1
Zvukové zariadenia do automobilov

Zvukový/video systém do automobilov

  Zvukový/video systém do automobilov

  Vychutnajte si živú hudbu s videom vo vašom aute

  Systém Philips CED1900BT obsahuje 6,2" plnofarebný displej na prehrávanie videa a fotografií, ktorý prinesie do vášho auta jedinečný svet zábavy. Môžete si tiež vychutnať filmy a hudby z viacerých zdrojov a vďaka zabudovanému prijímaču Bluetooth® už nikdy nezmeškáte žiaden hovor. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si živú hudbu s videom vo vašom aute

Systém Philips CED1900BT obsahuje 6,2" plnofarebný displej na prehrávanie videa a fotografií, ktorý prinesie do vášho auta jedinečný svet zábavy. Môžete si tiež vychutnať filmy a hudby z viacerých zdrojov a vďaka zabudovanému prijímaču Bluetooth® už nikdy nezmeškáte žiaden hovor. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Zvukový/video systém do automobilov

15, 7 cm (6, 2") s dotykovou obrazovkou, Bluetooth CED1900BT/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si živú hudbu s videom vo vašom aute

Posadnutí zvukom

 • Technológia Music Zone na nastavenie optimálnych posluchových zón

  Technológia Music Zone na nastavenie optimálnych posluchových zón

  Inovatívna technológia Music Zone od spoločnosti Philips umožní vodičovi a spolujazdcom vychutnať si hudbu so živším priestorovým efektom tak, ako si to želal sám autor. Používatelia môžu jednoducho prepínať posluchové zóny z vodiča na spolujazdcov a späť a dosiahnuť tak optimálne nasmerovaný zvuk v jednotlivých častiach auta. Špeciálne tlačidlo na ovládanie zón poskytuje tri predvolené nastavenia – Vľavo, Vpravo a Vpredu (a Všetci), vďaka čomu môžete zvuk nastaviť podľa svojich potrieb a počúvať dynamický zvuk sami alebo spolu s ostatnými spolujazdcami.

 • Prehrávanie diskov DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD a filmov DivX® a MPEG4

  Prehrávanie diskov DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD a filmov DivX® a MPEG4

  Tento DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD a CD, ktoré sú dostupné na trhu. Mechanika DVD+/-R dokáže prijať oba bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+/-RW zvláda prácu s bežnými prepisovateľnými typmi diskov. Obsah na disku SVCD (Super VideoCD) má v porovnaní s formátom VCD oveľa ostrejší obraz vďaka vyššiemu rozlíšeniu. Formát MPEG4 je navrhnutý na prehrávanie videa v kvalite DVD (MPEG-2) pri nižšej rýchlosti prenosu údajov a nižšej veľkosti súborov. Kodek DivX predstavuje pokročilú technológiu kompresie videa založenú na formáte MPEG4, ktorá dokáže zmenšiť veľkosť videa, no naďalej zachovať vysokú kvalitu obrazu.

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov a výšok, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov, výšok a hlasitosti na vyššiu maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • Zabudovaný prijímač Bluetooth pre telefonické hovory a prúdový prenos hudby

  Zabudovaný prijímač Bluetooth pre telefonické hovory a prúdový prenos hudby

  Funkcia Bluetooth hands-free vám umožní používať mobilný telefón bezpečne aj počas jazdy, vďaka čomu nezmeškáte ani jeden dôležitý hovor. Vďaka zabudovanému prijímaču Bluetooth® môžete pohodlne pomocou prúdového prenosu prehrávať svoje hudobné súbory z telefónu cez zvukový systém v automobile.

 • Funkcia FullSound, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete skutočne podmanivú hudbu bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí vašu dušu a roztancuje vaše nohy.

 • USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  Vďaka režimu USB Direct stačí jednoducho pripojiť zariadenie USB k portu USB na zariadení Philips a vaša digitálna hudba sa bude prehrávať priamo z daného zariadenia Philips.

 • Jednoduchá inštalácia vďaka šasi triedy 2.0 DIN

  Jednoduchá inštalácia vďaka šasi triedy 2.0 DIN.

 • Zobrazenie vo vysokom rozlíšení vďaka panelu LCD WVGA

  Multimediálny systém do auta Philips CarStudio s vysokým rozlíšením obrazu obsahuje panel LCD s rozlíšením WVGA (800 x 480 pixlov). Je presný a jasný a poskytne vám to najostrejšie zobrazenie s dômyselným používateľským rozhraním, ako aj kvalitné prehrávanie videí z rôznych mediálnych zdrojov, vrátane diskov DVD. Je tiež výborný na prezeranie prezentácií vašich obľúbených fotografií. V zariadení sa nachádza niekoľko rôznych pozadí a farebných motívov, pomocou ktorých vytvoríte vo svojom aute príjemnejšiu atmosféru.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať