PhotoFrame

  PhotoFrame

  Každý obrázok rozpráva vlastný príbeh

  Koľko digitálnych obrázkov sa skrýva vo vašom PC? Prezerajte, zdieľajte a znova prežite svoje spomienky s Philips PhotoFrame™, ktorý zobrazí digitálne fotografie vo fantastickej kvalite - bez PC. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Každý obrázok rozpráva vlastný príbeh

 • Vysoká hustota pixelov pre ostré a detailné zobrazovanie fotografií

  Najlepšia obrazovka s vysokou hustotou pixelov zobrazí o 88 percent viac pixelov na štvorcový palec, dokonca v porovnaní s prvotriednym 17-palcovým LCD monitorom -- predvedie vaše milované fotografie v „reálnych“, bohatých detailoch a sýtych farbách ako výtlačky vo vysokej kvalite.

 • Zobrazí všetky sýte farby profesionálne vytlačených fotografií

  Plnofarebný displej vyzdvihuje to najlepšie vo vašich fotografiách spolu so sýtymi realistickými farbami tak, že zobrazuje rovnaký plný rozsah farieb, ktoré sa nachádzajú na profesionálne vytlačených fotografiách.

 • Vynikajúce materiály a povrchová úprava pridávajú hodnotu k vašim fotografiám

  Prvotriedny dizajn a vynikajúce materiály vrátane pevného štýlového stojana, štýlového rámika a detailnej povrchovej úpravy vytvárajú dojem hodnoty a kultivovaného vkusu, pričom vdychujú fotografiám zobrazovaným na fotografickom rámiku život.

 • Elegantný vzhľad - váš výber zobrazenia na šírku alebo na výšku

  Dizajn zdokonaľujúci dekoráciu spája formu a funkčnosť v elegantnom a príťažlivom balení, ktoré dopĺňa jemnú štýlovú dekoráciu v domácnosti bez ohľadu na to, či zobrazujete svoje fotografie v zobrazení na šírku alebo na výšku.

 • Prezerajte fotografie priamo z pamäťových kariet - netreba žiadny počítač

  Zariadenie má vstavané dve čítačky pamäťových kariet na jednoduché pozeranie a zdieľanie fotografií uložených na pamäťových kartách. Jeden priečinok pre pamäťové karty je určený pre karty Compact Flash I (CF) zatiaľ, čo druhý je vhodný pre karty Memory Stick (MS), SD Card a Multi Media Cards (MMC).

 • USB konektor pre jednoduché preberanie fotografií z vášho PC

  USB konektor je vstavaný do zariadenia na jednoduché a rýchle preberanie fotografií z PC.

 • Vytvorte prezentácie pre všetky uložené fotografie

  Prezentácia je kolekcia obrázkov usporiadaných podľa poradia na prezentovanie nejakému publiku. Stlačením tlačidla a výberom funkcie prezentácie sa automaticky stránka po stránke zobrazia všetky fotografie uložené vo vašom digitálnom fotografickom rámiku.

 • Prehranie prezentácie, jednej fotografie, miniatúry alebo zobrazenie hodín

  Flexibilné režimy zobrazovania vám dávajú slobodu zobraziť fotografie po jednom obrázku, v režime miniatúr pre rýchle a jednoduché vyhľadávanie alebo vytvoriť prezentáciu slideshow vašich najcennejších fotografií.

 • Funguje na napájaní striedavým prúdom alebo bezdrôtovo s nabíjateľnou batériou

  Napájanie striedavým prúdom alebo vstavanou batériou vám umožňuje zvoliť si, či budete digitálny fotografický rámik používať na štandardnom napájaní striedavým prúdom alebo bezdrôtovo so vstavanou nabíjateľnou batériou.

 • Automaticky zapne a vypne displej každý deň v nastavenom čase

  Vstavané hodiny zapnú alebo vypnú váš digitálny fotografický displej PhotoFrame™ v nastavených časoch.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať