Reproduktory domáceho kina SoundBar

  Reproduktory domáceho kina SoundBar

  Výkonný zvuk pre každý televízor

  Nenechajte sa zmiasť jeho veľkosťou, pretože vo vnútri tohto zariadenia soundbar CSS2123 od spoločnosti Philips sa ukrýva uragán! Už žiadne mrmlavé dialógy z 2 vstavaných výškových reproduktorov. Technológie DoubleBASS a Virtual Surround Sound vytvoria pri filmoch priestorový zvuk, ktorý vás očarí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktory domáceho kina SoundBar

Virtuálny priestorový zvuk, Externý subwoofer, Optický, koaxiálny, Aux in, Audio in CSS2123/12 Nájsť podobné výrobky

Výkonný zvuk pre každý televízor

so subwooferom

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Pretože Dolby Digital je jedným z najlepších svetových noriem digitálneho multikanálového zvuku a využíva spôsob, akým ľudské ucho spracováva zvuky. Zažijete preto vynikajúcu kvalitu priestorového zvuku s realistickými priestorovými prvkami.

 • Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

 • Vychutnávajte si hudbu zo zariadenia iPod/iPhone/iPad s káblom Music iLink

  Vychutnávajte si hudbu zo zariadenia iPod/iPhone/iPad s káblom Music iLink

  Philips Music iLink umožňuje jednoducho prehrávať hudbu priamo zo zariadenia iPod/iPhone/iPad, MP3 prehrávača alebo notebooku cez jedno pripojenie k domácemu kinu. Jednoducho pripojte svoje zvukové zariadenie do konektora Music iLink a vychutnávajte si hudbu vo vynikajúcej kvalite domáceho kina Philips.

 • Nízky profil, ktorý dokonale zapadne pred váš televízor

  Nízky profil, ktorý dokonale zapadne pred váš televízor
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať