Rádiobudík s digitálnym ladením

  Rádiobudík s digitálnym ladením

  Nabíjajte mobilný telefón počas spánku

  Rádiobudík Philips vás nielen zobudí s obľúbenou rozhlasovou stanicou, ale zároveň počas spánku nabije váš mobilný telefón. Je vybavený dvojitým budíkom s nastaveniami pre pracovné dni a víkend a veľkým displejom LCD, ktorý umožňuje ľahkú čitateľnosť. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rádiobudík s digitálnym ladením

Nabíjanie mob. telefónu/zariadenia USB AJ4200/12 Nájsť podobné výrobky

Nabíjajte mobilný telefón počas spánku

 • Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na zvuky obľúbenej rozhlasovej stanice alebo bzučiaka. Jednoducho nastavte na rádiobudíku Philips budenie, ktoré vás zobudí naposledy počúvanou rozhlasovou stanicou, alebo si vyberte budenie zvukom bzučiaka. Keď nadíde čas budenia, rádiobudík Philips sa automaticky naladí na túto rozhlasovú stanicu alebo spustí zvuk bzučiaka.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Vstavaný odkladací priestor na odkladanie koncoviek konektorov

  Vstavaný odkladací priestor na odkladanie koncoviek konektorov

  Táto funkcia navrhnutá so vstavaným úložným priestorom pre koncovky konektora nabíjačky sa postará o to, že koncovky konektora sa bezpečne a pohodlne uložia pre ďalšie použitie. Dokonca sa dodáva s koncovkami veľkých a malých rozmerov pre rôzne mobilné telefóny spolu s konektorom pre zariadenia mini-USB.

 • Nabíjajte naraz mobilný telefón aj zariadenia USB

  Nabíjajte naraz mobilný telefón aj zariadenia USB

  Tento produkt bez problémov zastúpi nabíjacie zariadenie a umožňuje súčasné nabíjanie až dvoch zariadení. Večer pred spaním jednoducho pripojte svoj mobilný telefón a ďalšie jedno alebo dve zariadenia USB, aby vaše prístroje boli po vašom prebudení rovnako svieže ako vy.

 • Podporuje najčastejšie používané značky mobilných telefónov a zariadení USB

  Podporuje najčastejšie používané značky mobilných telefónov a zariadení USB

  Produkt zastáva funkciu nabíjačky pre mobilné telefóny a zariadenia USB, keďže poskytuje napájanie pre vaše prístroje počas vášho spánku. Táto funkcia vám poskytuje úžasné pohodlie a podporuje všetky významné značky telefónov pre rozšírenie použiteľnosti.

 • Zobrazenie dátumu a dňa v týždni

  Zobrazenie dátumu a dňa v týždni

  Displej LCD na prvý pohľad jasne zobrazí dátum a deň v týždni.

 • Nastavenie budíka na pracovné dni a víkend, ktorý skvele doplní váš životný štýl

  Nastavenie budíka na pracovné dni a víkend, ktorý skvele doplní váš životný štýl

  Tento rádiobudík navrhnutý s ohľadom na moderný životný štýl je vybavený funkciou duálneho budíka, ktorý vám umožňuje nastaviť rozličné časy budenia pre pracovné dni a víkendy alebo dokonca obmieňať nastavenia budíka pre páry. Nastavenia budíka je možné prispôsobiť na rovnaký čas budenia pre celý týždeň od pondelka až do nedele. Prípadne môžete nastaviť budík na skoré vstávanie od pondelka do piatku a lenivé driemanie počas sobôt a nedieľ. Nech si zvolíte čokoľvek, tieto pohodlné funkcie vám šetria starosti s nastavovaním rozličných časov budenia každú noc.

 • Veľký LCD displej na ľahké sledovanie

  Veľký LCD displej na ľahké sledovanie

  Veľký displej zvyšuje čitateľnosť obsahu na obrazovke. Teraz môžete jednoducho odčítať čas, dátum aj budík, dokonca aj z väčšej vzdialenosti. Je teda ideálny pre ľudí v pokročilom veku a osoby so slabším videním.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať