Rádiobudík

  Rádiobudík

  Zobúdzajte sa s fotografiou tých, ktorí sú vám najcennejší

  Nemáte chuť dodať vášmu bežnému dennému programu väčší zmysel pomocou milovanej fotografie alebo obľúbenej piesne? Rádiobudík Philips so 7-palcovým farebným displejom a praktickým portom USB a priečinkom na karty SD vám pomôže správne začať nový deň.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zobúdzajte sa s fotografiou tých, ktorí sú vám najcennejší

 • 7-palcový farebný displej pre jednoduché prezeranie hodín, rádia a kalendára

  7-palcový farebný displej pre jednoduché prezeranie hodín, rádia a kalendára

  Pre vyššiu čitateľnosť obsahu na displeji LCD má rádiobudík Philips veľkú plochu displeja, takže odčítanie času a budíka je jednoduché aj z väčšej vzdialenosti. Je teda ideálny pre ľudí v pokročilom veku a osoby so slabším videním.

 • Zobuďte sa so zvukmi prírody a začnite svieži nový deň

  Zobuďte sa so zvukmi prírody a začnite svieži nový deň

  Množstvo budíkov ponúka široký výber spôsobov budenia. Na tomto rádiobudíku Philips je výnimočné to, že vás zobudí zvukmi prírody, rádiom alebo klasickým pípaním. Bez ohľadu na vaše nároky na rádiobudík – či sa chcete zobúdzať bez stresu pri zvukoch prírody alebo melódiách obľúbenej hudby, tento rádiobudík vám splní všetky želania.

 • Predinštalovaná relaxačná hudba vám pomôže pokojne zaspať

  Predinštalovaná relaxačná hudba vám pomôže pokojne zaspať

  Oddýchnite si alebo zaspite pri relaxačných zvukoch. Hodiny s rádiom Philips sú naplnené množstvom relaxačných kompozícií. Jednoducho si vyberte šumenie dažďa, morské vlny, hudbu do kúpeľa či iné, a vychutnajte si uvoľnené pohodlie.

 • Vychutnajte si pri prezeraní fotografií hudbu alebo rádiové kanály

  Vychutnajte si pri prezeraní fotografií hudbu alebo rádiové kanály

  Vychutnávajte si fotografie a súčasne počúvajte obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu FM. Jednoducho z ponuky vyberte „Fotografie a hudba“, potom sa pohodlne posaďte a užite si obe potešenia súčasne. Rádiobudík Philips je vybavený zásuvkami pre zariadenie USB a pamäťové karty SD, takže prostredníctvom rádiobudíka môžete prehrávať obľúbenú hudbu vo formáte MP3 a WMA a na displeji LCD zobrazovať svoje obľúbené digitálne obrázky.

 • Vaša obľúbená fotografia alebo obrázok hneď vedľa vašej postele

  Vaša obľúbená fotografia alebo obrázok hneď vedľa vašej postele

  Vďaka úplnej prenosnosti súborov si jednoducho vychutnáte pohodlie a zábavu pri zobrazovaní svojich digitálnych fotografií cez zásuvku na karty SD priamo pri vašej posteli. Stačí zasunúť pamäťovú kartu do rádiobudíka Philips a vaše digitálne fotografie sa prehrajú priamo na tomto zariadení. Teraz môžete svoje obľúbené chvíle s rodinou prežiť kedykoľvek znova priamo pri vašej posteli.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne FM rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Duálny čas budenia

  Duálny čas budenia

  Audio systém Philips ja vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, a druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Zásuvky na zariadenia USB a karty SD pre prehrávanie fotografií a hudby

  Zásuvky na zariadenia USB a karty SD pre prehrávanie fotografií a hudby

  Vďaka maximálnej prenosnosti súborov si môžete vychutnávať pohodlie a zábavu pri dostupnosti väčšieho množstva hudby a fotografií cez zásuvky na zariadenia USB a karty SD.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať