CD Soundmachine

AZ250/12

Veľká kopa zábavy

Prehrávajte svoje srdcovky pomocou zariadenia Philips AZ250/12 CD Soundmachine. Vložte doň disk CD alebo pripojte prenosný prehrávač cez rozhranie MP3 Link. Súčasťou balenia je puzdro na prenášanie z mäkkej tkaniny. Možnosť obmedzenia maximálnej hlasitosti umožňuje bezpečné počúvanie

Tento produkt už nie je dostupný

CD Soundmachine

Podobné výrobky

Zobraziť všetky Boombox

Veľká kopa zábavy

s týmto prenosným zvukovým systémom

Prehrávajte CD, CD-R a CD-RW

Prehrávajte CD, CD-R a CD-RW

Spoločnosť Philips je známa výrobou produktov, ktoré sú kompatibilné s veľkým množstvom diskov dostupných na trhu. Tento audio systém vám umožní počúvať hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). Disky CD-R je možné nahrať jeden raz a možno ich prehrávať na ľubovoľnom prehrávači CD, zatiaľ čo disky CD-RW je možné viacnásobne nahrávať a prepisovať a možno ich prehrávať len na kompatibilných prehrávačoch zvukových diskov CD.

MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

MP3 prepojenie umožňuje priame prehrávanie MP3 súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša MP3 prepojenie aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

Mäkké a flexibilné puzdro na jednoduché prenášanie

Mäkké a flexibilné puzdro na jednoduché prenášanie

Zoberte si svoj prehrávač CD Soundmachine kdekoľvek so sebou – v špeciálnom puzdre. Je vyrobené z mäkkej a poddajnej tkaniny, ktorá spoľahlivo ochráni vaše zariadenie Soundmachine pred menšími nárazmi a vďaka uškám sa s ním budete pohybovať jednoducho a bezpečne. Prakticky navrhnuté otvory na prednej strane reproduktora a na najdôležitejších ovládacích tlačidlách vám umožnia prehrávať skvelú hudbu aj vtedy, keď je zariadenie Soundmachine v puzdre. Puzdro naopak schová tlačidlá, ktoré nie sú často používané – napríklad tlačidlo uzamknutia dvierok na disky CD. Ak chcete prehrávač rýchlo vybrať, vďaka zipsu k nemu máte prístup bez najmenších problémov.

Obmedzenie maximálnej hlasitosti pre bezpečné počúvanie

Obmedzenie maximálnej hlasitosti pre bezpečné počúvanie

Príliš dlhé počúvanie nadmerne hlasnej hudby môže nenávratne poškodiť sluch. Našťastie dokážeme zabezpečiť, aby ste vy aj vaši najbližší hudbu počúvali vždy pri bezpečnej hlasitosti. Prehrávač Philips CD Soundmachine má od výroby nastavené obmedzenie maximálnej hlasitosti prehrávania hudby. Aj keď vaše dieťa počúva hudbu na slúchadlách, môžete sa spoľahnúť, že nikdy nebude príliš hlasná. V spoločnosti Philips ste vždy na prvom mieste vy a váš pocit istoty.

Uzamknutie dvierok na disky CD pre neprerušované prehrávanie v pohybe

Uzamknutie dvierok na disky CD pre neprerušované prehrávanie v pohybe

Prehrávač Philips CD Soundmachine je navrhnutý tak, aby ste ho mohli položiť na podklad vodorovne aj zvislo, a aby bezchybne fungoval v oboch týchto polohách. Aby sa dvierka náhodne neotvorili, kým je prehrávač položený vo zvislej polohe, sú navrhnuté tak, aby sa dali otvoriť len stlačením tlačidla. Prehrávač má tiež funkciu uzamknutia dvierok na disky CD, ktorá zabráni ich otvoreniu pri náhodnom stlačení tlačidla. Posuvná zámka sa nachádza na hornej strane zariadenia Soundmachine, mimo dosahu malých zvedavých rúk, a keď je prehrávač Soundmachine v puzdre, je skrytá. Spoločnosti Philips záleží na každej maličkosti.

Malý a ľahký

Tento zvukový systém Philips má kompaktný a atraktívny dizajn a veľké množstvo funkcií. Zostaňte vždy v kontakte s priateľmi a známymi a maximálne využívajte funkcie svojho telefónu pre dokonalú mobilnú komunikáciu, nech ste kdekoľvek.

Stereofónny konektor slúchadiel poskytuje lepší hudobný zážitok

Pripojte vlastné slúchadlá k tomuto zariadeniu Philips a doprajte si osobnejší poslucháčsky zážitok, kedykoľvek sa vám zažiada. Po pripojení slúchadiel k zariadeniu si môžete vychutnávať obľúbenú hudbu so skvelým zvukom bez toho, aby ste rušili ostatných.

Technické špecifikácie

 • Zvuk

  Výstupný výkon
  1 W RMS
  Ovlád. hlasitosti
  otočné (analógové)
 • Reproduktory

  Počet vstavaných reproduktorov
  1
 • Pripojiteľnosť

  Funkcia MP3 Link
  3,5 mm stereo vstup
 • Prehrávanie zvuku

  Režimy prehrávania disku
  • rýchlo dopredu/dozadu
  • vyhľadávanie ďalšej/predchádz. skladby
  Prehrávané médiá
  • CD
  • CD-R
  • CD-RW
 • Vybavenie a vlastnosti

  Typ vkladania
  spredu
 • Príkon

  Typ batérie
  AA
  Napätie batérie
  1.5  V
  Počet batérií
  6
  Typ napájania
  Vstup AC
 • Rozmery

  Hmotnosť vrátane balenia
  1,7  kg
  Rozmery produktu (ŠxHxV)
  204 x 213 x 130  mm
  Rozmery balenia (Š x H x V)
  247 x 321 x 153 mm
  Hmotnosť výrobku
  1,1  kg

Čo je v škatuli?

Ďalšie položky v škatuli

 • Návod na použitie
 • Potvrdenie záruky

Odporúčané produkty

Aktuálne prezerané produkty

Hodnotenie

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.