Prehrávač diskov Blu-ray

  Prehrávač diskov Blu-ray

  Bezdrôtovo sa pripojte k prémiovej zábave online

  Nechajte sa uniesť novým rozmerom technológie 3D Blu-ray pri sledovaní filmov u vás doma. Vychutnajte si vo svojom televízore to najlepšie z internetu, ku ktorému sa ľahko pripojíte cez zabudované rýchle rozhranie WiFi-n. Prehrávajte ešte viac filmov s formátom DivX Plus HD. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 139,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prehrávač diskov Blu-ray

Prehrávanie diskov 3D Blu-ray, Miracast™, DivX Plus HD, Vstavané WiFi BDP5700/12 Nájsť podobné výrobky

Bezdrôtovo sa pripojte k prémiovej zábave online

s funkciou Miracast™

 • Prehrávanie diskov 3D Blu-ray pre 3D zážitok vo Full HD priamo u vás doma

  Prehrávanie diskov 3D Blu-ray pre 3D zážitok vo Full HD priamo u vás doma

  Full HD 3D vytvára dojem hĺbky a tým vám priamo u vás doma poskytne realistický divácky zážitok ako v kine. Samostatné obrazy pre ľavé a pravé oko sú zaznamenané v plnej kvalite HD 1920 x 1080 a striedavo sa prehrávajú na obrazovke vo vysokej rýchlosti. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, že otvárajú a zatvárajú ľavé a pravé šošovky synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vytvára sa obraz v rozlíšení Full HD 3D.

 • S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  Formát DivX Plus HD vášho prehrávača diskov DVD alebo Blu-ray ponúka najnovší pokrok v technológii DivX, ktorá vám umožní vychutnávať HD videá a filmy z Internetu priamo vo Vašom HDTV alebo počítači. Formát DivX Plus HD podporuje prehrávanie obsahu DivX Plus (H.264 HD video so zvukom AAC vo vysokej kvalite v kontajneri súboru MKV) a súčasne podporuje predchádzajúce verzie DivX videa do rozlíšenia 1080p. Formát DivX Plus HD pre digitálne video v skutočnom vysokom rozlíšení.

 • Pripojenie do siete DLNA umožňujúce vychutnávať si fotografie a videá z počítača

  Pripojenie do siete DLNA umožňujúce vychutnávať si fotografie a videá z počítača

  Pripojenie do siete DLNA umožňuje jednoduchý prístup k osobným fotografickým, hudobným alebo filmovým súborom vo vašom počítači alebo domácej sieti. Používa pripojenie k sieti Ethernet (LAN) s protokolom DLNA, ktorý zaistí bezproblémovú vzájomnú spoluprácu produktov s certifikáciou DLNA. Po pripojení vášho prehrávača diskov Blu-ray k domácej sieti budete mať prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Otvorí sa vám brána do sveta zábavy jedným stlačením tlačidla s intuitívnym používateľským rozhraním, ktoré je určené na jednoduché prehliadanie.

 • Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Aplikácia Philips MyRemote vám umožní používať telefón typu smartphone – iPhone, iPod Touch alebo smartphone so systémom Android – ako diaľkové ovládanie k sieťovo pripojeným AV výrobkom značky Philips. Táto aplikácia automaticky rozpozná váš prehrávač Blu-ray, domáce kino alebo audio systém Streamium značky Philips, ktoré sú pripojené k vašej domácej sieti Wi-Fi, a umožní vám okamžite ovládať tieto zariadenia z akéhokoľvek miesta u vás doma. A ak máte v sieti pripojené viac ako jedno AV zariadenie značky Philips, aplikácia vám ponúkne možnosť výberu medzi nimi a budete ich môcť ovládať nezávisle od seba. Táto bezplatná aplikácia bolo vyvinutá exkluzívne spoločnosťou Philips.

 • SimplyShare na bezdrôtové pripojenie a prenos všetkých médií

  SimplyShare na bezdrôtové pripojenie a prenos všetkých médií

  Vďaka funkcii Philips SimplyShare môžete prenášať hudbu, filmy alebo fotografie z tabletu, inteligentného telefónu alebo počítača do domáceho kina alebo prehrávača diskov Blu-ray. Všetky médiá môžete prenášať priamo zo svojho zariadenia s podporou DLNA alebo pomocou diaľkového ovládania ovládať prehrávanie a prenášať mediálne súbory z vášho počítača. Ak si chcete vychutnať ten najlepší zážitok z bezdrôtového pripojenia, nainštalujte si do tabletu alebo inteligentného telefónu aplikáciu SimplyShare. Teraz ste už pripravení naplno si užívať zábavu.

 • Možnosť pripojenia klávesnice USB pre ľahké prehľadávanie SmartTV a webových lokalít

  Možnosť pripojenia klávesnice USB pre ľahké prehľadávanie SmartTV a webových lokalít

  Prehľadávanie webu je znova o niečo jednoduchšie. Nemusíte ani zapínať počítač, a predsa môžete surfovať, koľko chcete – v obývačke na veľkej obrazovke svojho televízora. Jednoducho pripojte adaptér bezdrôtovej klávesnice alebo konektor USB klasickej klávesnice k portu USB svojho prehrávača a hneď môžete vyhľadávať informácie rýchlosťou blesku pomocou klávesnice Qwerty. Aj používanie funkcie Smart TV bude jednoduchšie, nakoľko diaľkové ovládanie umožňuje zadávanie slov len pomocou deviatich alfanumerických tlačidiel. Už viac nemusíte všade nosiť prenosný počítač ani žmúriť pri malej obrazovke mobilného zariadenia, aby ste si mohli vychutnať obsah na internete.

 • Vstavané rozhranie WiFi-n pre rýchlejšie a širšie bezdrôtové pripojenie

  Vstavané rozhranie WiFi-n pre rýchlejšie a širšie bezdrôtové pripojenie

  Rozhranie WiFi-n, tiež označované ako IEEE 802.11n, je novým štandardom v oblasti bezdrôtového pripojenia. Je vybavené množstvom nových prvkov, ktoré zvýšia kvalitu bezdrôtového pripojenia a prinášajú vyššiu rýchlosť a širší dosah v porovnaní s predchádzajúcimi štandardmi WiFi. WiFi-n zároveň poskytuje spätnú kompatibilitu, vďaka ktorej budete môcť tento prehrávač používať aj na prenos a prijímanie signálu zo smerovačov založených na starších štandardoch WiFi.

 • Využite celý potenciál obsahu vášho zariadenia s technológiou Miracast™ na obrazovke televízora

  Využite celý potenciál obsahu vášho zariadenia s technológiou Miracast™ na obrazovke televízora

  MiracastTM je štandard bezdrôtového vysielania obsahu na obrazovke medzi dvomi rovnocennými zariadeniami prostredníctvom pripojenia Wi-Fi Direct. Jednoduché používateľské prostredie umožňuje prenášať zobrazenie z prenosného zariadenia s certifikáciou Miracast™ na väčšiu obrazovku televízora bez toho, aby vás obmedzovali nainštalované kodeky.

 • Rozhranie USB 2.0 prehráva videá/hudbu z USB jednotky flash/pevného disku

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je priemyselný štandard, ktorý umožňuje ľahké vysokorýchlostné pripojenie periférnych zariadení do počítačov, spotrebnej elektroniky a mobilných zariadení. Rozhranie USB 2.0 poskytuje lepší a vyšší výkon – až 40-krát rýchlejší v porovnaní s rozhraním USB 1.0, a prenos dát rýchlosťou až 480 Mb/s namiesto pôvodných 12 Mb/s. Keď ho zapojíte, nakonfiguruje sa automaticky. Ak máte prenosné zariadenia alebo pevné disky s rozhraním USB 2.0, stačí ich pripojiť, vybrať film, hudbu alebo fotografie a spustiť prehrávanie.

 • Dolby TrueHD digital plus pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Technológia Dolby TrueHD Digital Plus poskytuje ten najkvalitnejší zvuk z vášho domáceho kina. Reprodukovaný zvuk je prakticky nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo pre vás pripravili jeho tvorcovia. Technológia Dolby TrueHD je dokonalým vyvrcholením vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať