Rádiobudík s predpoveďou počasia

  Rádiobudík s predpoveďou počasia

  Informácie o počasí stále poruke

  Začnite svoj deň tým správnym spôsobom – každý deň. Kompaktný rádiobudík Philips s predpoveďou počasia je vybavený rádiom riadenými hodinami a grafickými symbolmi predpovede počasia s viacfarebnými svetelnými ukazovateľmi. Teraz vám váš osobný hlásateľ počasia zaručí aj presnosť – vždy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rádiobudík s predpoveďou počasia

Vnútorná/vonkajšia teplota AJ260/12 Nájsť podobné výrobky

Informácie o počasí stále poruke

 • Viacfarebný svetelný indikátor počasia

  Viacfarebný svetelný indikátor počasia

  Tento úžasný viacfarebný indikátor počasia svieti rozličnými farbami v závislosti od stavu počasia. Od oranžovej počas slnečných dní až po modrú počas upršaných dní dokážete už z diaľky určiť aké je vonku počasie, hoci to k rádiobudíku máte ďaleko.

 • Zobrazenie teploty – vnútornej i vonkajšej

  Zobrazenie teploty – vnútornej i vonkajšej

  Informácie o počasí na dosah ruky. Rádiobudík od spoločnosti Philips vám ponúka najaktuálnejšie informácie o počasí. Jeho inteligentný teplotný senzor dokáže kedykoľvek zobraziť teplotu v exteriéri.

 • Vstavaný vlhkomer zobrazuje vlhkosť v interiéri

  Vstavaný vlhkomer zobrazuje vlhkosť v interiéri

  Rádiobudík od spoločnosti Philips vám poskytne najaktuálnejšiu hodnotu relatívnej vlhkosti. Jeho inteligentný senzor dokáže kedykoľvek zobraziť vlhkosť v interiéri.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na zvuky obľúbenej rozhlasovej stanice alebo bzučiaka. Jednoducho nastavte na rádiobudíku Philips budenie, ktoré vás zobudí naposledy počúvanou rozhlasovou stanicou, alebo si vyberte budenie zvukom bzučiaka. Keď nadíde čas budenia, rádiobudík Philips sa automaticky naladí na túto rozhlasovú stanicu alebo spustí zvuk bzučiaka.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • Duálny čas budenia

  Duálny čas budenia

  Audio systém Philips ja vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, a druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Podsvietený displej LCD zaistí ľahké sledovanie a prevádzku pri slabom osvetlení a poskytne jasné informácie už na prvý pohľad.

 • Rádiom riadené digitálne hodiny zaručujú presné nastavenie času

  Rádiom riadené hodiny automaticky vykonajú synchronizáciu so štandardným časom vysielaným prostredníctvom miestneho rádiového vysielania, takže už nikdy nebudete musieť kontrolovať presnosť alebo upravovať nastavenia času. Presný čas bez meškania je zaručený dennodenne alebo keď sú hodiny zapnuté. Teraz sa môžete v kľude spoľahnúť, že prídete na každé stretnutie načas!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať