reproduktor s dokovacou stanicou

AS860/10

Prenášajte hudbu bezdrôtovo a nabite svoj telefón s Androidom

Vložte svoj telefón so systémom Android do doku a vychutnajte si fantastickú kvalitu zvuku zo štýlového reproduktora s dokovacou stanicou AS860. Používanie je ešte pohodlnejšie vďaka párovaniu cez Bluetooth jedným dotykom pre smartfóny s technológiou NFC.

Zobraziť všetky výhody

Tento produkt už nie je dostupný

reproduktor s dokovacou stanicou

Prenášajte hudbu bezdrôtovo a nabite svoj telefón s Androidom

 • pre zariadenia s Androidom
 • Bluetooth
Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

Digitálne spracovanie zvuku pre verné podanie hudby bez skreslenia

Digitálne spracovanie zvuku pre verné podanie hudby bez skreslenia

Pokročilá technológia spracovania zvuku vylepšuje reprodukciu vašej hudby, takže každá nota zaznie s krištáľovo čistou presnosťou a každá pauza predstavuje okamih úplného ticha. Patentovaná technológia spracovania zvuku od spoločnosti Philips optimalizuje výkon kompaktných reproduktorov a vytvára zvuk, ktorý je jasný, detailný a výkonný bez akéhokoľvek skreslenia.

Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

Nabíjajte druhé mobilné zariadenie cez port USB

Nabíjajte druhé mobilné zariadenie cez port USB

Súčasťou reproduktora je aj praktický port USB, pomocou ktorého môžete nabíjať druhé mobilné zariadenie, aj kým je v doku pripojený iPod/iPhone.

Do inteligentne navrhnutého doku FlexiDock sadne každý telefón s Androidom

Zdokonalená verzia dokovacej stanice Philips FlexiDock obsahuje konektor micro USB, ktorý je dokonale kompatibilný s akýmkoľvek telefónom so systémom Android. Do dokovacieho mechanizmu skvele zapadne akýkoľvek telefón s Androidom vďaka hladkým a zaobleným okrajom konektora, ktorý umožňuje maximálnu nastaviteľnosť. Jednoducho posuňte konektor doprava alebo doľava alebo ho otočte, čím ho prispôsobíte akejkoľvek orientácii portu micro USB na vašom telefóne. Táto bezkonkurenčná flexibilita je určená pre telefóny so systémom Android od rôznych výrobcov, pre ktoré neexistuje štandardná poloha konektora Micro USB.

Dokonale verný bezdrôtový prenos hudby Bluetooth®-aptX®

Vďaka najmodernejšej technológii sa zvuk prenášaný pomocou prúdového prenosu cez Bluetooth® dostal na úplne novú úroveň. Zvuk prenášaný prostredníctvom štandardného pripojenia Bluetooth® používa kodek SBC, ktorý je navrhnutý na základný prenos zvuku, kvôli čomu sú používatelia niekedy sklamaní a nespokojní s jeho kvalitou. Tento reproduktor Philips je však vyzbrojený technológiou vysoko verného bezdrôtového prenosu Bluetooth®-aptX®, ktorá zabezpečí bohatý, výkonný a krištáľovo čistý zvuk. Toto zariadenie Philips je kompatibilné s najnovšími smartfónmi, tabletmi a inými zariadeniami so systémom Android™ a poskytne vám kvalitu zvuku, ktorú od takéhoto zariadenia očakávate. Bezdrôtovo prehrávaná hudba ešte nikdy neznela tak dobre.

Jednoduchá miniaplikácia na párovanie cez Bluetooth pre telefóny so systémom Android

Táto miniaplikácia Philips Bluetooth Audio Connect, ktorá je dostupná na lokalite Google Play, vám umožňuje jednoducho spárovať vaše mobilné zariadenie s akýmkoľvek produktom Philips s podporu pripojenia Bluetooth a pripojiť sa k nemu. Po spárovaní ho môžete premenovať a zmeniť ikony. Táto miniaplikácia podporuje viacero zvukových zariadení Philips s pripojením Bluetooth naraz, vďaka čomu môžete medzi nimi jednoducho prepínať. Stačí ťuknutím vybrať požadované zariadenie Philips s pripojením Bluetooth a spustiť prúdový prenos.

Technické špecifikácie

 • Zvuk

  Výstupný výkon (RMS)
  20 W
  Zvukový systém
  Stereofónny
  Ovládanie hlasitosti
  Ovládanie hlasitosti nahor/nadol
 • Reproduktory

  Ovládače reproduktorov
  2 x 3" širokopásmové stredové reproduktory
 • Pripojiteľnosť

  Verzia rozhrania Bluetooth
  2,1
  Profily Bluetooth
  • A2DP
  • AVRCP
  • SPP
  Rozsah Bluetooth
  zorné pole, 10 m alebo 30 stôp
  Zvukový vstup (3,5 mm)
  Áno
  NFC
  pre párovanie cez Bluetooth
  Podpora pripojenia Bluetooth aptX
  prúdový prenos
 • Kompatibilita

  funguje so
  štandardom Bluetooth 4.0 alebo starším
  prenos hudby cez Bluetooth
  • iPad 1
  • iPad 2
  • nový iPad
  • iPad mini
  • iPad s displejom Retina
  • iPhone 3
  • iPhone 3GS
  • iPhone 4
  • iPhone 4S
  • iPhone 5
  • iPod touch 3. generácie alebo novší
  • telefóny a tablety so systémom Android
  • ďalšie zariadenie s podporou Bluetooth
  konektor micro USB
  na nabíjanie všetkých telefónov so systémom Android
 • Príkon

  Typ batérie
  Lítium-iónová (vstavaná)
  Zdroj napájania
  • 100-240 VAC, 50/60 Hz
  • Batéria
  Prevádzkový čas batérie
  8  hodina(y)
 • Rozmery

  Hmotnosť vrátane balenia
  2,5"  kg
  Rozmery produktu (ŠxHxV)
  325 x 115 x 117  mm
  Rozmery balenia (Š x H x V)
  358 x 166 x 196 mm
  Hmotnosť výrobku
  2  kg

Odporúčané produkty

Aktuálne prezerané produkty

Hodnotenie

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.