Prenosný CD prehrávač

  Prenosný CD prehrávač

  Ochrana proti otrasom

  Svojím praktickým okrúhlym tvarom a pútavým priesvitným dizajnom dvierok pre CD oživí zábavný a energický AX2500 váš zážitok z hudby. Vychutnajte si plynulú, neprerušovanú hudbu – kedykoľvek, kdekoľvek.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ochrana proti otrasom

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • 45 sekundové ESP™

  Elektronická ochrana preskočenia je výhodná funkcia, ktorá zaisťuje že hudba neskáče, aj keď je CD prehrávač vystavovaný úderom a otrasom pri behu alebo inom pohybe. Zariadenia s elektronickou ochranou preskočenia majú inteligentnú elektronickú vyrovnávaciu pamäť, ktorá nastavuje jej obsah aj rýchlosť lasera automaticky, čím zaručuje nerušené počúvanie hudby.

 • Prehráva CD, CD-R a CD-RW disky

  Spoločnosť Philips je známa výrobou produktov, ktoré sú kompatibilné s veľkým množstvom diskov dostupných na trhu. Tento audio systém vám umožní vychutnávať si hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). Disky CD-R je možné nahrať jeden raz a možno ich prehrávať na ľubovoľnom prehrávači CD, zatiaľ čo disky CD-RW je možné viacnásobne nahrávať a prepisovať a možno ich prehrávať len na kompatibilných prehrávačoch zvukových diskov CD.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať