Rádiobudík

  Rádiobudík

  Štýlový rádiobudík s hlasovými správami

  Inteligentný štýlový spoločník umožňujúci nahrávať hlasové správy pre členov vašej rodiny, z ktorých každý má svoju vyhradenú schránku. Rádiobudík Philips s možnosťou umiestnenia na stôl alebo upevnenia na stenu poskytuje aj funkciu hodín, rádia a prezentácie fotografií.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Štýlový rádiobudík s hlasovými správami

plus farebný displej

 • Digitálne ladenie FM pre predvoľby staníc

  Digitálne ladenie FM pre predvoľby staníc

  Digitálne FM rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v prehrávači Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • Štýlový tenký dizajn s možnosťami stolný stojan alebo upevnenie na stenu

  Štýlový tenký dizajn s možnosťami stolný stojan alebo upevnenie na stenu

  Audio systém Philips, dokonalá kombinácia štíhleho a všestranného dizajnu, je inteligentne navrhnutý tak, aby hladko zapadol do vášho životného priestoru. Základom tohto audio systému je stojan, takže systém bude bezpečne a dobre spočívať na akejkoľvek poličke či skrinke. Pri montáži na stenu máte rovnakú flexibilitu ako pri voľne stojacom stojane.

 • Jednoducho sa pripojte k akémukoľvek osobnému počítaču cez štandardný port USB

  Myš je možné pripojiť k akémukoľvek osobnému počítaču cez štandardný port USB.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať