Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrôtový Hi-Fi reproduktor A5

  Philips Fidelio

  Bezdrôtový Hi-Fi reproduktor A5

  Všetka vaša hudba so zvukom s vysokou vernosťou. Bezdrôtovo.

  Počúvajte všetku svoju hudbu bezdrôtovo a s vysokou vernosťou cez bezdrôtový Hi-Fi reproduktor Philips Fidelio. Prináša vám jednoduchý prúdový prenos hudby pomocou 4 Hi-Fi budičov, ktoré poskytujú výkonný zvuk a pohlcujúci hudobný zážitok. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrôtový Hi-Fi reproduktor A5

Stereo zvuk s vysokou vernosťou, 60 W, 4 Hi-Fi budiče, Analógový vstup AW5000/10 Nájsť podobné výrobky

Všetka vaša hudba so zvukom s vysokou vernosťou. Bezdrôtovo.

Posadnutí zvukom

 • Aplikácia AirStudio+ Lite na ovládanie hudby z mobilného zariadenia

  Aplikácia AirStudio+ Lite na ovládanie hudby z mobilného zariadenia

  Táto aplikácia, ktorá je dostupná zo stránok Apple App store a Google Play, automaticky rozpozná mobilné či iné kompatibilné zariadenia pripojené do vašej domácej siete Wi-Fi a umožní vám okamžitú kontrolu nad hudbou. Z ľubovoľného zariadenia môžete kdekoľvek ovládať prehrávanie, hlasitosť a zvukové nastavenia hudby, ako aj internetové hudobné služby a internetové rádiá.

 • Špeciálne nasmerovaný reproduktor vytvára širší stereo zvuk

  Špeciálne nasmerovaný reproduktor vytvára širší stereo zvuk

  Tento reproduktor je vybavený špeciálne nasmerovanými Hi-Fi budičmi profesionálnej triedy, ktorých dizajn vytvára najširšiu a najpohlcujúcejšiu zvukovú scénu. Rozmiestnenie budičov poskytuje neprekonateľnú kvalitu dynamického zvuku bez ohľadu na to, kde sa v miestnosti nachádzate. Vďaka jedinečnému dizajnu tieto reproduktory nenápadne zapadnú do vášho interiéru.

 • Zvukový vstup

  Zvukový vstup

  Okrem bezdrôtového pripojenia je pridaný ďalší vstupný konektor, ktorý umožňuje pripojiť k systému Philips externé zdroje hudby. Stačí pripojiť reproduktory do vstupného konektora, výstupu zvuku alebo konektora slúchadiel ľubovoľného prehrávača médií – napríklad prehrávača CD/DVD, televízora alebo MP3 prehrávača

 • Autentický zvuk zo 4 budičov s kvalitou pre audiofilov

  Autentický zvuk zo 4 budičov s kvalitou pre audiofilov

  Reproduktor je vybavený dvoma výškovými reproduktormi a dvoma Hi-Fi budičmi stredného pásma. Tieto komponenty špičkovej kvality sú optimálne rozmiestnené, aby dokonale vytvárali dynamický a pohlcujúci zvuk.

 • Vychutnajte si svet internetových hudobných služieb

  Vychutnajte si svet internetových hudobných služieb

  Získať predplatné k internetovým hudobným službám je ten najlepší spôsob, ako sa dostanete k pestrej ponuke hudby, vrátane najnovších vydaní. Navyše máte prístup k hudbe kedykoľvek a kdekoľvek, stačí, aby tam bolo pripojenie na internet. So službou Philips Wireless Hi-Fi môžete využívať internetové hudobné služby a nemusíte dokonca ani zapínať počítač.

 • Nalaďte si tisíce internetových rozhlasových staníc

  Nalaďte si tisíce internetových rozhlasových staníc

  Bezdrôtový Hi-Fi systém Fidelio vám umožní počúvať viac ako 30 000 internetových rozhlasových staníc z celého sveta. Rozšírte svoje hudobné obzory a objavte skvelé stanice podľa žánru alebo krajiny, prípadne si vyberte vlastné obľúbené stanice z bohatej ponuky, ktorú máte na dosah ruky. Je to aj super jednoduché – každý bezdrôtový Hi-Fi systém Fidelio má tlačidlá na priamy prístup k ľubovoľnej stanici.

 • Univerzálne umiestnenie, takže zapadne do každej domácnosti

  Univerzálne umiestnenie, takže zapadne do každej domácnosti

  Bezdrôtový Hi-Fi reproduktor je dômyselne navrhnutý, aby skvele zapadol do interiéru každej domácnosti. Hliníková vrchná doska zvyšuje odolnosť a dodáva dizajnu nádych elegancie, ktorý je príjemne vyvážený jemnou tkaninou zakrývajúcou reproduktor.

 • Rýchle a jednoduché nastavenie

  Bezdrôtové Hi-Fi reproduktory Fidelio dokáže nastaviť každý – nemusíte byť technický odborník a od rozbalenia až po používanie vám to potrvá len 5 minút. Chceme, aby ste mohli začať používať reproduktory Fidelio čo možno najskôr, preto sme vynaložili dostatočne veľké úsilie, aby ste ich pripravili na používanie v niekoľkých jednoduchých krokoch. V skutočnosti vám systém Fidelio dokonca ponúkne priateľskú a zrozumiteľnú pomoc.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Napster je dostupný len v Nemecku a Spojenom kráľovstve.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať