Cinema 21:9

LCD TV

  Wi-Fi

  Cinema 21:9

  LCD TV

  Každý večer nová premiéra

  Nechajte sa uniesť pri sledovaní filmov na diskoch Blu-ray alebo cez HDTV na ultra širokouhlej 142 cm/56” obrazovke. LCD televízor Philips Cinema 21:9 vám prináša nefalšovaný filmový zážitok ako v kine s dokonalým zobrazením pôvodného filmového formátu 21:9 (2.39:1). Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cinema 21:9 LCD TV

142 cm (56”), Full HD 1080p, digitálny televízor 56PFL9954H/12 Nájsť podobné výrobky

Každý večer nová premiéra

s filmovým formátom 21:9 a funkciou Ambilight

 • Filmový pomer strán Cinema 21:9, bez tmavých pruhov v spodnej a vrchnej časti obrazu

  Filmový pomer strán Cinema 21:9, bez tmavých pruhov v spodnej a vrchnej časti obrazu

  Väčšina televízorov má pomer strán 16:9 (alebo 1,78:1) a rozlíšenie 1080p Full HD. Veľkorozpočtové hollywoodske kasové trháky sú však väčšinou natočené s pomerom strán 2,39:1. Nové televízory Cinema 21:9 značky Philips sú dokonale prispôsobené tomuto pôvodnému filmovému formátu 21:9 (2,39:1), ktorý využívajú režiséri. Takže nech sledujete akýkoľvek film, môžete si ho vychutnať v pôvodnom formáte bez čiernych pruhov.

 • Ambilight Spectra 3 pre vzrušujúci zážitok zo sledovania TV

  Ambilight Spectra 3 pre vzrušujúci zážitok zo sledovania TV

  S pomocou Ambilight Spectra 3 prehĺbte zážitok zo sledovania. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obrazovku projekciou svetelnej žiary zo zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Ambilight automaticky nastaví farbu a jas svetla obklopujúceho televízor tak, aby bolo vhodné vzhľadom na obraz, čím sa dosahuje pútavý zážitok zo sledovania. S Ambilight Spectra 3 filmy naozaj ožívajú!

 • Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom, čo má za následok prirodzenejší obraz. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu, a to bez ohľadu na to, čo pozeráte. Čistý obraz, ktorý je ostrý ako britva, zaisťuje zaznamenanie rušenia a hluku a zníženie vo všetkých zdrojoch obsahu - od multimédií po bežnú TV.

 • Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Zažite bohatý výber online služieb so službou Net TV. Vychutnajte si filmy, obrázky, zábavu s využitím informačných technológií a iný online obsah priamo na TV, a to všade, kde budete chcieť. Jednoducho pripojte domáce kino priamo k domácej sieti prostredníctvom ethernetového pripojenia a pomocou diaľkového ovládača televízora získate priamy prístup k želanému obsahu na sledovanie. Ponuka Philips Vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke Vášho TV. Okrem toho môžete prostredníctvom počítačovej siete s certifikáciou DLNA a pomocou diaľkového ovládania sledovať videá alebo prezerať obrázky uložené v počítači.

 • Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Vychutnajte si akčné scény bez trhania obrazu. Technológia Perfect Natural Motion vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhané prechody, ako vo vysielaní, tak aj v nahrávkach (vrátane filmov v rozlíšení 1080p alebo v rozlíšení 24p True Cinema pri diskoch Blu-Ray a DVD). Výsledkom je plynulejší a diskrétnejší obraz so špičkovou ostrosťou. Vychutnajte si pohyb, ktorý prekonáva filmovú kvalitu kina!

 • LCD displej Full HD s rozlíšením 2560 x 1080p

  Vychutnajte si jedinečnú kvalitu zdrojov obrazu s vysokým rozlíšením Full HD, napríklad vysielania HDTV či diskov Blu-ray, na vašom televízore Cinema 21:9. Unikátny filmový formát obrazovky má rozlíšenie 2560 x 1080p, ktoré zodpovedá pomeru strán obrazovky 21:9.

 • 200 Hz Clear LCD* s dobou odozvy 1 ms: fantastická ostrosť pohybu

  Vychutnajte si užasnú ostrosť pohybu. Technológia Philips 200 Hz Clear LCD znižuje dobu odozvy LCD televízora na neuveriteľnú 1 ms, takže aj pri tej najrýchlejšej automobilovej naháňačke sa ponoríte do deja a nebude Vás rušiť rozmazaný obraz auta na obrazovke.

 • Vychutnajte si bohatý výber webových videí z lokality YouTube a iných

  Služba Net TV vám prináša bohatý výber videí z lokality YouTube a iných webových stránok. Formát obrazu je prispôsobený na mieru rozmerom vašej obrazovky, vďaka čomu sa môžete pohodlne usadiť a vychutnať si online videá v optimálnej kvalite.

 • Pripojenie počítačovej siete DLNA pre sledovanie videa z počítača

  Pripojenie počítačovej siete DLNA umožňuje sledovať video, zobraziť obrázky a počúvať hudbu z počítača

 • Príjem MPEG4 HDTV cez tuner štandardu DVB-T a DVB-C*

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. HDTV umožňuje prijímanie pozemného vysielania vo vysokom rozlíšení prostredníctvom vstavaného tunera. Podporuje signály štandardu DVB-T a DVB-C pre formáty MPEG-2 a MPEG-4. Bez prídavného koncového prijímača získate výnimočnú kvalitu obrazu a zvuku.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 200 Hz Clear LCD dokáže zobraziť 200 scén za sekundu spojením pokročilej 100 Hz technológie so snímaním pozadia pri 50 % aktívneho cyklu.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách
 • DVB-C len vo vybratých krajinách a pre vybratých prevádzkovateľov. Najaktuálnejšie informácie nájdete na typovom štítku televízora.
 • Net TV – Ponuka služieb závisí od krajiny a podlieha podmienkam používania.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať