Reproduktor s dokovacou stanicou

  Reproduktor s dokovacou stanicou

  Zvuk, ktorý vášmu domovu pristane

  Reproduktor s dokovacou stanicou DS3400 je kompatibilný s telefónom iPhone 5 a s najnovšími modelmi prehrávačov iPod s konektorom Lightning. Hudbu z týchto zariadení prehráva v krištáľovo čistej kvalite aj počas nabíjania. Využite maximálnu flexibilitu vďaka možnosti napájania zo siete alebo z akumulátora. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktor s dokovacou stanicou

s konektorom Lightning, pre iPod/iPhone, 10 W, nap. batériou alebo str. prúdom DS3400/12 Nájsť podobné výrobky

Zvuk, ktorý vášmu domovu pristane

 • Rýchle nabíjanie a prehrávanie hudby cez konektor Lightning

  Rýchle nabíjanie a prehrávanie hudby cez konektor Lightning

  Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu aj počas nabíjania zariadenia iPod/iPhone pomocou nového konektora Lightning! Stačí vložiť zariadenie priamo do dokovacej stanice na reproduktore a môžete prehrávať svoje najlepšie skladby s dokonalým zvukom. Vaše zariadenie sa bude súčasne aj rýchlo nabíjať, takže sa počas počúvania nemusíte starať o kapacitu batérie.

 • Bezplatná aplikácia ClockStudio – internetové rádio a ďalšie skvelé funkcie

  Bezplatná aplikácia ClockStudio – internetové rádio a ďalšie skvelé funkcie

  Táto bezplatná aplikácia rozširuje možnosti vášho reproduktora s dokovacou stanicou o veľké množstvo skvelých funkcií. Môžete si pozrieť informácie o počasí, čase a dokonca nastaviť svoje obľúbené obrázky ako pozadie. Aplikácia ClockStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta. Možnosti grafického štýlu aplikácie a jej funkcie pravidelne rozširujeme.

 • Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Pripojenie pomocou zvukového vstupu umožňuje priame prehrávanie súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša pripojenie pomocou zvukového vstupu aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

 • DBB na zachovanie nízkych tónov pre hlboké basy pri každej hlasitosti

  DBB na zachovanie nízkych tónov pre hlboké basy pri každej hlasitosti

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Dynamický zvuk zaplní celú miestnosť

  Vďaka modernému algoritmu na spracovanie digitálneho zvuku, dvom aktívnym budičom reproduktorov a basovému portu naplní tento reproduktor s dokovacou stanicou vašu miestnosť jasným a prirodzeným zvukom s hlbokými a silnými basmi.

 • Synchronizácia počítača so zariadením iPod/iPhone

  Pripojte, prehrávajte, synchronizujte a nabíjajte ho! Ponorte sa do sveta obľúbenej hudby v zariadení iPod alebo iPhone počas jeho nabíjania. Zariadenie sa tiež synchronizuje s počítačom, keď je k nemu reproduktor pripojený pomocou kábla USB.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať