Aplikácia pre slúchadlá Philips Headphones

  Pre systémy iOS  a Android


  Aplikácia pre slúchadlá Philips Headphones vám umožní naplno využiť potenciál vašich slúchadiel. K dispozícii máte všetky funkcie, ktoré vám poskytnú ten najlepší zvukový zážitok z vášho mobilného zariadenia.

  Prevezmite si aplikáciu:

  Slúchadlá L4 fidelio pripojené k aplikácii pre slúchadlá Philips Headphones

  Doprajte si intenzívnejší zážitok so svojimi slúchadlami

  Funkcie aplikácie

  Kliknutím zobrazíte ďalšie informácie

  Umožňujú prispôsobiť voliteľné režimy ovládania hluku na slúchadlách

  Umožňuje nastaviť časovač na vypnutie slúchadiel.

  Keď snímač zistí, že ste si slúchadlá vybrali z uší, zvuk sa automaticky pozastaví. Prehrávanie zvuku sa obnoví, keď snímač zistí, že ste si slúchadlá znova nasadili.

  Čokoľvek sa vám páči, milujte to po svojom! Štyri predvoľby vám umožňujú zvoliť zvuk slúchadiel na základe toho, čo počúvate.

  Dosiahnite takmer reálny zážitok s minimálnou latenciou pri hraní hier a prehrávaní videí. Upozorňujeme, že môže dôjsť k skráteniu vzdialenosti pre príjem signálu.

  Umožňuje vám počuť svoj vlastný hlas počas uskutočňovania hovorov

  Aktivujte si režim prehľadu prostredníctvom slúchadiel alebo aplikácie, ak sa chcete s niekým porozprávať, vypočuť si oznámenia alebo počuť zvuky ulice. Aplikácia vám umožňuje ovládať úroveň hluku, ktorý budete počuť cez slúchadlá.

  Umožňuje vám zobraziť číslo modelu, adresu MAC a stav aktualizácie softvéru. Túto položku môžete použiť na aktualizáciu softvéru slúchadiel.

  Už žiadne vyhľadávanie na stránkach podpory – aplikácia vás presmeruje priamo na správny návod na použitie pre vaše slúchadlá! Získajte okamžitý prístup k tipom na riešenie problémov a všeobecným tipom a tipom na používanie slúchadiel.

  Sú moje slúchadlá kompatibilné?


  Aplikácia pre slúchadlá Philips Headphones je kompatibilná s našimi najnovšími slúchadlami. Je k dispozícii v 23 jazykoch vrátane holandčiny, angličtiny, francúzštiny, španielčiny, ruštiny, arabčiny, hebrejčiny, kórejčiny, japončiny a mandarínštiny.

  Ikona FAQ

  Vaše otázky a odpovede

  Ako pripojím slúchadlá Philips k aplikácii pre slúchadlá Philips Headphones?


  Zapnite funkciu Bluetooth v telefóne. V ponuke Bluetooth v telefóne vyberte vaše slúchadlá. Po pripojení slúchadiel sa automaticky vytvorí pripojenie k aplikácii.

  Aké sú niektoré bežné problémy s pripojením pri zariadeniach so systémom iOS?


  iOS Bluetooth má tri stavy: Plne aktivovaná, Čiastočne aktivovaná a Vypnutá. Za účelom správneho spárovania a pripojenia slúchadiel je dôležité zabezpečiť, aby bola funkcia Bluetooth telefónu v stave „Plne aktivovaná“.

  Počas inštalácie vás aplikácia vyzve, aby ste udelili funkcii Bluetooth povolenie na používanie aplikácie. Je dôležité, aby ste vybrali možnosť „OK“. Ak vyberiete možnosť „Zakázať“, rovnaké kontextové okno sa opätovne zobrazí neskôr. V používaní aplikácie budete môcť pokračovať len v prípade, že zvolíte možnosť „OK“.

  Nakoniec je dôležité, aby ste v nastaveniach zariadenia nezmenili predvolený názov modelu slúchadiel, pretože automatická detekcia vašich slúchadiel v aplikácii nebude fungovať. V takom prípade budete musieť vybrať model slúchadiel manuálne v aplikácii, aby sa zaistilo správne fungovanie.

  Aké sú niektoré bežné problémy s pripojením pri zariadeniach so systémom Android?

   

  Počas inštalácie aplikácia zobrazí výzvu na povolenie pripojenia slúchadiel. Je dôležité, aby ste vybrali možnosť „Povoliť“. Staršie verzie systému Android (<12) vás môžu požiadať o udelenie povolenia na získanie polohy a ukladanie. Tieto povolenia sú potrebné pre správne fungovanie aplikácie.

  Sú moje slúchadlá kompatibilné s aplikáciou pre slúchadlá Philips Headphones?

   

  Ak chcete zistiť, či sú vaše slúchadlá kompatibilné s aplikáciou, pozrite si nasledujúci zoznam:

  Philips support is here, contact

  Potrebujem podporu pre staršie modely

  Pomôžte mi nájsť číslo
  Vyhľadanie modelového označenia výrobku​
  Kde môžem nájsť modelové označenie?
  Modelové označenie nájdete na tele výrobku. Ide o kombináciu písmen a číslic.​
  Pokiaľ máte výrobok pri sebe, zvoľte skupinu a kategóriu výrobku nižšie.​ Ukážeme vám, kde sa modelové označenie nachádza.​
  Umiestnenie modelového označenia na výrobku​

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.