Multimediálne reproduktory 2.0

  Multimediálne reproduktory 2.0

  Váš laptop nikdy neznel tak dobre!

  Výškové a basové reproduktory pre kvalitný zvuk neboli nikdy predtým také malé. USB plug and play pripojenie znamená, že nie sú potrebné ďalšie napájacie adaptéry alebo batérie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Váš laptop nikdy neznel tak dobre!

Prenosný digitálny zvuk

 • Digitálny zvuk dodáva čistý signál a perfektnú kvalitu

  Zvuk sa prenáša ako digitálny signál a v poslednej chvíli sa konvertuje na analógový signál. To znižuje interferencie signálu, čoho výsledkom je reprodukcia verná originálnej nahrávke.

 • Viac ako 75 rokov zvukového zážitku

  Spoločnosť Philips vynašla disk CD, viedla tím, ktorý pripravil zvukovú špecifikáciu pre USB, a vyrobila milióny zvukových systémov, domácich kín a televízorov v priebehu mnohých desaťročí. Spoločnosti Philips, ktorá je jednotkou v oblasti zvukovej inovácie, môžete dôverovať, že vyrába počítačové zvukové systémy s najvyššou kvalitou zvuku.

 • Basové vyžarovače: lepšie basy bez oddeleného subwoofera

  Basové vyžarovače umožňujú malým reproduktorom efektívnejšie reprodukovať basové frekvencie bez toho, aby sa musela zväčšiť ich veľkosť a bez potreby oddeleného subwoofera. Dodajú vám skutočný zážitok zo subwoofera. Basová kvalita systému 2.1 sa premení na priestorovo menej náročný systém 2.0. Takže lepšie basy pri využití menšieho priestoru!

 • Dva vysoko kvalitné výškové reproduktory pre čisté vysoké tóny

  Pomocou výškového reproduktora vysokej kvality na každom boxe reproduktora dramaticky zvýšite reprodukciu vysokých frekvencií. Hudba vchádza do života a zvuk filmov je reprodukovaný v úplnom rozsahu vysokých frekvencií.

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

 • Premeňte svoje prezentácie na multimediálne zážitky

  Pretože na integrovaných reproduktoroch najpoužívanejších laptopov je veľmi nízka kvalita zvuku, prezentácie vytvorené v Powerpoint nie sú plne využívané kvôli dostupným zvukovým možnostiam. Kompaktné, robustné, skvelé reproduktory znamenajú, že vaše prezentácie budú mať vplyv, aký si zasluhujú, kdekoľvek sa nachádzate.

 • Komp. so zvuk. zdrojmi: hudba, hry, film a internet. zdroje

  Prehráva všetky typy hudby, hier, filmov a internetového zvuku, takže nezáleží na, tom čo počúvate. Multimediálne zvukové zážitky budú silnejšie, ako kedykoľvek predtým.

 • Kompaktný a robustný dizajn pre pohyb

  Kompaktný dizajn je jednoducho vhodný do laptopu alebo cestovnej tašky, takže ho môžete vziať so sebou kamkoľvek. Je taktiež robustný, takže odoláva nárazom pri pohybe.

 • Plne prenosné

  Kompaktná veľkosť a inteligentná správa káblov pre jednoduché prenášanie

 • Jednoduché pripojenie počítača alebo laptopu cez USB

  USB Plug and Play znamená, že zariadenie zodpovedá štandardu USB a počítač alebo laptop ho rozpozná. Pripájanie zariadení USB je preto rýchle a jednoduché.

 • Magnetické tienenie odstraňuje skreslenie obrazovky

  Pretože silné magnety v reproduktoroch sú magneticky tienené, nedochádza k skresleniu alebo poškodeniu obrazu, keď sú umiestnené v blízkosti monitora počítača.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať