Komponentný Hi-Fi systém

  Komponentný Hi-Fi systém

  Prirodzený a verný zvuk

  Navrchu umiestnený výškový reproduktor prehrá vaše obľúbené skladby s prirodzene znejúcimi detailmi. Či už prehrávate zvukový obsah zo zariadení iPod/iPhone/iPad, ktoré zároveň nabíjate, alebo počúvate rádio DAB+, Hi-Fi systém Philips DCB8000/10 s telom z hliníka ponúka skvelý zážitok. Zobraziť všetky výhody

 • Prirodzený a verný zvuk

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Prirodzený a verný zvuk

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Harmony Komponentný Hi-Fi systém

Dok pre zariadenia iPod/iPhone/iPad, DAB+ DCB8000/10 Nájsť podobné výrobky

Prirodzený a verný zvuk

Posadnutí zvukom

 • ClariSound pre dokonalý zvuk plný verných detailov

  ClariSound pre dokonalý zvuk plný verných detailov

  Technológia ClariSound vdýchne vašej obľúbenej hudbe nový život pomocou dokonalého zvuku plného verných detailov, ktorý znie príjemne a ucelene. Navrchu umiestnený výškový reproduktor prináša zvuk obohatený o brilantnú čistotu a vysokoúčinný basový reproduktor zo sklených vlákien vytvorí širokú zvukovú scénu, ktorá zaplní každú miestnosť. Číry zvukový výkon je vyvážený jasne definovanými basmi vďaka inovačnej technológii basových portov spoločnosti Philips. Mäkký kužeľ poskytuje vernú reprodukciu detailov hlasu aj nástrojov, takže oceníte všetky dynamické aj emotívne odtiene originálnej nahrávky.

 • Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora zaisťuje lepší prenos zvukového signálu v porovnaní s bežnými zasúvacími prepojeniami. Tiež minimalizuje elektrickú stratu signálu zo zosilňovača do reproduktora, vďaka čomu sa dosiahne reprodukcia zvuku, ktorá sa maximálne približuje realite.

 • Celkový výstupný výkon 160 W RMS

  Celkový výstupný výkon 160 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Hliníková skrinka dotvára kvalitný vzhľad a štýl

  Hliníková skrinka dotvára kvalitný vzhľad a štýl

  Hliníkový odliatok je ľahký a dokáže odolať prostrediam s vysokými teplotami. Ponúka vysokú pevnosť a tvrdosť spolu s dobrou odolnosťou voči korózii.

 • Kompatibilné s DAB a FM pre dokonalý zážitok z rádia

  Kompatibilné s DAB a FM pre dokonalý zážitok z rádia

  Digitálne rádio s DAB (Digitálne vysielanie zvuku) prevyšuje kvalitou analógové FM vysielanie a je novým spôsobom vysielania rádia cez sieť terestriálnych vysielačov. Poslucháčom poskytuje viac možností a informácii v čistej kvalite zvuku bez praskania. Technológia umožňuje poslucháčovi, aby zafixoval najsilnejší nájdený signál. S digitálnymi stanicami s DAB si nemusíte pamätať frekvencie a predvoľby sa ladia podľa názvu stanice.

 • MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie umožňuje priame prehrávanie MP3 súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša MP3 prepojenie aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

 • Prehrávajte a nabíjajte svoj iPod/iPhone/iPad

  Prehrávajte a nabíjajte svoj iPod/iPhone/iPad

  Vychutnávajte si obľúbenú hudbu formátu MP3 počas nabíjania zariadenia iPod, iPhone alebo iPad! Dok umožňuje pripojenie Vášho prenosného zariadenia priamo k systému Philips, takže môžete počúvať obľúbenú hudbu s vynikajúcim zvukom. Navyše počas prehrávania sa zariadenie iPod/iPhone/iPad nabije, takže si môžete vychutnávať hudbu a nemusíte mať obavy, či sa vybije batéria prenosného prehrávača. Keď je prenosné zariadenie v doku, systém automaticky nabije jeho batériu.

 • Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré Vám umožnia vychutnávať si svet digitálnej hudby na prehrávači Philips. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  Vďaka režimu USB Direct stačí jednoducho pripojiť zariadenie USB k portu USB na zariadení Philips a vaša digitálna hudba sa bude prehrávať priamo z daného zariadenia Philips.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať