1
  Philips TV

  Televízory Philips
  Rozdiel je skutočný

  Náš špičkový sortiment televízorov

  Náš špičkový sortiment televízorov

  Hybrid Cashback

  Vyskúšaj Ambilight na 30 dní zadarmo


  Kúpte si Ambilight TV ešte dnes a vyskúšajte si unikátny zážitok priamo v pohodlí domova.

  Nájdite si svoj televízor

  Nájdite si svoj televízor


  Neviete, kde máte začať? Nájdite si tu svoj ideálny televízor Philips. Prostredníctvom niekoľkých jednoduchých otázok vám pomôžeme zúžiť váš výber.

  Iba od spoločnosti Philips
  Zažite čaro funkcie Ambilight

  s technológiou Ambilight bez technológie Ambilight

  Iba od spoločnosti Philips
  Zažite čaro funkcie Ambilight

  Funkcia Philips Ambilight zmení úplne všetko. Filmy pôsobia veľkolepejšie. Hry priam skáču do miestnosti. Hudbu sprevádza svetelná šou. Ľudia nám zvyknú hovoriť, že sa im Ambilight tak veľmi páči, až ho vždy nechávajú zapnutý.

  Televízor Philips s inteligentnými funkciami

  Praktické funkcie
  Nájdite, čo chcete, vychutnajte si, čo nájdete

   

  Televízory Philips majú množstvo inteligentných funkcií od ovládania hlasom až po zvuk vo viacerých miestnostiach a ďalšie. Oddychujte s Netflixom. Sledujte YouTube alebo Apple TV+. Nech máte radi čokoľvek, vďaka našim televízorom to ľahko nájdete. 

  Televízor Philips – streamujte zvuk svojho televízora

  Bezdrôtovo prehrávajte zvuk svojho televízora
  Zvuk vo vašej domácnosti bez problémov

   

  Televízor Philips s technológiou DTS Play-Fi vám umožní synchronizovať zvuk televízora s bezdrôtovými domácimi reproduktormi v ktorejkoľvek miestnosti, čím vytvoríte priestorový zvuk, alebo počúvať televízor cez slúchadlá zapojené do vášho inteligentného zariadenia.

  Herný televízor Philips

  Pripravený na hranie
  Váš televízor Philips miluje hru

   

  Či už ide o úroveň, ktorú ste odhodlaní prejsť, alebo rodinný turnaj – využite herný večer naplno. Vďaka živému obrazu a úžasnému zvuku je váš televízor Philips dokonalým zariadením pre hry.

  Naše obľúbené televízory

  Naše obľúbené televízory

  Čo je nové?

  Ocenenia
  Prvotriedny výkon. Uznávaný.

  News - Apple TV+

  Apple TV+
  Do televízorov Philips so systémom Android TV prichádza aplikácia Apple TV


  Spoločnosť Philips oznamuje, že v televízoroch Philips so systémom Android TV je teraz k dispozícii aplikácia Apple TV vrátane Apple TV+.

   

  Majitelia novozakúpených televízorov Philips so systémom Android TV s modelovým rokom 2021, si môžu vychutnávať funkcie aplikácie Apple TV s našou oceňovanou technológiou spracovania obrazu a jedinečným systémom Ambilight a sledovať obsah Apple TV+ v najvyššej obrazovej a zvukovej kvalite.

  Disney+

  Disney+
  Služba a aplikácia Disney+ sú teraz k dispozícii na televízoroch Philips so systémom Android na Slovensku.

   

  Philips oznamuje, že aplikácia Disney+ a služba streamovania Disney+ sú k dispozícii na televízoroch Philips so systémom Android TV. Disney+, streamovacia služba od spoločnosti The Walt Disney Company bude spustená v 42 nových krajinách počas leta 2022 vrátane Slovenska.

  Vďaka exkluzívnemu pôvodnému obsahu a tisíckam epizód a filmov od spoločností Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a všeobecnej zábavy od spoločnosti Star je Disney+ domovom pre streamovanie niektorých z najobľúbenejších príbehov na svete.


  Majitelia Android televízorov Philips na Slovensku môžu nájsť aplikáciu Disney+ a vychutnať si obsah Disney+ prostredníctvom domovskej obrazovky Philips Smart TV. (vyžaduje sa predplatné služby Disney+)

  Soundbary Philips

  Soundbary Philips
  Pre sýtejší zvuk televízora

  Pomoc, podpora a aktualizácie

  Zaregistrujte svoj televízor Philips

  Zaregistrujte svoj televízor

   

  Vytvorte si bezplatné konto v službe My Philips a zaregistrujte svoj nový televízor. Po registrácii vás budeme informovať, keď budú k dispozícii nové aktualizácie.

  Aktualizácie softvéru

  Aktualizácie softvéru

   

  Váš televízor Philips bude neustále v najlepšej forme. Ak je k dispozícii nová aktualizácia softvéru, nájdete ju tu. Ak stratíte nejaké ovládače, môžete si ich tu bezplatne stiahnuť.

  Platforma podpory

  Platforma podpory

   

  Sprievodca riešením problémov s televízorom Philips je najrýchlejší spôsob riešenia akýchkoľvek technických problémov. Pomocou týchto praktických tipov a trikov bude váš televízor opäť funkčný behom sekundy.

  Kontakty

  Kontakty

   

  Sme tu, aby sme vám pomohli. Ak potrebujete pomoc s nákupom televízora Philips alebo s jeho nastavením, môžete sa na nás obrátiť telefonicky, e-mailom alebo cez online čet.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.