Puzdro s mäkkým obalom

  Puzdro s mäkkým obalom

  Padne do každej ruky

  Toto mäkké a elastické puzdro má dizajn, ktorý ochráni zariadenie iPad zo všetkých strán a ponúka jednoduché uchopenie a priliehavý tvar. Priehľadný materiál ShockStop pohlcuje otrasy a mäkko vypĺňa okolie vášho zariadenia, no zároveň vám ponecháva prístup k všetkým funkciám a portom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Padne do každej ruky

na ochranu a prenos zariadenia iPad

 • Puzdro pohlcujúce otrasy zlepšuje aj držanie

  Toto puzdro je vyrobené z termoplastického polyuretánu, čo je vysoko odolný elastomér zlepšujúci držanie aj pohlcovanie nárazov v jednom unikátnom puzdre.

 • Ochrana rohov a čelnej strany s jednoduchým nasadením

  Materiál tohto puzdra sa ľahko ovinie okolo zariadenia smerom zozadu dopredu a poskytne tak ochranu rohov a obvodu čelnej strany zariadenia.

 • Zariadenie iPad je plne funkčné a zároveň chránené

  Vychutnajte si plnú funkčnosť zariadenia iPad, ktoré je zároveň chránené v puzdre s otvormi pre vypínač/tlačidlo prechodu do úsporného režimu, konektor doku a reproduktor.

 • Rýchla a jednoduchá ochrana lusknutím prsta

  Toto puzdro je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je vyformovaný špeciálne podľa tvaru vášho zariadenia. Puzdro sa rýchlo a jednoducho nasadzuje a pokryje zariadenie ochrannou vrstvou.

 • Štíhly dizajn jednoducho zapadne do vašej tašky

  Toto puzdro bolo navrhnuté tak, aby zvýšilo ochranu pri najmenšom možnom objeme, takže môžete svoje zariadenie počas cesty bezpečne prenášať v taške alebo plecniaku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať