HD videokamera

  HD videokamera

  Snímanie a zdieľanie skvelých momentov – bez námahy

  Videokamera ESee CAM150 je odolná a vodotesná, vďaka čomu ju môžete používať dnu aj vonku, dokonca aj vo vode alebo snehu. Špičková technológia Anti-Shake na stabilizáciu obrazu zaručí dokonale ostrý obraz, zatiaľ čo nahrávanie v dvoch formátoch ponúka videá v rozlíšení HD aj v kvalite vhodnej na jednoduché odosielanie videí e-mailom.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Snímanie a zdieľanie skvelých momentov – bez námahy

Dokonca aj vo vode alebo snehu

 • Rýchle zdieľanie cez e-mail a publikovaním na stránkach Facebook/YouTube

  Rýchle zdieľanie cez e-mail a publikovaním na stránkach Facebook/YouTube

  So zabudovaným softvérom Windows môžete bez akýchkoľvek ťažkostí zverejniť svoje videá na webových lokalitách ako YouTube, Facebook, Twitter a Vimeo. Používatelia počítačov Mac môžu jednoducho organizovať, upravovať a zdieľať obsah pomocou aplikácie iMovie balíka iLife. Pomocou pokročilých komprimačných technológií dokáže formát HD videa (H.264), ktorý používa videokamera Philips, vytvárať menšie súbory v porovnaní so štandardnými videokamerami, digitálnymi fotoaparátmi a mobilnými telefónmi bez akejkoľvek straty kvality obrazu, vďaka čomu ich môžete zdieľať rýchlejšie! Tieto súbory môžu využívať aj iné programy ako napr. iPhoto a Windows Movie Maker.

 • Vďaka špičkovej technológii Anti-Shake môžete snímať čistejšie a stabilnejšie videá

  Vďaka špičkovej technológii Anti-Shake môžete snímať čistejšie a stabilnejšie videá

  Pokročilá technológia Anti-Shake vám umožní nahrávať skvelé videá, o ktoré sa vždy s hrdosťou podelíte. Stabilné a plynulé videá zabezpečujú gyroskopické snímače vybavené pokročilými algoritmami. Tieto snímače merajú vzdialenosť medzi zemou a objektívom kamery a pri každom zachvení videokamery vykonajú potrebné korekcie. Táto pokročilá technológia vám vždy pomôže zachytiť nerozmazaný obraz a umožní vám nasnímať tie najlepšie okamihy v živote na úžasných videách.

 • Zápis v dvoch formátoch – formát Full HD a formát vhodný pre e-mail

  Zápis v dvoch formátoch – formát Full HD a formát vhodný pre e-mail

  Videá Full HD sú skvelé na sledovanie na televízoroch HD. Ale keby ste chceli poslať video e-mailom alebo ho zdieľať online, veľký súbor v HD bude potrebné skomprimovať a skonvertovať do formátu vhodného pre e-mail. Pri tejto videokamere tento problém mať nebudete, pretože ponúka zápis v dvoch formátoch. Zapnite túto funkciu a vaše videá sa budú zaznamenávať v dvoch formátoch súčasne – Full HD (1080p) a QWVGA (240p) vhodný pre e-mail. To vám umožní naplno si vychutnávať videá na obrazovke televízora v HD a zároveň vám poskytne aj formát, ktorý môžete okamžite zdieľať elektronicky.

 • Vdýchnite spomienkam život s vynikajúcimi detailmi na videách v rozlíšení Full HD

  Vdýchnite spomienkam život s vynikajúcimi detailmi na videách v rozlíšení Full HD

  Snímajte a sledujte videá v kvalite úplného vysokého rozlíšenia (Full HD 1080p). Hodnota „1080“ sa vzťahuje na rozlíšenie displeja v zmysle počtu horizontálnych riadkov na obrazovke. Písmeno „p“ znamená progresívne riadkovanie alebo sekvenčné zobrazovanie riadkov v každej snímke. Rozlíšenie 1080p vám zaručí video v kvalite, ktorá je vyššia ako kvalita používaná v bežných mobilných telefónoch a digitálnych fotoaparátoch. Okrem toho táto videokamera používa rovnaký formát videa ako prehrávače a disky Blu-ray – H.264. Tento veľmi dômyselný formát prináša vynikajúcu kvalitu obrazu v HD, ktorý vám umožní vychutnať si spomienky v krištáľovo čistom obraze.

 • Funkcia Quick Impression pre najlepšie videozábery v krátkom filme

  Funkcia Quick Impression pre najlepšie videozábery v krátkom filme

  Vytvorte rýchly prehľad nasnímaných videí – stlačením jedného tlačidla. Funkcia Quick Impression automaticky vyberie najlepšie zábery z vašich najnovších videí a vytvorí z nich prehľad s ukážkami z vašich nahrávok. Pozrite si najdôležitejšie časti svojich videí alebo použite prehľad, aby ste si pripomenuli obsah danej nahrávky. Stačí na kamere vybrať funkciu Quick Impression. Dokonale jednoducho oživíte svoje príjemné spomienky.

 • Blesk, automatické zaostrenie, rozpoznávanie tvárí a úsmevov

  Blesk, automatické zaostrenie, rozpoznávanie tvárí a úsmevov
 • 8 megapixelov umožňuje vytváranie fotografií vysokej kvality

  8 megapixelov umožňuje vytváranie fotografií vysokej kvality
 • Priame pripojenie k televízoru cez HDMI umožňuje sledovanie videí vo vysokom rozlíšení

  Priame pripojenie k televízoru cez HDMI umožňuje sledovanie videí vo vysokom rozlíšení
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať