1

Bezdrôtový tyčový vysavač
Philips SpeedPro Max Aqua 3v1

Vysáva a utiera jedným ťahom. Rýchlo a efektívne

Sáčkové vysávače

Bag vacuum cleaner
Vysávajte na plný výkon s hĺbkovým čistením. To vám umožní výkonné vysávače so silným sacím výkonom, ktoré sú vybavené protialergickým filtrom. Ten zadržiava viac ako 99,9% všetkého prachu a má certifikát ECARF. Navyše sú tieto vysávače veľmi tiché, vysávajte kedykoľvek, bez toho aby ste niekoho rušili.

Bezsáčkové vysávače

Bagless vacuum cleaner
Veľmi výkonné vysávanie a ľahkú likvidáciu prachu a ďalších nečistôt vám prináša bezsáčkové vysávače. Vďaka technológii PowerCyclone zaručí vysoko účinnú separáciu vzduchu a prachu a mimoriadne výsledky čistenia. 

Bezdrôtové tyčové vysávače

Cordless stick cleaners
Šetrite čas a sily. Vysávajte a vytierajte jedným ťahom! Plnohodnotný vysávač pre mokré aj suché použitie má digitálny motor PowerBlade a vytvára silné prúdenie vzduchu pre vysávanie. Následne potom využije integrovanú funkciu vytieranie pre mokré čistenie podláh.

Sáčky, filtre, hubicie

Cordless stick cleaners
Tu nájdete originálne príslušenstvo pre vysávače Philips. Vyberte si sáčky (jeden štandard pre všetky vysávače) a filtre do vášho vysávača. Táto sekcia pomôže aj v prípade, že zháňate originálne náhradné diely určené pre maximálny výkon vášho pomocníka do domácnosti.

Hľadáte niečo iné?

Prihláste sa na odber noviniek

* Toto pole je povinné
*

*