpohodlnejšia a najrýchlejšia. Odsávačku odporúčame doplniť fľašami a cumlíky z radu Natural pre prirodzené kŕmenie.

Štartové sady

Sady elektrických odsávaček
Krásne darčeky do začiatku pre mamičku a bábätko. Nájdete tu sady pre kŕmenie novorodenca s odsávačkou, darčekové sady obsahujúce štýlové fľaše a cumlíky, a ďalšie typy štartovných sád s rozličným príslušenstvom. Urobte radosť a uľahčite novopečenej mamičke prvé dni s bábätkom.

Fľaštičky a cumlíky

Lahvičky a dudlíky
Fľaše s cumlíky Natural poskytujú ten najprirodzenejší spôsob kŕmenia z fľaše. Cumlíky sú široké a mäkké, pripomínajú bábätku prsník. Môžete si zvoliť cumlíky s rôznymi prietokmi podľa veku bábätka aj antikolikový variantu pre spokojné bruško. Vďaka ergonomickému tvaru fliaš je kŕmenie pohodlné.

Sterilizátory a ohrievače

Elektrické parní sterilizátory
Všetko pre bezpečné kŕmenie. Parné sterilizátory zničí až 99,9% baktérií a pojmú až 6 fliaš Philips Avent. Ohrievače detských fliaš potom ohrievajú rovnomerne a šetrne. Umožní vám tak ľahko pripraviť bábätku mlieko aj príkrmy s tou správnou teplotou.

Cumlíky
 

Šidítka
Prezrite si ortodontickej cumlíky, ktoré neohrozia zdravý vývoj ďasien a zúbkov. Cumlíky od Philips deti milujú a majú tak vysokú mieru prijatia. K dispozícii sú v krásnych dizajnoch pre rôzne preferencie a vek dieťatka. Všetky dudlíčky pre bábätká od Philips sú zaručene bez BPA.

Parné hrnce, mixéry a riad

Parní hrnce a mixéry
Ponúknite vášmu bábätku zdravú stravu už od prvých príkrmov. S prístrojmi Philips Avent ľahko uvaríte v pare, rozmixujete a podávate. S nákupom prístroja získate tiež recepty a inšpiráciu nielen pre prvý lyžičky. A hodiť sa budú aj praktické poháriky a misky na skladovanie príkrmov.

Hrnčeky pre batoľatá
 

Hrnečky s hubičkou
Niekoľko špeciálnych hrnčekov prevedie vaše dieťatko na ceste k samostatnému pitie - od hrnčeka s hubicou až po dospelácky hrnček so systémom proti vylievanie tekutín. Krásne a hravé prevedenie učiacich hrnčekov Philips Avent navyše dieťatko motivuje ku snaženia.

Príslušenstvo

Příslušenství
Tu nájdete ďalšie nevyhnutnosti pre starostlivosť o bábätko a mamičku. Všetko pre čistotu a poriadok, toľko potrebnú starostlivosť o bradavky počas dojčenia, náhradné diely pre odsávačky či náhradné náustky na hrnčeky pre batoľatá.

Hľadáte niečo iné?

Prihláste sa na odber noviniek

* Toto pole je povinné
*

*