1
Zvukové zariadenia do automobilov

Zvukový systém do automobilov

  Zvukový systém do automobilov

  Zažite koncert naživo vo svojom aute

  Počúvajte hudbu zo zariadení iPhone či iPod, diskov CD alebo zariadení USB nahlas pomocou zvukového systému Philips do automobilov. Doprajte svojim ušiam mohutné basy s technológiou MAX Sound a očiam displej LCD s rôznymi farbami umožňujúcimi prispôsobiť si farbu podsvietenia. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zažite koncert naživo vo svojom aute

Počúvajte hudbu zo zariadení iPhone či iPod, diskov CD alebo zariadení USB nahlas pomocou zvukového systému Philips do automobilov. Doprajte svojim ušiam mohutné basy s technológiou MAX Sound a očiam displej LCD s rôznymi farbami umožňujúcimi prispôsobiť si farbu podsvietenia. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

CarStudio Zvukový systém do automobilov

Pre iPod a iPhone, USB, CD CEM3100/12 Nájsť podobné výrobky

Zažite koncert naživo vo svojom aute

Posadnutí zvukom

 • Technológia Music Zone na nastavenie optimálnych posluchových zón

  Technológia Music Zone na nastavenie optimálnych posluchových zón

  Inovatívna technológia Music Zone od spoločnosti Philips umožní vodičovi a spolujazdcom vychutnať si hudbu so živším priestorovým efektom tak, ako si to želal sám autor. Používatelia môžu jednoducho prepínať posluchové zóny z vodiča na spolujazdcov a späť a dosiahnuť tak optimálne nasmerovaný zvuk v jednotlivých častiach auta. Špeciálne tlačidlo na ovládanie zón poskytuje tri predvolené nastavenia – Vľavo, Vpravo a Vpredu (a Všetci), vďaka čomu môžete zvuk nastaviť podľa svojich potrieb a počúvať dynamický zvuk sami alebo spolu s ostatnými spolujazdcami.

 • Dynamické zvýr. basov elektronicky vylepšuje nízke tóny

  Dynamické zvýr. basov elektronicky vylepšuje nízke tóny

  Aktivujte Dynamic Bass Boost (DBB) a nízke basové frekvencie sa elektronicky vylepšia - dosiahne sa konzistentná reprodukcia zvuku, predovšetkým na nízkej úrovni hlasitosti reproduktorov. Budete vždy počuť pôsobivé basy.

 • Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3/WMA priamo z prenosných jednotiek USB

  Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3/WMA priamo z prenosných jednotiek USB

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k USB portu na Vašom Hi-Fi systéme Philips. Vaša digitálna hudba sa prehrá priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle so svojou rodinou a s priateľmi.

 • Prehľadávanie podľa priečinka alebo skladby pre okamžité vyhľadanie alebo rýchly prístup

  Prehľadávanie podľa priečinka alebo skladby pre okamžité vyhľadanie alebo rýchly prístup

  Táto funkcia vám umožňuje vyhľadať požadovanú skladbu alebo album omnoho rýchlejšie pomocou prehľadávania skladieb a priečinkov, ktoré predstavujú zvyčajný obsah zariadení USB/kariet SDHC. Vďaka špeciálnemu tlačidlu na prepínanie priečinkov/skladieb vykonáte vyhľadávanie pomocou troch jednoduchých krokov – stlačte tlačidlo priečinok/skladba, otáčajte otočným regulátorom hlasitosti a stlačením tlačidla vyberte požadovanú položku. Tento jednoduchý proces vám umožní vyhľadávať vo svojej hudobnej zbierke rýchlo a ľahko a sústrediť sa pritom na jazdu.

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov a výšok, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov, výšok a hlasitosti na vyššiu maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod/iPhone

  Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod/iPhone

  Vychutnávajte si obľúbenú hudbu formátu MP3 počas nabíjania prehrávača iPod/iPhone! Dok umožňuje pripojenie vášho prenosného zariadenia priamo k dokovaciemu zábavnému systému, takže môžete počúvať obľúbenú hudbu s vynikajúcim zvukom. Navyše počas prehrávania sa prehrávač iPod/iPhone nabije, takže si môžete vychutnávať hudbu a nemusíte mať obavy, či sa vybije jeho batéria. Keď je prenosné zariadenie v doku, dokovací zábavný systém automaticky nabije jeho batériu.

 • Zabudovaný zosilňovač na 4 kanály po 50 W pre vynikajúcu kvalitu zvuku

  Zabudovaný zosilňovač na 4 kanály po 50 W pre vynikajúcu kvalitu zvuku
 • Displej LCD s 32-tis. farbami, vysokým kontrastom a nastaviteľnou farbou podsvietenia

  Displej LCD s 32-tis. farbami, vysokým kontrastom a nastaviteľnou farbou podsvietenia
 • Odpojiteľný predný panel a prerušenie prevádzky na ochranu pred odcudzením

  Odpojiteľný predný panel a prerušenie prevádzky na ochranu pred odcudzením
 • Prehrávač CD a MP3 Link na prehrávanie hudby

  Prehrávač CD a MP3 Link na prehrávanie hudby
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať