dokovací zábavný systém

  Bluetooth

  dokovací zábavný systém

  Vychutnajte si bezdrôtovú hudbu cez technológiu Bluetooth®

  Mikro Hi-Fi systém BTM630, ktorý obsahuje bezdrôtovú technológiu Bluetooth® vám umožní si vychutnať hudbu z mobilného telefónu a PC bezdrôtovo. Kompletné funkcie zvukového systému obsahujú vstavaný mikrofón pre hovory bez použitia rúk a prepínanie medzi hovormy a hudbou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovací zábavný systém

Bluetooth, USB a priečinky pre pamäťové karty SD BTM630/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si bezdrôtovú hudbu cez technológiu Bluetooth®

 • Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod

  Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod

  Vychutnávajte si obľúbenú hudbu formátu MP3 počas nabíjania prehrávača iPod! Dok umožňuje pripojenie prehrávača iPod priamo k dokovaciemu zábavnému systému, takže môžete počúvať obľúbenú hudbu s vynikajúcim zvukom. Navyše počas prehrávania sa prehrávač iPod nabije, takže si môžete vychutnávať hudbu a nemusíte mať obavy, či sa vybije jeho batéria. Pomocou diaľkového ovládania môžete prechádzať, vyberať a prehrávať hudbu uloženú v prehrávači iPod. Keď je prehrávač iPod v doku, dokovací zábavný systém automaticky nabije jeho batériu.

 • USB Direct a priečinky pre pamäťové karty SD/MMC na prehrávanie hudby MP3/WMA

  USB Direct a priečinky pre pamäťové karty SD/MMC na prehrávanie hudby MP3/WMA

  Vďaka maximálnej prenosnosti súborov si môžete jednoducho vychutnávať pohodlie a zábavu pri dostupnosti väčšieho množstva digitálnej hudby cez zabudované zásuvky rozhrania USB Direct a zásuvky na karty SD/MMC. Jednoducho zapojte vaše zariadenie do portu USB alebo zasuňte pamäťovú kartu do zásuvky na karty SD/MMC v hudobnom systéme Philips a vaša digitálna hudba a fotografie sa prehrajú priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle s vašou rodinou a priateľmi!

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Univerzálny diaľkový ovládač pre systém a váš iPod

  Univerzálny diaľkový ovládač pre systém a váš iPod

  Pomocou univerzálneho diaľkového ovládania Philips sa môžete jednoducho navigovať v hudobnom systéme Philips aj v prehrávači iPod po stovkách skladieb len jedným stlačením na diaľkovom ovládaní. Táto navigácia, pri ktorej sa informácie zobrazujú podľa zoznamu prehrávaných skladieb, albumu, interpreta, žánru alebo skladby, umožňuje rýchly a jednoduchý pohyb po stovkách súborov. Umožňuje ovládanie jednou rukou a zaručuje jedinečný užívateľský zážitok.

 • Prehrávajte hudbu z mobilného telefónu a PC prostredníctvom technológie Bluetooth

  Prehrávajte hudbu z mobilného telefónu a PC prostredníctvom technológie Bluetooth
 • Vstavaný mikrofón a reproduktory pre mobilné hovory bez použitia rúk

  Vstavaný mikrofón a reproduktory pre mobilné hovory bez použitia rúk
 • Automatické prepínanie medzi telefónnymi hovormi a prehrávaním hudby

  Automatické prepínanie medzi telefónnymi hovormi a prehrávaním hudby
 • Celkový výstupný výkon 30 W RMS

  Celkový výstupný výkon 30 W RMS
 • Elegantný dizajn so supertenkým priečinkom na CD

  Elegantný dizajn so supertenkým priečinkom na CD
 • Jednodotykové digitálne nahrávanie MP3 2 x rýchlosťou - nie je potrebný PC

  Jednoducho pripojte svoje pamäťové USB zariadenie k portu USB na audiosystéme Philips a začnite nahrávať vašu obľúbenú hudbu z diskov CD do svojho USB zariadenia alebo MP3 prehrávača 2 x rýchlosťou - jedným stlačením a bez potreby počítača.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať