1
  Aplikácia pre slúchadlá Philips

  Aplikácia pre slúchadlá Philips

  Pre systémy iOS  a Android 

  Jednoduché pripojenie

  Doprajte si intenzívnejší zážitok so svojimi slúchadlami

  Funkcie aplikácie

  Kliknite pre viac

  Stlmte svet okolo seba. Potláčanie hluku môžete zapnúť cez slúchadlá alebo aplikáciu. Ak nechcete odfiltrovať všetky vonkajšie zvuky, môžete použiť režim pozornosti v aplikácii na manuálne zníženie úrovne ANC. 

  Režim pozornosti môžete aktivovať cez slúchadlá alebo aplikáciu, ak chcete viesť rozhovor, počúvať správy alebo počuť zvuky na ulici. Aplikácia vám umožní nastaviť, koľko zvukov chcete vpustiť do slúchadiel. 

  Pri výbere adaptívneho potláčania hluku, aplikácia odfiltruje vonkajší hluk podľa toho, čo práve robíte. Či už sedíte, kráčate, bežíte alebo cestujete, aplikácia automaticky vyberie správnu voľbu ovládania hluku pre vaše prostredie.

  Všetko, čo máte radi, majte podľa seba. Šesť predvolieb vám umožňuje vybrať si, ako majú slúchadlá znieť podľa toho, čo počúvate. Alebo môžete použiť ekvalizér aplikácie a sami si nastaviť zvuk a uložiť nastavené predvoľby pre použitie do budúcna.

  Prechádzate tónmi v zozname nahrávok? Môžete prehrávať, pozastaviť, preskočiť a nastaviť hlasitosť priamo v aplikácii. Zároveň môžete zobraziť hlavné informácie o nahrávke, grafickú úpravu albumu a detaily o umelcovi.

  Aplikácia vám umožňuje použiť váš telefón na kontrolu tepu srdca v reálnom čase vždy, keď máte na sebe slúchadlá Philips. Ideálne, keď chcete monitorovať svoj výkon počas cvičenia alebo sledovať svoje zotavovanie po behu. 

   

  Chcete použiť konkrétneho hlasového asistenta so slúchadlami Philips? Stačí si stiahnuť hlasového asistenta do telefónu a zvoliť ho v aplikácii. Následne sa môžete rozprávať s vybraným hlasovým asistentom prostredníctvom svojich slúchadiel.

  Aplikácia jednoducho umožňuje mať  slúchadlá vždy aktuálne. Stačí si stiahnuť do telefónu najnovší firmvér. Po skončení sťahovania sa slúchadlá Philips automaticky aktualizujú prostredníctvom aplikácie.  

  Už žiadne vyhľadávanie informácií na stránkach podpory - aplikácia vás presmeruje priamo na správny návod na používanie pre vaše slúchadlá! Získajte okamžitý prístup k tipom na riešenie problémov a všeobecným radám, čo máte a nemáte robiť, pri používaní slúchadiel.

  Sú moje slúchadlá kompatibilné?


  Aplikácia pre slúchadlá Philips je kompatibilná s našimi najnovšími slúchadlami. Je dostupná v 23 jazykoch vrátane angličtiny, francúzštiny, španielčiny, ruštiny, či čínštiny.

  Vaša aplikácia pre slúchadlá Philips

  Rýchle spustenie

  Začíname s aplikáciou pre slúchadlá Philips. 

  Viac z kategórie Zvuk od spoločnosti Philips 

  Slúchadlá
  Majte svoju hudbu vždy pri sebe

  Reproduktory soundbar
  Pre každý jeden vzrušujúci okamih

  Bezdrôtové reproduktory
  Vaša hudba. Hlasná a slobodná. 

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  I understand

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  I understand

  Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.