1
Televízory

Objavte nový sortiment roku 2018

Prehrať klip

Nájdite svoj dokonalý televízor


Výber podľa funkcií

Televízory Ambilight

 

Pomocou malých svetelných diód LED na zadnej strane televízora sa celý obsah obrazovky premieta na stenu za ňou. Funkcia Philips Ambilight replikuje farby zobrazujúce sa na obrazovke v reálnom čase – vďaka tomu vzniká dojem, že obraz zasahuje mimo obrazovky.

OLED TV

 

Zažite jediný televízor 4K OLED s funkciou Ambilight a službou Android TV na svete. Objavte dokonalé odtiene čiernej a očarujúce farby oživené naším jedinečným systémom na spracovanie obrazu od spoločnosti Philips.

Android TV™

 

Aplikácie, hry, vysielanie a pripojenie mobilných zariadení. S inteligentným televízorom Philips Android si môžete užívať všetku zábavu z obchodu Google Play na veľkej obrazovke – a nielen to.     

Televízory s 4K Ultra HD

 

Vychutnajte si filmy, seriály, hry a ďalší obsah v celej ich sláve. S televízorom Philips 4K Ultra HD TV získate tú najjasnejšiu kvalitu obrazu so 4-násobne vyšším rozlíšením ako v prípade bežných televízorov HD.   

Podľa veľkosti

< 81 cm (32 palcov)
 
102 cm (40 palcov) -
109 cm
(43 palcov)
124 cm (49 palcov) -
140 cm
(55 palcov)
> 165 cm (65 palcov)
 

Série Philips TV Exkluzívny výber

threesided Philips Ambilight
Philips Ultra HD
Perfect Picture Engine
Android TV
threesided Philips Ambilight
Philips Ultra HD
PixelPlus Ultra HD
Android TV
twosided Philips Ambilight
Philips Ultra HD
PixelPlus Ultra HD
Android TV
Philips HDR Plus
Philips Ultra HD
PixelPlus Ultra HD
Smart TV
*Zobrazené špecifikácie sa netýkajú všetkých výrobkov v rámci jednotlivých radov.

Pomoc, podpora a aktualizácie

Zaregistrujte svoj televízor

 

Vytvorte si bezplatné konto v službe My Philips a zaregistrujte svoj nový televízor. Po registrácii vás budeme informovať, keď budú k dispozícii nové aktualizácie.

Aktualizácie softvéru a ovládačov

 

Váš televízor Philips bude neustále v najlepšej forme. Ak je k dispozícii nová aktualizácia softvéru, nájdete ju tu. Ak stratíte nejaké ovládače, môžete si ich tu bezplatne stiahnuť.

Riešenie problémov s televízorom

 

Sprievodca riešením problémov s televízorom Philips je najrýchlejší spôsob riešenia akýchkoľvek technických problémov. Pomocou týchto praktických tipov a trikov bude váš televízor opäť funkčný behom sekundy.

Kontakty

 

Sme tu, aby sme vám pomohli. Ak potrebujete pomoc s nákupom televízora Philips alebo potrebujete pomoc s jeho nastavením, môžete sa na nás obrátiť telefonicky, e-mailom alebo cez online čet.