Prémiová starostlivosť o mužov s výrobkami Philips so zľavami až 30% Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Prémiová starostlivosť o mužov s výrobkami Philips so zľavami až 30% Nakupovať

Holenie namokro s rotačným holiacim strojčekom

2 min (čítanie) – 03:33 (video)

Holenie namokro – mobilné zariadenia

Holeniu namokro sa nič nevyrovná. Zaistíte si pocit sviežosti a pripravíte sa na deň, ktorý máte pred sebou. Prinášame vám odporúčania odborníkov na holenie namokro strojčekom na holenie namokro aj nasucho.

Skrátenie chĺpkov pred holením

1. Skrátenie chĺpkov pred holením

Ak ste sa už niekoľko dní neholili a na tvári už nemáte krátke strnisko, pred holením si chĺpky skráťte. Môžete použiť zastrihávač alebo nadstavec na tvarovanie brady.

Dôkladné opláchnutie

2. Dôkladné opláchnutie

Umyte si tvár vlažnou vodou a prostriedkom na umývanie tváre, ktorý vyhovuje typu vašej pokožky.

Nanesenie prípravku

3. Nanesenie prípravku

Výrobky na holenie namokro sa predávajú vo forme pien alebo gélov. Stačí malé množstvo gélu na holenie alebo guľôčka z peny vo veľkosti vlašského orecha. Toto množstvo rozotrite v dlaniach a naneste si ho na mokrú tvár.

Výber nastavenia

4. Výber nastavenia

Ak má váš holiaci strojček rôzne nastavenia komfortu, nastal čas vybrať si niektoré z nich. Ak si nie ste istí, ktoré je tým najlepším, skúste si oholiť namokro malú časť tváre, aby ste zistili, ktoré z nastavení vám najviac vyhovuje.

Holenie namokro – video

5. Jemné krúživé pohyby

Pri holení robte malé krúživé pohyby. Vždy na začiatku jemne pritlačte, najmä v citlivých oblastiach. Príliš silné pritlačenie vám nepomôže rýchlejšie sa oholiť a väčšie trenie môže spôsobiť podráždenie pokožky.

Pravidelne oplachujte strojček

6. Pravidelne oplachujte strojček

Na zlepšenie výkonu strojček na holenie namokro oplachujte pod tečúcou vodou, aby ste z neho počas holenia zmyli prebytočnú penu a chĺpky.

Záverečné prejdenie po tvári

7. Záverečné prejdenie po tvári

Na zaistenie ešte hladšieho oholenia nakoniec zvýšte tlak strojčekom na pokožku pri prechádzaní proti smeru rastu chĺpkov. Znova postupujte opatrne v citlivých oblastiach.

8. Najnepoddajnejšie chĺpky

Ak máte problémy pri holení posledných pár chĺpkov, jemne si napnite pokožku, aby sa chĺpky zdvihli a ohoľte miesta, ktoré sú ťažko dostupné.

9. Bokombrady

Pomocou zastrihávača alebo nadstavca na tvarovanie brady si zastihnite svoje bokombrady.

10. Voda po holení

Naneste vodu po holení alebo balzam na zvýšenie pocitu čerstvosti – a môžete vyraziť von!

Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov a pri starostlivosti o pokožku pomocou elektrického holiaceho strojčeka je najvýhodnejšie holiť sa aspoň trikrát do týždňa.

 

Holiaci strojček nezabudnite po použití vyčistiť, aby ste zaistili jeho optimálny výkon a hygienu. Opláchnite ho vo veľkom množstve vlažnej vody, otraste prebytočnú vodu a nechajte ho vyschnúť. Prípadne ak používate systém Philips SmartClean, stačí ho vložiť dnu a váš holiaci strojček na holenie namokro aj nasucho bude pripravený na ďalšie holenie.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.