1
To nejlepšie oholenie od Philips

Dokonalé oholenie
Maximálny komfort

Holiace strojčeky

Philips S9000 Prestige
Široký výber holiacich strojčekov pre dokonalé oholenie. V ponuke nájdete základné strojčeky, strojčeky pre citlivú pokožku až po prémiové holiace strojčeky. Ktorý bude ten váš?

OneBlade

Philips OneBlade
Nie je to žiletka, je to OneBlade. Zastriháva, tvaruje, oholí. Vyberte si z ponuky OneBlade na Tvár alebo na Tvár a Telo. Holenie nikdy nebolo jednoduchšie. Presvedčte sa.

Multifunkčné zastrihávače

Philips Multigroom
S multifunkčným zastrihávačom Philips zastrihnete telo, vlasy aj tvár. Vďaka širokej ponuke príslušenstva vytvoríte svoj unikátny štýl.

Zastrihávače fúzov

BeardTrimmers
Vyberte si z ponuky zastrihávačov fúzov od bežných až po zastrihávače s odsávaním pre minimálnu upratovanie. Vytvorte si štýlový fúzy, bradu alebo len upravte kotlety.

Zastrihávače chĺpkov v nose

Zastřihovače do nosu Philips
Pre zastrihávanie jemných chĺpkov v nose a ušiach sa skvele hodí jemné zastrihávača. Vyberte si z našej ponuky. Šetrne a bez ťahania. Presvedčte sa.

Telové zastrihávače

Tělové zastřihovače
Pre dokonalú úpravu chĺpkov na tele vyberte telové zastrihávače. Vyriešte šetrne ochlpenie v podpazuší, na hrudníku, bruchu alebo v oblasti slabín.

Zastrihávače vlasov

Philips zastřihovač vlasů
Vytvorte jedinečný štýl sa strihač vlasov s nastaviteľnou dĺžkou pre perfektný vzhľad. Po použití len opláchnete vodou. Vyberte si.

Príslušenstvo a náhradné diely

Philips S9000 Prestige
Zháňate náhradné čepele, holiace hlavy alebo čistiaci roztok pre váš holiaci strojček? Z našej ponuky si vyberiete.

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.