Rádiobudík

  Rádiobudík

  Vstaňte a zažiarte

  Využite výhody zobrazenia času na akýkoľvek povrch podľa vášho výberu. Zaostrite obraz alebo ho otočte, aby bol vždy čistý a čitateľný, či už na stene, alebo na strope. Tento rádiobudík automaticky nastaví čas a ponúkne vám budenie melódiou, rádiom alebo bzučiakom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rádiobudík

Časová projekcia, Digitálne ladenie FM, Dvojitý budík, Zálohovaný čas a budík AJ5030/12 Nájsť podobné výrobky

Vstaňte a zažiarte

s projekciou času

 • Zobuďte sa na melódiu, bzučiak alebo rádio

  Zobuďte sa na melódiu, bzučiak alebo rádio

  Začnite každý deň s chuťou – vyberte si, ako sa chcete zobudiť. Môže to byť na zvuk bzučiaka alebo melódiu – alebo chcete, aby vás prebrala obľúbená rozhlasová stanica?

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

  Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

  Audio systém Philips je vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Aby ste nezaspali, rádiobudík Philips má funkciu odloženia budenia. V prípade, že sa spustí budík a vy si chcete ešte chvíľu pospať, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovaného budenia a znova zaspite. O deväť minút znova zaznie budík. Môžete pokračovať a každých deväť minút znova stláčať tlačidlo opakovaného budíka, až kým budík úplne nevypnete.

 • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 1 hodinu) a vyberte si stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri hudbe z obľúbeného disku CD alebo od DJa rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

 • Flexibilný zorný uhol projekcie umožňuje jednoduché sledovanie kdekoľvek

  Sledujte čas podľa svojich predstáv pomocou rádiobudíka, ktorý vďaka projekčnej trubici s flexibilným zorným uhlom projekcie premieta čas tam, kde si to želáte. Trubicu môžete natočiť horizontálne alebo vertikálne pomocou jemných ovládacích prvkov a premietnuť obraz tam, kde ho chcete mať – na stenu, strop alebo nábytok. Umožní vám sledovať čas bez toho, aby ste sa k nemu museli otáčať, a navyše úžasne vyzerá.

 • Nastaviteľné zaostrenie na presnú projekciu času

  Získajte vždy ostro premietnuté zobrazenia času pomocou ľahkého ovládania zostrovania. Zaostrenie môžete nastaviť na projekciu jasného obrazu do vzdialenosti od 1 do 2,5 metra. Vychutnajte si čistý a ostrý premietnutý obraz a získajte vždy jasný prehľad o čase.

 • Ovládanie preklopenia na otočenie premietnutého obrazu

  Tento rádiobudík pre vaše pohodlie premieta čas na stenu alebo strop. S funkciou ovládania preklopenia môžete kedykoľvek otočiť premietnutý obraz o 180 stupňov pre ľahšie sledovanie odkiaľkoľvek z miestnosti.

 • Zapojte rádiobudík a čas sa nastaví automaticky

  Vyberte rádiobudík zo škatule, zapojte ho do siete a čas sa nastaví úplne sám – automaticky. Inteligentný rádiobudík číta predprogramované údaje a nastaví správny čas podľa svojej prednastavenej časovej zóny. Ak žijete mimo prednastavenej časovej zóny, stačí stlačiť tlačidlo Časová zóna a čas sa vynuluje. Už žiadne čítanie návodov, žiadne „maturovanie“ nad tlačidlami.

 • Zálohovaný čas a budík vás zobudia načas, aj keď vypadne prúd

  Keď vypadne prúd, tento inteligentný rádiobudík si zapamätá a uchová presný čas aj vaše nastavenia. Nastavený budík zostane aktívny, aj keď je displej vypnutý – to všetko vďaka predinštalovanej batérii. Keď sa obnoví napájanie elektrinou, netreba upravovať čas ani obnovovať nastavenia. Úžasné je, že aj keď sa zdroj napájania neobnoví, batéria poskytne bzučiaku dostatok energie, aby sa spustil vo vami zvolený čas – vždy sa zobudíte načas.

 • Nastaviteľný jas displeja na pohodlné zobrazovanie

  Nastaviteľný jas displeja umožňuje prispôsobiť displej vašim potrebám.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať