Rádiobudík s digitálnym ladením

  Rádiobudík s digitálnym ladením

  Oživte svoj deň

  Vyjadrite svoj štýl pomocou elegantného rádiobudíka na nočný stolík, v ktorom sa skrýva viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Rádiobudík Philips AJ5000/12 pri zapojení do zásuvky sám nastaví správny čas a navodí vhodnú atmosféru viacfarebnými svetlami podľa nálady. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rádiobudík s digitálnym ladením

Viacfar. podsv. na vytvorenie nálady, Digitálne ladenie FM, Dvojitý budík, Zálohovaný čas a budík AJ5000/12 Nájsť podobné výrobky

Oživte svoj deň

viacfarebnými svetlami podľa nálady

 • Viacfarebné svetlá podľa nálady vyjadrujú váš štýl

  Viacfarebné svetlá podľa nálady vyjadrujú váš štýl

  Farba a svetlo môžu ovplyvniť vašu náladu. Jedna kombinácia vás naplní energiou, kým iná vás zasa upokojí. Farebné svetlá sú nepochybne atraktívne a môžu dodať čarovný nádych každej miestnosti. Tento rádiobudík má viacfarebné „náladové“ svetlá, ktoré dokážu vytvoriť viac ako 32000 farieb – na výber máte z nespočetného množstva odtieňov, či už chcete, aby svetlo ladilo s vašou náladou, alebo zariadením miestnosti.

 • Zobuďte sa na melódiu, rádio alebo bzučiak s „náladovými“ svetlami

  Zobuďte sa na melódiu, rádio alebo bzučiak s „náladovými“ svetlami

  Začnite každý deň s chuťou – vyberte si, ako sa chcete zobudiť. Môže to byť na zvuk bzučiaka alebo melódiu – alebo chcete, aby vás prebrala obľúbená rozhlasová stanica? Navyše môžete k budíku pridať „náladové“ svetlá pre naozaj príjemné ráno. „Náladové“ svetlá sú navrhnuté tak, aby zmenili farbu podľa toho, ako dlho ešte driemete po prvom spustení budíka. Prvých desať minút zostanú zelené, potom sa počas ďalších desiatich minút zmenia na žlté, a keď sa zmenia na červené, viete, že už musíte vstávať.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

  Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

  Audio systém Philips je vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 2 hodiny) a vyberte si CD alebo stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri obľúbenom CD alebo DJ-ovi rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

 • Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Aby ste nezaspali, rádiobudík Philips má funkciu odloženia budenia. V prípade, že sa spustí budík a vy si chcete ešte chvíľu pospať, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovaného budenia a znova zaspite. O deväť minút znova zaznie budík. Môžete pokračovať a každých deväť minút znova stláčať tlačidlo opakovaného budíka, až kým budík úplne nevypnete.

 • Ovládanie „náladových“ svetiel na striedanie farieb svetla alebo vytvorenie atmosféry

  Rozsvieťte „náladové“ svetlá a nechajte postupne zobraziť všetky farby – a vychutnajte si prostredie naplnené energiou. Alebo pozastavte svetlá na farbe, ktorá sa vám zapáči, hodí sa k nábytku či k vašej nálade.

 • Zapojte rádiobudík a čas sa nastaví automaticky

  Vyberte rádiobudík zo škatule, zapojte ho do siete a čas sa nastaví úplne sám – automaticky. Inteligentný rádiobudík číta predprogramované údaje a nastaví správny čas podľa svojej prednastavenej časovej zóny. Ak žijete mimo prednastavenej časovej zóny, stačí stlačiť tlačidlo Časová zóna a čas sa vynuluje. Už žiadne čítanie návodov, žiadne „maturovanie“ nad tlačidlami.

 • Zálohovaný čas a budík vás zobudia načas, aj keď vypadne prúd

  Keď vypadne prúd, tento inteligentný rádiobudík si zapamätá a uchová presný čas aj vaše nastavenia. Nastavený budík zostane aktívny, aj keď je displej vypnutý – to všetko vďaka predinštalovanej batérii. Keď sa obnoví napájanie elektrinou, netreba upravovať čas ani obnovovať nastavenia. Úžasné je, že aj keď sa zdroj napájania neobnoví, batéria poskytne bzučiaku dostatok energie, aby sa spustil vo vami zvolený čas – vždy sa zobudíte načas.

 • Nastaviteľný jas displeja na pohodlné zobrazovanie

  Nastaviteľný jas displeja umožňuje prispôsobiť displej vašim potrebám.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať