Prenosné rádio

  Prenosné rádio

  Vychutnajte si rádio DAB+ kdekoľvek!

  Počúvajte najlepšie rozhlasové programy kdekoľvek. Prenosné rádio Philips DAB DA1200/12 ponúka čistý zvuk, rýchle vyhľadávanie a predvoľby staníc FM/DAB. Vďaka svojim kompaktným vreckovým rozmerom a zabudovanej nabíjateľnej batérii je toto rádio dokonalým spoločníkom na cesty. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosné rádio

DAB+/FM, digitálne ladenie, 20 predvolieb, Stereoslúchadlá, Nabíjateľná batéria DA1200/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si rádio DAB+ kdekoľvek!

 • Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Podsvietený displej LCD zaistí ľahké sledovanie a prevádzku pri slabom osvetlení a poskytne jasné informácie už na prvý pohľad.

 • DAB+ rádio s čistým zvukom a bez rušenia

  DAB+ rádio s čistým zvukom a bez rušenia

  Digitálne rádio s DAB+ (Digitálne vysielanie zvuku) prevyšuje kvalitou analógové FM vysielanie a je novým spôsobom vysielania rádia cez sieť terestriálnych vysielačov. Poslucháčom poskytuje viac možností a informácii v čistej kvalite zvuku bez rušenia. Technológia umožňuje poslucháčovi, aby zafixoval najsilnejší nájdený signál. S digitálnymi stanicami v DAB+ si nemusíte pamätať frekvencie a predvoľby sa ladia podľa názvu stanice.

 • Kompaktný a ľahký dizajn, dokonale vhodný na cesty

  Kompaktný a ľahký dizajn tejto miniatúrnej nabíjačky z nej robí dokonalého spoločníka na cesty – spoločníka, ktorý udrží všetky vaše zariadenia v prevádzke.

 • Stereofónny konektor slúchadiel poskytuje lepší hudobný zážitok

  Pripojte vlastné slúchadlá k tomuto zariadeniu Philips a doprajte si osobnejší poslucháčsky zážitok, kedykoľvek sa vám zažiada. Po pripojení slúchadiel k zariadeniu si môžete vychutnávať obľúbenú hudbu so skvelým zvukom bez toho, aby ste rušili ostatných.

 • DAB+, DAB a FM pre úplný zážitok z počúvania rádia

  Digitálne rádio s DAB+/DAB (Digitálne vysielanie zvuku) prevyšuje analógové FM vysielanie a je novým spôsobom rozhlasového vysielania cez sieť pozemných vysielačov. Poslucháčom poskytuje viac možností a informácii v čistej kvalite zvuku bez rušenia. Technológia umožňuje prijímaču, aby zafixoval najsilnejší nájdený signál. S digitálnymi stanicami DAB+ alebo DAB si nemusíte pamätať frekvencie a predvoľby sa ladia podľa názvu stanice.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať