Smart LED TV

  Smart LED TV

  Cenami ovenčený výkon

  Séria 9000, s ocenením za najlepší LCD televízor za posledných 10 rokov od EISA, prináša inovácie v obraze a možnostiach pripojenia. Technológie Perfect Pixel HD a LED Pro Vám prinesú obraz s tým najvernejším podaním. Funkcie Ambilight a 3D Max vdýchnu filmom život. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Smart LED TV

117 cm (46”), Full HD 3D Max, DVB T/C/S2 46PFL9706K/02 Nájsť podobné výrobky

Cenami ovenčený výkon

3-stranná funkcia Ambilight a najlepšia kvalita obrazu

 • Ambilight Spectra XL – nová technológia Ambilight pre intenzívnejší zážitok

  Ambilight Spectra XL – nová technológia Ambilight pre intenzívnejší zážitok

  Rozšírte svoj divácky zážitok pomocou technológie Ambilight Spectra XL. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obraz viac než kedykoľvek predtým projekciou svetelnej žiary zo zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Funkcia Ambilight automaticky prispôsobuje farbu a jas svetla podľa obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla vždy dokonalá, bez ohľadu na farbu steny.

 • 3D Max prináša skutočne pohlcujúci zážitok z Full HD 3D

  3D Max prináša skutočne pohlcujúci zážitok z Full HD 3D

  Nechajte sa očariť filmami v 3D vo vlastnej obývačke vďaka technológii 3D Max. Kombinácia rýchleho zobrazovania a aktívnych spínacích okuliarov vnáša do rozlíšenia Full HD reálnu hĺbku. Teraz si môžete všetok 2D obsah vychutnávať v 3D a dokonca môžete ovládať hĺbku obrazu v 3D podľa vlastnej chuti. Váš televízor je pripravený na zážitok 3D Max – stačí pridať okuliare 3D Max.

 • Technológia Moth Eye má najvyšší kontrast obrazu a najmenšie odrazy

  Technológia Moth Eye má najvyšší kontrast obrazu a najmenšie odrazy

  Technológia Moth Eye (Oko nočného motýľa) sa inšpirovala dokonalosťou prirodzenej evolúcie a využíva špeciálne nanoštruktúry, aké sa nachádzajú v oku nočného motýľa. Oko nočného motýľa má najlepší antireflexný povrch, čo mu umožňuje ukryť sa pred predátormi. Tieto výnimočné vlastnosti rozširujú kontrast obrazu tým, že prehlbujú tmavosť tmavých odtieňov, a zároveň zvyšujú výstup jasných prvkov bez žiary a odrazov. Zažite verne podaný kontrast obrazu s neuveriteľne jasnými detailmi.

 • Bright Pro s verne podaným jasom obrazu

  Bright Pro s verne podaným jasom obrazu

  Vychutnajte si vzrušenie z obrazu s verne podaným jasom a neprekonateľným kontrastom vďaka funkcii Bright Pro. Táto technológia, založená na mnohokrát ocenenej technológii LED Pro, umožňuje zosilnený svetelný výstup v určitých častiach obrazu a súčasne udržiava tmavé časti atramentovo čierne. Vytvára tak bezkonkurenčný jas a súčasne vďaka pokročilému inteligentnému spracovaniu dosahuje až o 50 % nižšiu spotrebu energie.

 • FULL HD LED Pro prináša najživší obraz v 3D na svete

  FULL HD LED Pro prináša najživší obraz v 3D na svete

  Full HD LED Pro prináša mimoriadne vysoký kontrast a najživší obraz v 3D na svete. Vychutnajte si dych vyrážajúci obraz a až o 50 % nižšiu spotrebu energie s ocenenou technológiou LED Pro od spoločnosti Philips! O podsvietenie tenkého displeja sa stará vyše 1000 diód LED, ktoré dokážu vygenerovať tú najjasnejšiu bielu, ale aj tú najhlbšiu čiernu. V kombinácii s výkonnou technológiou Perfect Pixel HD Engine je výsledkom úžasný obraz s mimoriadnym kontrastom, ostrosťou a živými farbami.

 • 1200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  1200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  1200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje výnimočnú ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie Perfect Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu.

 • Reproduktory SoundStage s 40 W prinášajú dynamický zvuk v ultra tenkom televízore

  Reproduktory SoundStage s 40 W prinášajú dynamický zvuk v ultra tenkom televízore

  Reproduktory Philips SoundStage s výkonom 40 W RMS majú oveľa vyššiu dynamiku a výkon ako akékoľvek iné reproduktory dostupné na televízoroch LCD. Teraz je možné skombinovať ultra tenký dizajn s výkonným zvukom televízora. Tento TV stojan obsahuje moderný, ultra tenký reproduktorový systém. Spája v sebe hlboké, prívetivé basy s vynikajúcou čistotou. Aj pri montáži na stene si môžete vychutnávať zážitok z vynikajúceho zvuku vďaka pokročilým korekciám pri spracovaní. Jednoducho skvelý zvuk a štíhly dizajn.

 • Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Požičajte si filmy priamo vo svojom televízore z online video obchodov, sledujte zmeškané TV programy obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Net TV. Môžete tiež prehľadávať dostupný internetový obsah.

 • Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy na vašom televízore vďaka pripojeniu DLNA

  Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy na vašom televízore vďaka pripojeniu DLNA

  Zdieľajte fotografie, hudbu a filmy prostredníctvom pripojenia DLNA z vášho inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

 • Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor tým najľahším a najpohodlnejším spôsobom. Jednoducho pripojte bezdrôtovú klávesnicu alebo ovládajte svoj inteligentný televízor pomocou inteligentného telefónu či tabletu.

 • Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Nahrajte živé digitálne televízne vysielanie na jednotku USB pripojenú k vášmu televízoru Philips alebo ho pozastavte, ak si chcete dať krátku prestávku a potom kedykoľvek pokračovať v sledovaní. Nájdite svoj obľúbený program pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho si naplánujte nahrávanie. Teraz môžete sledovanie televízie prispôsobiť svojmu životu.

 • Full HD TV a Perfect Pixel HD Engine pre bezkonkurenčný jas obrazu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas obrazu s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzených detailov, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu. Vo všetkých zdrojoch obsahu sa zistí a potlačí šum aj chyby obrazu, čím vznikne čistý obraz ostrý ako britva. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080 pixelmi vytvára žiarivý a svetelne stály obraz s dokonalým jasom.

 • Integrované Wi-Fi umožňuje používanie aplikácií Net TV a bezdrôtovej funkcie SimplyShare

  Vychutnávajte si filmy, infozábavu a iný online obsah cez bezdrôtové pripojenie priamo na obrazovke televízora. Stačí pomocou jednoduchého sprievodcu pripojiť televízor priamo k bezdrôtovej domácej sieti. Pomocou diaľkového ovládania televízora navigujte po aplikáciách a vyberajte z ich bohatej ponuky.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 3D TV vyžaduje doplnkové príslušenstvo PTA516 (aktívne spínacie okuliare), zdrojové zariadenie kompatibilné s 3D a zdrojový materiál v 3D.
 • Hru pre dvoch hráčov 3D Max podporujú iba televízory 3D Max s týmito typmi zariadení: 58pfl9956, 46pfl9706, 37pfl9606, 52pfl9606, 46pfl8686, 40pfl8606, 46pfl8606, _pfl5507 (EÚ), _pfl7007 (EÚ), _pfl8007 (EÚ), _pfl9x07
 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Wi-Fi Media Connect: Prehrávanie videa môže byť ovplyvnené rýchlosťou Vášho počítača a šírkou pásma siete Wi-Fi. Minimálne a odporúčané systémové požiadavky nájdete na stránke www.philips.com/wifimediaconnect. Zobrazí obsah s oneskorením niekoľkých sekúnd. Môže dochádzať k malým rozdielom medzi obrazom a zvukom.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • Nahrávanie a pozastavenie sledovania cez USB vyžaduje pevný disk USB s kapacitou najmenej 32 GB, odporúča sa 250 GB (nie je súčasťou balenia). Táto funkcia je dostupná len pre kanály DVB-T C a S, nie je dostupná pre analógové vysielanie ani externé vstupy.
 • Nahrávanie cez USB je dostupné len pre digitálne kanály s elektronickým sprievodcom programami založeným na protokole IP (môže podliehať obmedzeniam v závislosti od danej krajiny a kanálov), nahrávanie môže byť zakázané na základe ochrany vysielania proti kopírovaniu (CI+). Vyžaduje si aktívne pripojenie na internet.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.
 • ISF a IMAGING SCIENCE FOUNDATION sú ochranné známky spoločnosti Isf Research Labs Llc Limited Liability Company
 • Len pre hry v 2D.
 • Uistite sa, že je herná konzola pripojená ku konektoru HDMI na televízore.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať