Rádiobudík

  Rádiobudík

  Prebuďte sa na svoju obľúbenú skladbu z CD

  Skvelý zvuk z CD s priestorovými stereo reproduktormi spríjemní zobúdzanie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prebuďte sa na svoju obľúbenú skladbu z CD

 • Prehrávanie CD a zobúdzacia skladba

  Prehrávanie CD a zobúdzacia skladba

  Zobuďte sa na obľúbené melódie z disku CD. Jednoducho vložte požadovaný disk CD do prehrávača audio systému Philips a nastavte budík, ktorý vás zobudí hudbou z disku CD. Keď nadíde čas budenia, audio systém Philips automaticky spustí prehrávanie tohto disku CD.

 • Duálny čas budenia

  Duálny čas budenia

  Audio systém Philips ja vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, a druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 1 hodinu) a vyberte si CD alebo stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri obľúbenom CD alebo DJ-ovi rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

 • Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Aby ste nezaspali, rádiobudík Philips má funkciu odloženia budenia. V prípade, že sa spustí budík a vy si chcete ešte chvíľu pospať, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovaného budenia a znova zaspite. O deväť minút znova zaznie budík. Môžete pokračovať a každých deväť minút znova stláčať tlačidlo opakovaného budíka, až kým budík úplne nevypnete.

 • MW/FM tuner

  MW/FM tuner
 • Jednoduché nastavenie budíka/času

  Jednoduché nastavenie budíka/času
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať