HD videokamera

  HD videokamera

  Jednoducho zobrazte svoje úžasné zábery na televízore alebo webe

  Pomocou videokamery Philips ESee CAM200 ľahko nasnímate videá a fotografie. Zdieľať ich ešte nikdy nebolo také jednoduché – stačí posunúť prst po 3" (7,62 cm) dotykovej obrazovke a môžete okamžite bezdrôtovo zdieľať svoje zábery na televízore alebo internete.

 • Jednoducho zobrazte svoje úžasné zábery na televízore alebo webe

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Jednoducho zobrazte svoje úžasné zábery na televízore alebo webe

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednoducho zobrazte svoje úžasné zábery na televízore alebo webe

vďaka zabudovanému rozhraniu WiFi

 • Vdýchnite spomienkam život s vynikajúcimi detailmi na videách v rozlíšení Full HD

  Vdýchnite spomienkam život s vynikajúcimi detailmi na videách v rozlíšení Full HD

  Snímajte a sledujte videá v kvalite úplného vysokého rozlíšenia (Full HD 1080p). Hodnota „1080“ sa vzťahuje na rozlíšenie displeja v zmysle počtu horizontálnych riadkov na obrazovke. Písmeno „p“ znamená progresívne riadkovanie alebo sekvenčné zobrazovanie riadkov v každej snímke. Rozlíšenie 1080p vám zaručí video v kvalite, ktorá je vyššia ako kvalita používaná v bežných mobilných telefónoch a digitálnych fotoaparátoch. Okrem toho táto videokamera používa rovnaký formát videa ako prehrávače a disky Blu-ray – H.264. Tento veľmi dômyselný formát prináša vynikajúcu kvalitu obrazu v HD, ktorý vám umožní vychutnať si spomienky v krištáľovo čistom obraze.

 • Vďaka špičkovej technológii Anti-Shake môžete snímať čistejšie a stabilnejšie videá

  Vďaka špičkovej technológii Anti-Shake môžete snímať čistejšie a stabilnejšie videá

  Pokročilá technológia Anti-Shake vám umožní nahrávať skvelé videá, o ktoré sa vždy s hrdosťou podelíte. Stabilné a plynulé videá zabezpečujú gyroskopické snímače vybavené pokročilými algoritmami. Tieto snímače merajú vzdialenosť medzi zemou a objektívom kamery a pri každom zachvení videokamery vykonajú potrebné korekcie. Táto pokročilá technológia vám vždy pomôže zachytiť nerozmazaný obraz a umožní vám nasnímať tie najlepšie okamihy v živote na úžasných videách.

 • Potiahnutím zobrazte videá alebo fotografie na televízore

  Potiahnutím zobrazte videá alebo fotografie na televízore

  Jednoducho potiahnite prostom po dotykovej obrazovke videokamery ESee a zdieľajte svoje fotografie a videá. Počas prezerania obrázkov a videozáznamov vo videokamere sa môžete rozhodnúť, ktoré z nich chcete zdieľať – stačí potiahnuť prstom po požadovanom zábere. Pozrite si svoje obľúbené položky priamo na zariadeniach Philips s podporou funkcie SimplyShare alebo na televízoroch, prehrávačoch Blu-ray, sieťových mediálnych prehrávačoch a systémov domáceho kina s podporou pripojenia DLNA. Dokonca môžete potiahnutím prsta zdieľať svoje zábery a zobraziť ich na fotografických rámikoch Philips a tabletoch.

 • Priame odovzdávanie údajov na Facebook, YouTube a Twitter pomocou rozhrania Wi-Fi bez použitia počítača

  Priame odovzdávanie údajov na Facebook, YouTube a Twitter pomocou rozhrania Wi-Fi bez použitia počítača

  Odovzdávanie obsahu z videokamery na internetové lokality, ako napríklad YouTube, Facebook, Tweeter alebo Picassa, je hračka – stačí prejsť prstom po dotykovej obrazovke videokamery a požadované fotografie a videá bezdrôtovo odošlete do zvolenej sociálnej siete.

 • Naživo vysielajte videá na webovej stránke bez použitia káblov prostredníctvom UStream

  Naživo vysielajte videá na webovej stránke bez použitia káblov prostredníctvom UStream

  Vysielajte dôležité udalosti naživo pomocou videokamery Esee a podeľte sa o všetko zaujímavé práve vtedy, keď sa to deje. Stačí sa pripojiť k sieti Wi-Fi a vybrať možnosť „Živé vysielanie“. Nahrávaný obsah sa začne prenášať na webovú lokalitu služby UStream, kde si ho môže pozrieť rodina alebo priatelia – nech sa nachádzajú kdekoľvek. Zapojte svojich najbližších do svojich zážitkov a podeľte sa o úžasné momenty vášho života práve vtedy, keď sa dejú.

 • Rozlíšenie až 10 megapixelov na vytváranie fotografií vysokej kvality

  Rozlíšenie až 10 megapixelov na vytváranie fotografií vysokej kvality
 • 3" dotyková obrazovka umožňuje plynulé a intuitívne ovládanie

  3" dotyková obrazovka umožňuje plynulé a intuitívne ovládanie
 • Blesk, automatické zaostrenie, rozpoznávanie tvárí a úsmevov

  Blesk, automatické zaostrenie, rozpoznávanie tvárí a úsmevov
 • Zabudované rozhranie Wi-Fi na zdieľanie bez použitia káblov alebo počítača

  Vo videokamere je zabudované rozhranie Wi-Fi, pomocou ktorého môžete okamžite zdieľať svoje fotografie a videá bez použitia počítača a káblov. Videokameru možno bezdrôtovo pripojiť k zariadeniam Philips SimplyShare a k televízorom, prehrávačom Blu-ray, sieťovým multimediálnym prehrávačom, systémom domáceho kina a fotografickým rámikom kompatibilným s DLNA, vďaka čomu si môžete vychutnávať obľúbené momenty na väčšej obrazovke. Pomocou jednoduchých zabudovaných aplikácií pre Facebook, Twitter, YouTube a Picassa môžete zároveň odovzdať svoje zábery a záznamy na internetové stránky. Vďaka videokamere Philips ESee je zdieľanie naozaj jednoduché.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať