Dokovacia stanica pre iPod/iPhone

    Dokovacia stanica pre iPod/iPhone

    Zobuďte sa na svoje obľúbené melódie

    Začnite deň s touto dokovacou stanicou Philips AJ7034D/12. Ponúka systém reproduktorov Bass Reflex s výkonnými basmi, výstup 10 W RMS a dok, ktorý je vhodný pre každé zariadenie iPod/iPhone. Vychutnajte si zdokonalený systém budenia a rádia pomocou bezplatnej aplikácie Philips. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dokovacia stanica pre iPod/iPhone

s aplikáciou, 10W AJ7034D/12 Nájsť podobné výrobky

Zobuďte sa na svoje obľúbené melódie

s touto dokovacou stanicou pre iPod/iPhone

  • Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

    Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

    Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

  • Dokovanie ľubovoľného zariadenia iPod/iPhone aj v jeho puzdre

    Dokovanie ľubovoľného zariadenia iPod/iPhone aj v jeho puzdre

    Inteligentne navrhnutý pružinový dokovací port bez námahy a bez špeciálnych adaptérov zachytí ľubovoľný prehrávač iPod alebo iPhone. Navyše funguje aj vtedy, keď je prehrávač vložený v niektorom z väčšiny ochranných puzdier – stačí vložiť iPod alebo iPhone do doku tak, ako je. Teraz si môžete vychutnávať svoju hudbu v skutočnom pohodlí.

  • Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

    Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

    Digitálne FM rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

  • Bezplatná aplikácia HomeStudio pre príjemnejšie vstávanie a počúvanie rádia

    Bezplatná aplikácia HomeStudio pre príjemnejšie vstávanie a počúvanie rádia

    Bezplatná aplikácia Philips HomeStudio ponúka ten najlepší spôsob zobudenia sa a počúvania rádia. Stačí prevziať aplikáciu z lokality Apple App Store a využiť množstvo jej úžasných funkcií. Rozšírené nastavenie budíka vám napríklad poskytne väčšiu flexibilitu pri nastavovaní budenia – vrátane hlasitosti budíka, jeho trvania, dátumu a zvuku. Zároveň získate lepšie používateľské rozhranie pri počúvaní rádia s jednoduchými funkciami predvolených staníc.

  • Nastaviteľná hlasitosť budíka pre spoľahlivé budenie

    Nastaviteľná hlasitosť budíka pre spoľahlivé budenie

    Vďaka rádiobudíkom Philips vždy vykročíte z postele tou správnou nohou. Nastaviteľná hlasitosť budíka vám umožňuje nastaviť intenzitu budenia tak, ako vám to vyhovuje. Či už potrebujete hlasný budík, ktorý vás dostane z postele včas, alebo tichší budík na jemnejšie prebudenie, vďaka nastaviteľnej hlasitosti máte možnosť začať deň presne podľa svojich predstáv.

  • Automatická synchronizácia hodín s pripojeným zariadením iPod/iPhone

    Automatická synchronizácia hodín s pripojeným zariadením iPod/iPhone

    Po pripojení a vložení do doku tento dokovací systém do niekoľkých sekúnd automaticky zosynchronizuje hodiny so zariadením iPod/iPhone. Vďaka tejto praktickej funkcii nemusíte nastavovať čas manuálne.

  • Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

    Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

    Audio systém Philips je vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, druhý na zobudenie vášho partnera.

  • MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

    MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

    MP3 prepojenie umožňuje priame prehrávanie MP3 súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša MP3 prepojenie aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

  • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

    Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

    Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 2 hodiny) a vyberte si CD alebo stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri obľúbenom CD alebo DJ-ovi rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

  • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

    Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

    Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

  • Celkový výstupný výkon 10 W RMS

    Celkový výstupný výkon 10 W RMS

    RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

  • Zálohovaný čas a budík vás zobudia načas, aj keď vypadne prúd

    Keď vypadne prúd, tento inteligentný rádiobudík si zapamätá a uchová presný čas aj vaše nastavenia. Nastavený budík zostane aktívny, aj keď je displej vypnutý – to všetko vďaka predinštalovanej batérii. Keď sa obnoví napájanie elektrinou, netreba upravovať čas ani obnovovať nastavenia. Úžasné je, že aj keď sa zdroj napájania neobnoví, batéria poskytne bzučiaku dostatok energie, aby sa spustil vo vami zvolený čas – vždy sa zobudíte načas.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať