dokovací reproduktor s funkciou Bluetooth®

  Bluetooth

  dokovací reproduktor s funkciou Bluetooth®

  Zvuk, ktorý vášmu domovu pristane

  Odpútajte sa od káblov vďaka prenosu zvuku cez Bluetooth a naplno si vychutnajte svoju hudbu, hry a videá s reproduktorom Philips DS3500/12 s dokovacou stanicou. Prepojte zariadenie iPod/iPhone/iPad s počítačom cez rozhranie USB. Napájať ho môžete zo siete alebo batériami. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovací reproduktor s funkciou Bluetooth®

pre iPod/iPhone/iPad, Napájanie z batérií alebo zo siete DS3500/12 Nájsť podobné výrobky

Zvuk, ktorý vášmu domovu pristane

Posadnutí zvukom

 • DBB na zachovanie nízkych tónov pre hlboké basy pri každej hlasitosti

  DBB na zachovanie nízkych tónov pre hlboké basy pri každej hlasitosti

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Dokovanie ľubovoľného zariadenie iPhone/iPod/iPad dokonca aj v jeho puzdre

  Dokovanie ľubovoľného zariadenie iPhone/iPod/iPad dokonca aj v jeho puzdre

  Inteligentne navrhnutý pružinový dokovací port tohto reproduktora Philips bez námahy a bez špeciálnych adaptérov zachytí ľubovoľný iPod alebo iPhone. Navyše funguje aj vtedy, keď je prehrávač vložený v niektorom z väčšiny ochranných puzdier – stačí vložiť iPod alebo iPhone do doku tak, ako je. Teraz si môžete vychutnávať svoju hudbu v skutočnom pohodlí.

 • Presne vyladené basové otvory pre reprodukciu hlbokých výrazných basov

  Presne vyladené basové otvory pre reprodukciu hlbokých výrazných basov

  Dostatočne výkonná akustická hladina 3L priradená každému basovému reproduktoru je v dokonalej súhre s presne vyladenými basovými otvormi smerujúcimi zvuk dozadu, ktoré z tohto kompaktného reproduktora vyťažia skutočne úžasný a ucelený basový výkon. Výsledkom je výnimočná úroveň vernosti a úchvatný poslucháčsky zážitok.

 • Bezplatná aplikácia DockStudio prináša internetové rádio a ďalšie skvelé funkcie

  Bezplatná aplikácia DockStudio prináša internetové rádio a ďalšie skvelé funkcie

  Táto bezplatná aplikácia rozširuje možnosti vášho reproduktora s dokovacou stanicou o veľké množstvo skvelých funkcií. Môžete si pozrieť informácie o počasí, čase a dokonca nastaviť svoje obľúbené obrázky ako pozadie. Aplikácia DockStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta. Možnosti grafického štýlu aplikácie a jej funkcie pravidelne rozširujeme.

 • Dizajn vhodný pre iPod/iPhone/iPad

  Uložte váš iPod, iPhone alebo iPad na základňu a dokovacia stanica vyzerá skvele. No aj s vybratým zariadením je to stále krásny kus. Na rozdiel od iných dokovacích staníc je táto dokovacia stanica Fidelio navrhnutá tak, aby vyzerala úchvatne, či už je v nej vložené zariadenie, alebo nie. Pridajte štipku elegancie na vašu poličku alebo stôl s týmto neprehliadnuteľným kusom.

 • Neodýmiové reproduktory pre dokonale vyvážený zvuk

  Zliatina je najlepší materiál pre vytváranie silnejšieho magnetického poľa, čím sa zvyšuje citlivosť v hlasovej cievke, dosahuje sa lepšia odozva basov a čistá vyvážená kvalita zvuku.

 • Synchronizácia s počítačom pre zariadenie iPod/ iPhone/iPad cez USB

  Pripojte, prehrávajte, synchronizujte a nabíjajte ho! Ponorte sa do obľúbenej hudby na zariadení iPod, iPhone alebo iPad, kým sa nabíja a synchronizuje s počítačom cez USB – a vychutnajte si vynikajúcu kvalitu zvuku s bezkonkurenčným pohodlím. Nech skvelé melódie znejú bez prestania – dokonca bez toho, aby došla energia.

 • Úžasné zvukové efekty hier cez Bluetooth

  Pôžitok z hrania nie je nikdy dokonalý bez skvelých zvukových efektov. Teraz môžu byť vaše hry v inteligentnom telefóne alebo akomkoľvek inom prenosnom zariadení ešte vzrušujúcejšie – vďaka tomuto reproduktoru s dokovacou stanicou od spoločnosti Philips, ktorý vás doslova zaplaví zvukom. Všetky zvuky budete počuť nahlas a zreteľne, vďaka čomu bude váš poslucháčsky zážitok ešte dokonalejší. Navyše, toto všetko dosiahnete úplne pohodlne – cez pripojenie Bluetooth. Stačí vytvoriť bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth medzi prenosným zariadením a reproduktorom s dokovacou stanicou a môžete sa oddať hre.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať