Tenký televízor s rozl. 4K so systémom Android TV™

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus7601_12/65pus7601_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Tenký televízor s rozl. 4K so systémom Android TV™

  Mimoriadne tenký LED TV s rozlíšením 4K so systémom Android TV

  Rozjasajte svoje zmysly. Televízor Philips série 7600 používa v obrazovke inteligentné miestne zóny jasu na vytvorenie hlbokej čiernej farby a žiarivých farieb tryskajúcich z obrazovky. Vďaka technológii HDR si vychutnáte zážitok zo sledovania presne tak, ako ho režisér zamýšľal. Zobraziť všetky výhody

 • Mimoriadne tenký LED TV s rozlíšením 4K so systémom Android TV

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

7000 series Tenký televízor s rozl. 4K so systémom Android TV™

164 cm (65"), LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, Štvorjadrový procesor, rozšír. 16 GB, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2 65PUS7601/12 Nájsť podobné výrobky

Séria 7601

Podľa ocenenia EISA vyhlásená za najlepšiu voľbu televízora v Európe na roky 2016 – 2017

Mimoriadne tenký LED TV s rozlíšením 4K so systémom Android TV

s 3-strannou funkciou Ambilight

 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z troch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak pútavý, intenzívny a hlboký divácky zážitok.

 • 4K Ultra HD je rozlíšenie, aké ste doteraz nevideli

  Televízor Ultra HD má štvornásobne vyššie rozlíšenie ako bežné televízory Full HD. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a našej jedinečnej technológii Ultra Resolution na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním si teraz môžete pozrieť kvalitnejší obraz bez ohľadu na pôvodný obsah. Vychutnajte si dokonalejšiu ostrosť, lepšie vnímanie hĺbky, výraznejší kontrast, hladký prirodzený pohyb a bezchybné detaily.

 • Objavte silu štvorjadrového procesora a integrovaného systému Android

  Štvorjadrový procesor značky Philips spolu s výkonným systémom Android prinášajú vzrušujúci herný zážitok. So systémom Android vo vašom televízore môžete navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je super rýchly, intuitívny a zábavný.

 • Mnohokrát ocenená technológia Micro Dimming Premium pre vynikajúci kontrast

  Mnohokrát ocenená technológia Micro Dimming Premium pre vynikajúci kontrast

  Technológia Micro Dimming Premium analyzuje obraz v 6400 rôznych zónach a kontroluje a optimalizuje každý jeden segment priameho LED podsvietenia. Vďaka tomu si môžete vychutnať skutočne živý obraz s úžasne hlbokou čiernou a žiarivou bielou.

 • Vysoký dynamický rozsah (HDR) prebúdza obraz k životu

  Vysoký dynamický rozsah (HDR) prebúdza obraz k životu

  Vysoký dynamický rozsah (HDR) prináša úplne odlišný vizuálny zážitok. Zábava sa prebúdza k životu priamo pred vašimi očami vďaka výrazne vyššiemu jasu a neporovnateľnému kontrastu. Ide však o omnoho viac než len o hlbšiu čiernu a podmanivé farby. Ide o plnšiu paletu nových bohatých farieb, ktoré predtým nebolo možné zobraziť. Pripravte sa na vizuálny zážitok, ktorý osloví vaše zmysly a vyvolá vo vás emócie ako nikdy predtým.

 • Perfect Pixel Ultra HD: to najlepšie z kvality obrazu s rozlíšením UHD

  Perfect Pixel Ultra HD: to najlepšie z kvality obrazu s rozlíšením UHD

  Verní nášmu dedičstvu mnohokrát ocenenej kvality obrazu s rozlíšením UHD sme posunuli kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení na úplne novú úroveň. Pokročilý softvér na spracovanie obrazu našej technológie Pixel Precise Ultra HD prevedie každý vstupný obrazový signál na vašej obrazovke do ostrého, mimoriadne vysokého rozlíšenia 4K Ultra HD, takže si budete môcť vychutnať tie najhlbšie čierne a najjasnejšie biele farby, najživšie farby a prirodzené odtiene pleti. Toto všetko sa prebúdza k životu spolu s najplynulejším a najostrejším obrazom – vždy a z každého zdroja.

 • Dvojitá kruhová technológia Philips pre bohaté a silné basy

  Dvojitá kruhová technológia Philips pre bohaté a silné basy

  Dvojitá kruhová technológia Philips umožňuje voľnejší pohyb reproduktorom v subwooferi – a voľnejší pohyb prináša vyššiu intenzitu! Aby ste si mohli vychutnať silné a bohaté basy aj na tenkom televízore.

 • Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips: nahliadnite za hranice TV

  Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips: nahliadnite za hranice TV

  Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips vám umožňuje preniknúť za hranice bežného televízneho vysielania a priblížiť sa k ohromnej zbierke filmov, TV, hudby, aplikácií a hier. 16 GB rozšíriteľná pamäť pre vás znamená, že máte k dispozícii dostatok priestoru na uloženie všetkého svojho obľúbeného obsahu a inštaláciu doplnkových aplikácií.

 • Štíhly štýlový stojan v hliníkovej farbe pôsobí dokonale ľahkým dojmom

  Každé umelecké dielo potrebuje stojan. Rovnako ako všetky veľdiela, aj náš nový TV Philips si zaslúži byť náležite vystavený. Tieto štíhle štýlové stojany v hliníkovej farbe boli vyvinuté našimi vývojármi a skvele podčiarkujú ľahkosť a štíhlu konštrukciu tejto výnimočnej série televízorov.

 • Vypočujte si každý detail s prémiovým zvukom DTS

  Úžasné reproduktory TV si vyžadujú výkonný výpočtový procesor, ktorý dokáže zachovať čistotu pôvodného zvukového obsahu. Prémiový balík DTS je navrhnutý tak, aby dokázal poskytnúť skúsenosti, ktoré spotrebitelia očakávajú od špičkového spracovania zvuku: podmanivý priestorový dojem s hlbokými a bohatými basmi a krištáľovo čistými dialógmi, ktoré sa reprodukujú aj pri maximálnej úrovni hlasitosti bez kolísania, sekania a skreslenia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • Ponuka aplikácie pre Android sa líši pre každú krajinu. Podrobnosti nájdete v najbližšom obchode Google Play Store.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Ponuka služby Cloud Gaming závisí od poskytovateľov hier.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Funkčnosť služby Google Cast podlieha aplikáciám Google Cast Ready a použitým zariadeniam. Bližšie informácie nájdete na stránke produktov služby Google Cast.
 • Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, operátora a krajiny, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Ponuky aplikácie Smart TV sa líšia v závislosti od modelu televízora a krajiny. Bližšie informácie nájdete na adrese: www.philips.com/smarttv.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Klient a server funkcie MultiRoom podporujú len digitálne programy s voľným vysielaním.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať