LCD monitor s podsvietením LED

  LCD monitor s podsvietením LED

  Nechajte svoje oči odpočinúť

  Inovatívny displej Philips LightFrame 2 s jedinečným rámom vyžaruje chladné modré svetlo špecifickej vlnovej dĺžky, ktoré zmierňuje únavu vašich očí a zlepšuje sústredenie, čím vám prináša ešte lepší pocit pohody. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s podsvietením LED

LightFrame 2™, 23, 6"/60 cm 248X3LFHSB/00 Nájsť podobné výrobky

Nechajte svoje oči odpočinúť

Inovatívny displej Lightframe zmierňuje únavu očí

 • Technológia SmartImage optimalizovaná pre jednoduché použitie

  Technológia SmartImage optimalizovaná pre jednoduché použitie

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu SmartImage dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

 • Technológia SmartKolor prináša bohatý a živý obraz

  Technológia SmartKolor prináša bohatý a živý obraz

  SmartKolor je sofistikovaná technológia zvýraznenia farieb, ktorá dokáže vylepšiť rozsah viditeľných farieb displeja. Táto funkcia vďaka zosilneniu úrovne zisku RGB displeja umožňuje dosiahnuť bohatý a živý obraz a vychutnávať si tak fotografie a videá vo vynikajúcej kvalite.

 • Algoritmus SmartTxt prináša optimalizovaný zážitok z čítania

  Algoritmus SmartTxt prináša optimalizovaný zážitok z čítania

  SmartTxt je sofistikovaný algoritmus, ktorý vylepšuje čítanie textových aplikácií, napríklad dokumentov PDF alebo elektronických kníh, ktoré zvyčajne vyžadujú väčšie sústredenie a koncentráciu.

 • S podporou HDMI pre zábavu vo vysokom rozlíšení 16:9 Full HD

  S podporou HDMI pre zábavu vo vysokom rozlíšení 16:9 Full HD

  Zariadenie pripravené na HDMI obsahuje všetok požadovaný hardvér, aby prijímalo vstup multimediálneho rozhrania s vysokým rozlíšením (HDMI) a vysokokvalitné signály digitálneho videa a zvuku, ktoré sa spolu vysielajú cez jeden kábel z PC alebo akéhokoľvek počtu AV zdrojov, a to vrátane koncových prijímačov, DVD prehrávačov, prijímačov A/V a videokamier.

 • Inovatívna technológia LightFrame™ uvoľní vaše oči

  Prostredníctvom inovatívnej technológie LightFrame pokračuje spoločnosť Philips vo svojej tradícii zmysluplného používania inovácií. Technológia LightFrame je založená na vedeckom poznatku, že modré svetlo prechádzajúce tretím receptorom oka obnovuje vaše biologické hodiny, dobíja vás energiou a zvyšuje váš pocit pohody. Vďaka špeciálne vyvinutým a exkluzívnym materiálom displej Philips LightFrame zo svojho rámu vyžaruje modré svetlo špecifickej vlnovej dĺžky, ktoré pomáha redukovať únavu očí a zvýšiť koncentráciu aj po dlhom sledovaní obrazovky.

 • Technológia diód LED prináša brilantný obraz

  Biele diódy LED sú zariadenia bez pohyblivých častí, ktoré sa rýchlejšie rozsvecujú do plného konzistentného jasu, a tým prinášajú kratšiu dobu spúšťania. Diódy LED neobsahujú ortuťové prvky, čo umožňuje realizáciu ekologickej recyklácie a likvidácie. Diódy LED umožňujú lepšie ovládanie stlmenia intenzity LCD podsvietenia, čím sa dosahuje výnimočne vysoký kontrastný pomer. Taktiež poskytujú výnimočnú reprodukciu farieb vďaka konzistentnému jasu po celej ploche obrazovky.

 • Ekologické materiály spĺňajúce medzinárodné normy

  „Spoločnosť Philips sa zaväzuje používať v celom sortimente svojich monitorov ekologické materiály prispievajúce k trvalo udržateľnému rozvoju. Všetky plastové diely tela, kovové časti skrinky a baliaci materiál využívajú 100 % recyklovateľný materiál. U niektorých vybratých modelov sme použili až 65 % použitých recyklovaných plastov. Prísne dodržiavanie noriem RoHS zaisťuje výrazné zníženie alebo eliminovanie použitia toxických látok ako napríklad olovo. Obsah ortuti v monitoroch s podsvietením CCFL bolo výrazne znížené, pričom v monitoroch s podsvieteným LED bolo úplne eliminované. Ďalšie informácie nájdete na stránke Philips na adrese http://www.asimpleswitch.com/global/.

 • Ekologický displej bez obsahu ortuti

  Monitory Philips s podsvietením diódami LED neobsahujú ortuť – jednu z najtoxickejších prírodných látok s neblahým vplyvom na ľudí i zvieratá. Tým dokážeme zaručiť ekologické zobrazovanie počas celej doby životnosti – od výroby až po likvidáciu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať