Valentínske zľavy až do 38 %. Zobraziť
dni
hodiny
minúty
sekundy
1
Šálkový mixér Philips Flip & Juice™ 2 v 1 s odšťavovačom.

Mixér Philips Flip & Juice™

Mixuj, otoč, odšťavuj!

Pozrite si mixér Philips Flip & Juice™ v akcii

Ukážka činnosti a možností mixéra 2v1 Philips Flip & Juice™ s odšťavovačom.
Mixér 2v1 Flip&Juice™ HD3770 v režime odšťavovača pri odšťavovaní čerstvej šťavy a plní ňou poháre.

Mixér Philips Flip & Juice™, Z mixéra na odšťavovač jedným otočením


HR3770/10

Technológia Flip&Juice™ pre všetky vaše potreby mixovania a odšťavovania

Technológia ProBlend Ultra pre rôzne chute a textúry

Nekonečná inšpirácia a návod s aplikáciou NutriU

Bezproblémové čistenie s funkciou rýchleho čistenia

Vaše obľúbené recepty na dosah ruky vďaka rýchlemu výberu programov

Nový mixér Philips Flip&Juice™ s revolučným dizajnom nádoby a integrovaným filtračným systémom vytvára nápoj s textúrou prispôsobenou chuťovým preferenciám vašej rodiny. Jemné smoothie, šťavy s dužinou alebo bez nej, to všetko v jednom riešení.

Mixuj, otoč, odšťavuj!


Vďaka technológii Flip & Juice™ (kombinácia vysokorýchlostného mixéra a odstredivého odšťavovača) môžete mať dokonale jemné smoothie, šťavy s dužinou alebo bez nej. Prostredníctvom revolučného dizajnu nádoby a integrovaného filtračného systému sa nápoj prispôsobí chuti a preferenciám vašej rodiny.

 

Vďaka nemu pripravíte dva druhy štiav: číru vrátane rastlinného mlieka a hustú šťavu (s dužinou). Zo šťavnatého ovocia (ako sú pomaranče, hrozno atď.) budete môcť získať akýkoľvek druh šťavy, ktorý uprednostňujete. Zo zeleniny a ovocia, ktoré v sebe prirodzene obsahujú menej šťavy (jablká, mrkva), bude potrebné pridať trochu vody alebo ich zmiešať so šťavnatým ovocím.

Číra šťava (z mäkkého a šťavnatého ovocia):

 

 • pomaranče
 • hrozno
 • ananás

Šťava s dužinou (z nešťavnatého ovocia a zeleniny):

 

 • jablká
 • hrušky
 • mrkva
 • zeler

Atlantic Flip&Juice™, HD3770

Jednoduché od začiatku do konca

Dosiahnite dokonalú konzistenciu rozmixovaných surovín vďaka vysokému výkonu a technológii ProBlend Ultra.

Technológia ProBlend Ultra


Vďaka technológii ProBlend Ultra si môžete dopriať rôznorodosť, akú hľadáte, od krémových omáčok po husté orechové maslá, od osviežujúcich smoothies po výživné polievky. Motor s výkonom 1500 W, kombinácia ostrých a vrúbkovaných nožov a rebrovaná nádoba spoločne zaisťujú optimálny prietok a dokonalé výsledky pre váš recept.

Rýchly a bezproblémový výkon mixéra vďaka výkonnému motoru ProBlend Ultra.

Motor ProBlend Ultra


Motor ProBlend Ultra s výkonom 1500 W zaisťuje mixovanie a rovnomerné premiešanie všetkých surovín.

Mixovacia nádoba na presnejšie mixovanie vďaka technológii ProBlend Ultra, ktorá nasmeruje všetky mixované prísady presne do stredu, kde sa nachádzajú sekacie nože.

Nádoba ProBlend Ultra


Nádoba ProBlend Ultra využíva jedinečné rebrovanie, ktoré neustále navádza suroviny späť do oblasti miešania, takže všetky suroviny sú vždy pri noži pre optimálne výsledky mixovania.

Mixovacie nože ProBlend, ktoré majú jemné aj zúbkované ostrie, umožňujú presné rozmixovanie prísad rôznej štruktúry a tvrdosti na hladkú pastu.

Čepele ProBlend Ultra


Čepele ProBlend Ultra sú špeciálne tvorené kombináciou vrúbkovaných nožov, ktoré rozdrvia tvrdé suroviny na menšie kúsky, a ostrých nožov, ktoré ich potom namixujú na tú najjemnejšiu textúru.

Ovládací panel mixéra a odšťavovača 2 v 1 Filp&Juice s možnosťou výberu z 8 automatických programov na prípravu rôznych druhov potravín.

8 automatických programov pre najobľúbenejšie druhy jedál:

 
 • smoothies/koktaily
 • polievky
 • dezerty (cesto na palacinky, wafle a pod.)
 • omáčky
 • orechové maslá
 • drvenie ľadu
 • hladké šťavy (vrátane rastlinného mlieka)
 • hustá šťava (s dužinou)

Rôzne pokrmy pripravené pomocou mixéra a odšťavovača 2 v 1 Philips Flip&Juice: zmrzlina, krémová polievka, arašidové maslo, vafle, zeleninová omáčka, nápoj s drveným ľadom, smoothie s cereáliami, ovocná šťava.

Rozmanitosť jedál


Čučoriedkové smoothie, paradajková krémová polievka, arašidové maslo, vafle s malinami a práškovým cukrom, zelená bazalková omáčka, mochito s drveným ľadom, ovsené mlieko, hustá paradajková omáčka - vyberte si, čo chcete pripraviť.

Aplikácia s receptami a inšpiráciami na tvorbu jedál pomocou mixéra s odšťavovačom.

Hľadáte inšpiráciu?


Aplikácia NutriU ponúka stovky zdravých a chutných smoothie, džúsov, omáčok, dezertov a mnoho ďalších receptov, ktoré vám pomôžu obohatiť jedálniček vašej rodiny.

 

Programy rýchleho výberu na digitálnom displeji sú definované nastavením času a rýchlosti tak, aby vaše obľúbené recepty boli na dosah prsta.

Navrhnuté na rýchle a jednoduché čistenie

 

Aktivujte funkciu rýchleho čistenia malým množstvom vody a prostriedku na umývanie, užite si bezproblémové čistenie iba za 2 minúty.


Funkcia rýchleho čistenia odstráni aj odolné zvyšky, ako sú cestá na koláče a orechové maslá.

Mixér s odšťavovačom počas programu automatického čistenia pohárov.

Priehľadné a odolné fľaše Tritan™ bez obsahu BPA


100 % bez obsahu BPA, nádoby vhodné do umývačky riadu, ktoré možno pripojiť k základnej jednotke na mixovanie.

 

Vytvorte si vlastné nápoje v menšom množstve v dvoch samostatných fľašiach na cesty.

Mixér s odšťavovačom spolu s priloženými odolnými tritanovými fľašami na priame mixovanie, ako aj na skladovanie štiav a smoothies.

Čo hovoria ostatní o mixéri Philips Philips Flip & Juice™

Ste pripravení kúpiť mixér Philips Philips Flip & Juice™?

Súprava Philips Flip&Juice HR3770, vrátane mixéra s odšťavovačom a pohárom, dvoch bidónov, nožov, odmerky, špachtle.

Mixér Philips Flip & Juice™ sa dodáva s dvoma priehľadnými a odolnými nádobami z Tritanu™ bez obsahu BPA a samostatnými nožmi Tumbler, aby ste mohli mať svoje smoothies a šťavy na cestách. Súčasťou je aj stierka, aby ste mohli bezpečne manipulovať so surovinami bez toho, aby ste sa dotkli nožov, a odmerka na presné mixovanie.

Personalizácia prostredníctvom aplikácie NutriU

Objavte zdravé, výživné recepty a inšpirácie s aplikáciou NutriU, svojím virtuálnym šéfkuchárom.

Viac ako 500 receptov, tipov a personalizovaných odporúčaní

Denná inšpirácia na objavovanie obľúbených receptov

Návod krok za krokom, ako sa stať lepším kuchárom

Vlastníte už mixér Philips Flip & Juice™?


Zistite viac o svojom zariadení! Objavte výhody po registrácii a nechajte sa inšpirovať zdravými výživnými nápadmi s aplikáciou NutriU.

Často kladené otázky

Ako funguje technológia Flip&Juice?

Začína sa zmiešaním ingrediencií, potom môžete nádobu otočiť a pokračovať v odšťavovaní. Všetko, čo dokážete rozmixovať, dokážete aj odšťaviť. Vďaka revolučnému dizajnu nádoby a integrovanému filtru môžete mať popri jemných smoothies aj šťavy s dužinou alebo bez.

Ako funguje technológia ProBlend Ultra?

Technológia ProBlend Ultra kombinuje 3 funkcie pre maximálnu rozmanitosť chuti a textúry tak, ako ju máte radi: Motor ProBlend Ultra s výkonom 1500 W zaisťuje mixovanie a rovnomerné premiešanie všetkých surovín, nože ProBlend Ultra navrhnuté v kombinácii zubatého noža na drvenie tvrdých prísad na menšie kúsky a ostrých nožov na ich krájanie do najjemnejšej štruktúry a nádoba ProBlend Ultra navrhnutá s jedinečnými rebrami, ktoré neustále vedú prísady späť do prúdu mixovania.

Aké programy má Flip&Juice Blender?

Flip&Juice ponúka okrem manuálneho programu a funkcie rýchleho čistenia aj programy na prípravu smoothie, polievky, dezertu, omáčky, orechového masla, drvenia ľadu, čistej šťavy a dužinovej šťavy.

Aké druhy zmesí môžem pripravovať pomocou mixéra Flip&Juice?

Môžete si pripraviť obľúbené koktaily a smoothies, mixovať polievky, miešať palacinkové cestá, pripravovať pesto alebo paradajkový pretlak, vytvárať drvené alebo hladké orechové maslá, drviť kocky ľadu a mixovať mnoho ďalších obľúbených jedál.

Aké druhy džúsov môžem pripraviť pomocou mixéra Flip&Juice?

Na prípravu čírej šťavy môžete použiť program na čistú šťavu pre mäkké a šťavnaté ovocie, ako sú pomaranče a hrozno. Na prípravu dužinatej šťavy môžete použiť program P1 pre mäkké a šťavnaté ovocie. P2 pre šťavnaté aj nešťavnaté ovocie na výrobu šťavy zo zmiešaného ovocia, napríklad zmiešanej šťavy z jabĺk a pomarančov. P3 pre šťavnaté aj nešťavnaté ovocie a zeleninu na výrobu šťavy s množstvom vlákniny zo zmiešaného ovocia a zeleniny, ako je napríklad jablkovo-pomarančovo-mrkvová šťava. P3 môžete použiť aj na výrobu domáceho ovseného mlieka.

Ako môžem pripraviť šťavu z nešťavnatého ovocia, napríklad z jabĺk?

Na každé jablko, ktoré chcete odšťaviť, môžete pridať 100-125 ml vody podľa vašich preferencií. Môžete použiť program šťavy s dužinou a nastaviť úroveň vlákniny pomocou voľby P1, P2 alebo P3.

Prečo je mixér Flip&Juice lepší ako môj súčasný mixér?

Kombinuje mixovanie a odšťavovanie v jednom, čím šetrí miesto v kuchyni.

Má mixér Flip&Juice príslušenstvo?

Áno, fľaša na cesty navrhnutá z priehľadného a odolného materiálu Tritan™. Vytvorte si nápoje v menšom množstve alebo si ich vezmite na cesty.

Aká je kapacita nádoby na mixovanie?

Nádoba mixéra má maximálnu kapacitu 2 litre a efektívnu kapacitu 1,8 litra, takže môžete naraz obslúžiť celú rodinu.

Aká je kapacita nádoby na odšťavovanie?

Na jeden záťah môžete rozmixovať a odšťaviť 800 gramov ingrediencií. Z 1 kg pomarančov môžete mať približne 800 gramov olúpaných pomarančov, ktoré môžu poskytnúť až 600 ml pomarančovej šťavy.

Dá sa odšťavovač ľahko čistiť?

Všetky odnímateľné časti sa dajú ľahko opláchnuť a možno ich umývať v umývačke riadu. Môžete použiť program rýchleho čistenia nádoby mixéra s malým množstvom vody a prostriedkom na riad, váš mixér potom bude pripravený na ďalšie použitie v priebehu 2 minút.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.