Nepopísané

3D displej bez okuliarov

  3D displej bez okuliarov

  Budúcnosť 3D zábavy v rozlíšení Ultra HD

  Autostereoskopický 50" E-LED displej ponúka rozlíšenie Ultra HD v režime 2D aj režime 3D bez okuliarov, najlepšiu hĺbku obrazu, najširšie pozorovacie uhly, minimálne zdvojenie a najhlbšie úrovne čiernej farby. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions 3D displej bez okuliarov

50" (127 cm), LED podsvietenie okrajov, Ultra HD, Autostereoskopické 3D zobrazenie BDL5071VS/00 Nájsť podobné výrobky

Budúcnosť 3D zábavy v rozlíšení Ultra HD

Bez potreby špeciálnych okuliarov

 • Autostereoskopické 3D zobrazenie

  Autostereoskopické 3D zobrazenie

  Vychutnajte si úchvatný 3D zážitok bez potreby špeciálnych okuliarov vďaka autostereoskopickému 3D efektu. Vďaka technológii šošoviek je toto zobrazenie výnimočne jasné a hlboké a váš zážitok z obrazu v 3D ešte intenzívnejší a príjemnejší.

 • Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Keďže biznis nikdy nespí, naše reklamno-informačné displeje sú určené na použite 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S využitím prvotriednych komponentov, ktoré zaistia vyššiu kvalitu, sa môžete spoľahnúť na tento rad modelov a dosiahnuť tak nepretržitú spoľahlivosť.

 • E-LED displej s rozlíšením 4K UHD, 3840 x 2160p

  Dokonale čistá kvalita obrazu s ultra vysokým rozlíšením, ktorá divákom poskytuje bezkonkurenčný pocit reality a vizuálne potešenie. Potešte ich neprekonateľne kvalitným videom s úžasnou vernosťou farieb a najostrejším obrazom.

 • 28 zobrazení pomocou technológie naklonených šošoviek pre úžasný a plynulý 3D obraz

  Vďaka 28 zobrazeniam technológiou naklonených šošoviek môžete „nazrieť“ okolo virtuálnych objektov na 3D displeji a vychutnať si ten najúžasnejší vizuálny 3D zážitok na trhu.

 • Displej s duálnym zobrazením v 2D alebo 3D

  Možnosti využitia displeja sú veľmi široké, pretože ho možno používať v režime 2D aj 3D. Panel s rozlíšením 4K UHD umožňuje dosahovať vysokú kvalitu obrazu a verné podanie farieb v režime 2D aj 3D. Integrované vykresľovacie jadro ponúka tvorcom obsahu aj koncovým používateľom úplnú kontrolu nad kvalitou a efektom hĺbky obrazu.

 • Nastaviteľné vystupujúce efekty na optimalizáciu 3D efektu

  Môžete nastaviť podmanivé efekty vystupujúce z obrazovky a optimalizovať tak 3D efekt pre akúkoľvek aplikáciu.

 • Proces optického spojenia pre vysoký kontrast a jasné farby

  Optické spojenie predstavuje ochranné sklo, ktoré je prilepené na prednej časti displeja. Spojený displej zvyšuje kontrastný pomer znížením množstva odrazeného okolitého svetla. Optické spojenie zvyšuje životnosť a odolnosť displeja.

 • Riešenie systému 3D

  Riešenie systému je navrhnuté tak, aby bol v maximálnej miere využitý obsah a koncepty zo sveta obsahu v 2D. Je to možné najmä vďaka flexibilnému formátu 2D-plus-Depth, ktorý umožňuje oddeliť vytváranie obsahu od jeho vizualizácie. Vykresľovacie jadro integrované v autostereoskopických 3D displejoch podporuje jedinečný formát obrazu Declipse, ktorý umožní vytvoriť skutočný priestorový 3-rozmerný efekt.

 • Vizualizácia obsahu v 3D

  Súčasťou produktu sú aj softvérové nástroje na prehrávanie 3D obsahu a ovládanie parametrov vizualizácie v 2D a 3D. 3D obsah možno vytvoriť pomocou doplnkov pre obľúbené balíky softvéru na vytváranie 3D animácií. Existujúci 2D obsah alebo stereo obsah možno konvertovať na formát 2D-plus-Depth. Formát 2D-plus-Depth je kompatibilný s existujúcimi nástrojmi na kompresiu, pretože dodatočná šírka pásma použitá na hĺbku je malá.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať