Tenký LED TV s rozlíš. Full HD so sys. Android™

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/40pfk6510_12/40pfk6510_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Tenký LED TV s rozlíš. Full HD so sys. Android™

  Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD so systémom Android

  Viac ako len dobrý vzhľad: FHD TV série 6500 s výkonom systému Android. Začíname s funkciou Perfect Pixel HD Engine pre žiarivé obrázky, potom pridáme funkciu Ambilight, moderný dizajn a skutočné materiály, aby sme váš zážitok posunuli na vyššiu úroveň. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

6500 series Tenký LED TV s rozlíš. Full HD so sys. Android™

102 cm (40"), Full HD LED TV, Dvojjadr. procesor, rozšír. 8 GB pamäť, DVB-T/C/S/S2 40PFK6510/12 Nájsť podobné výrobky

Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD so systémom Android

s funkciou 2-stranného osvetlenia Ambilight

 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z dvoch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak neobyčajný divácky zážitok.

 • Technológia Natural Motion pre plynulý a ostrý pohyblivý obraz

  Radi sledujete filmy, ale vždy chcete len ten najlepší možný obraz. Natural Motion je naša ocenená technológia na zdokonalenie pohybu, ktorá odstraňuje chvenie a poskytne vám plynulý pohyb obrazu. Filmy sú nahrávané s rýchlosťou zobrazovania snímok 24 sn./s. Technológia PNM poskytuje štvornásobne vyšší počet snímok za sekundu na 100. Výsledkom je odstránenie chvenia, aby ste mohli sledovať len plynulý a ostrý obraz.

 • Technológia Micro Dimming Pro pre neuveriteľný kontrast

  Technológia Micro Dimming Pro optimalizuje kontrast televízora na základe svetelných podmienok prostredia. Svetelný snímač a špeciálny softvér analyzujú obraz v 6400 rôznych zónach, vďaka čomu si môžete vychutnať úchvatný kontrast a kvalitu obrazu pre skutočne živý zážitok zo sledovania vo dne alebo v noci.

 • Dvojjadrový procesor a OS Android pre silný výkon

  So systémom Android vo vašom televízore môžete navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je super rýchly, intuitívny a zábavný. Android skvele využíva výkon dvojjadrového procesora na rýchle a jednoduché spracovanie všetkých úloh.

 • Systém Android pre rýchlejší, bohatší a osobnejší zážitok pri pozeraní televízora

  Systém Android vo vašom televízore Smart TV vám umožňuje vychutnať si rýchly procesor a ľahko ovládateľné rozhranie. Predstavuje vašu bránu do sveta nekonečného obsahu: od služby Google Play™, Netflix až po internetový prehliadač a ešte oveľa viac. Disponuje prehľadnou ponukou s priamymi odkazmi na vaše obľúbené položky.

 • Jednoduché písanie správ na klávesnici diaľkového ovládania

  Jednoduché písanie správ na klávesnici diaľkového ovládania

  Ovládajte všetky funkcie. Naše mimoriadne intuitívne diaľkové ovládanie obsahuje všetky praktické funkcie ako napríklad kurzorové tlačidlá, ovládanie hlasitosti alebo tlačidlá rýchlych funkcií. Keď ho obrátite, môžete využiť plnohodnotnú klávesnicu, pomocou ktorej jednoducho zadáte text v akejkoľvek situácii.

 • Naklonený stredový stojan predstavuje hru s geometriou

  Základom nášho nakloneného stredového stojana je sofistikovaná vysoko lesklá strieborná povrchová úprava, ktorú sme potom spojili s mimoriadne štíhlym nakloneným krkom, čím vznikol dizajn televízora, ktorý krásne zapadne do každého moderného interiéru.

 • Moderný dizajn, ktorý sa hodí do moderných interiérov

  Moderný dizajn, ktorý sa hodí k vášmu zariadeniu. Pretože aj na vypnutý televízor by sa malo pozerať rovnako dobre ako na zapnutý.

 • Technológia Perfect Pixel HD – naša cenami ovenčená technológia na zvýšenie kvality obrazu

  Budovaním na našej histórií oceňovaných technológií sme pozdvihli kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení na úplne novú úroveň. Technológia Philips Perfect Pixel HD Engine vytvára obraz, ktorý je plynulý a ostrý ako britva. Od bohatších a živších farieb s prirodzenými odtieňmi pokožky až po hlbšie čierne odtiene a jasnejšie biele farby – každý detail bude pastvou pre vaše oči.

 • Spotify Connect – zdieľajte svoju obľúbenú hudbu na televízore

  Všetka vaša obľúbená hudba je uložená vo vašom telefóne, ale nevypočuli by ste si ju radšej cez výkonnejšie reproduktory vášho televízora? Vďaka funkcii Spotify Connect si môžete jednoducho prehrať svoj zoznam skladieb v službe Spotify na televízore pomocou aplikácie Spotify vo vašom telefóne, ktorý bude slúžiť ako diaľkové ovládanie. Stačí len stlačiť tlačidlo prehrávania a hudba sa prepne na reproduktory televízora. Žiadne káble, žiaden stres... len sa posaďte a relaxujte.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • Ponuka aplikácie pre Android sa líši pre každú krajinu. Podrobnosti nájdete v najbližšom obchode Google Play Store.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Ponuka služby Cloud Gaming závisí od poskytovateľov hier.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Funkčnosť služby Google Cast podlieha aplikáciám Google Cast Ready a použitým zariadeniam. Bližšie informácie nájdete na stránke produktov služby Google Cast.
 • Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, operátora a krajiny, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Ponuky aplikácie Smart TV sa líšia v závislosti od modelu televízora a krajiny. Bližšie informácie nájdete na adrese: www.philips.com/smarttv.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať