Mikro HiFi systém

  Bluetooth

  Mikro HiFi systém

  Vychutnajte si bezdrôtovú hudbu cez technológiu Bluetooth

  Hi-Fi mikrosystém BTM177, ktorý využíva bezdrôtovú technológiu Bluetooth, vám umožní vychutnať si hudbu z mobilného telefónu a PC bezdrôtovo. Kompletné funkcie zvukového systému obsahujú vstavaný mikrofón pre hovory bez použitia rúk a prepínanie medzi hovormi a hudbou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Mikro HiFi systém

Bluetooth, vstavané reproduktory pre hovory BTM177/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si bezdrôtovú hudbu cez technológiu Bluetooth

z mobilného telefónu alebo PC

 • Vychutnajte si MP3/WMA hudbu priamo z prenosných USB zariadení

  Vychutnajte si MP3/WMA hudbu priamo z prenosných USB zariadení

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k USB portu na Vašom Hi-Fi systéme Philips. Vaša digitálna hudba sa prehrá priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle so svojou rodinou a s priateľmi.

 • Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré Vám umožnia vychutnávať si svet digitálnej hudby na prehrávači Philips. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Prehrávajte hudbu z mobilného telefónu a PC prostredníctvom technológie Bluetooth

  Prehrávajte hudbu z mobilného telefónu a PC prostredníctvom technológie Bluetooth
 • Vstavaný mikrofón a reproduktory pre mobilné hovory bez použitia rúk

  Vstavaný mikrofón a reproduktory pre mobilné hovory bez použitia rúk
 • Automatické prepínanie medzi telefónnymi hovormi a prehrávaním hudby

  Automatické prepínanie medzi telefónnymi hovormi a prehrávaním hudby
 • Hlasitosť pre zdokonalenie basov a výšok

  Vo zvukovom spektre sú vysoké a nízke frekvencie relatívne menej počuteľné pre ľudské uši - hlavne pri nízkej hlasitosti. Aktivovaním funkcie hlasitosti sa basy a výšky zosilnia, aby ste si mohli vychutnať vyváženejšie celkové vnímanie zvuku.

 • Celkový výstupný výkon 50 W RMS

  Tento reproduktor Philips má celkový výstupný výkon 50 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • Jednodotykové digitálne nahrávanie MP3 2 x rýchlosťou - nie je potrebný PC

  Jednoducho pripojte svoje pamäťové USB zariadenie k portu USB na audiosystéme Philips a začnite nahrávať vašu obľúbenú hudbu z diskov CD do svojho USB zariadenia alebo MP3 prehrávača 2 x rýchlosťou - jedným stlačením a bez potreby počítača.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať