Reproduktor s dokovacou stanicou

  Reproduktor s dokovacou stanicou

  Zažite skutočnú vernosť

  Reproduktor s dokovacou stanicou Philips je bránou do sveta nádherných hudobných melódií. Skonštruovaný zo špičkových komponentov a prírodného dreva, získa z prehrávača iPod/iPhone/iPad maximálnu vernosť a prináša autentický zvukový zážitok verný originálu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktor s dokovacou stanicou

pre iPod/iPhone/iPad DS9000/10 Nájsť podobné výrobky

Zažite skutočnú vernosť

Posadnutí zvukom

 • Pasívna výhybka pre reprodukciu v celom počuteľnom spektre

  Pasívna výhybka pre reprodukciu v celom počuteľnom spektre

  Konštrukcia s pasívnou výhybkou umožňuje jasne počuť každý tón, takže hudba vychádza úžasne čistá, prirodzená a úplná. Pomocou komplexnej technickej konštrukcie sa každá časť celého počuteľného spektra zvukových frekvencií oddelí a odošle do príslušných budičov. Signály mimo frekvenčnej odozvy budiča sa nikdy neodosielajú, takže kvalita zvuku sa výrazne zlepší a úroveň rušenia značne zníži. Spolu so špičkovými elektronickými komponentmi vytvára pasívna výhybka zvuk, ktorý je koherentný, bez kompromisov a verný originálu.

 • Plne digitálna technológia spracovania pre dokonalú čistotu zvuku

  Plne digitálna technológia spracovania pre dokonalú čistotu zvuku

  Zdokonalená, plne digitálna technológia na spracovanie zvuku poskytuje výrazne lepší zvukový výkon v porovnaní s konvenčnou analógovou technológiou na spracovanie zvuku, ktorú možno nájsť v prehrávačoch s dokom využívajúcich analógový zvukový výstup zo zariadenia iPod/iPhone. Zachytáva digitálny zvukový výstup zariadenia iPod/iPhone a v každej fáze obvodu používa digitálne spracovanie, čím vytvára oveľa vyšší odstup signálu od šumu. Výsledkom je neprekonateľne čistý zvuk s dokonalou rovnováhou.

 • Senzor priblíženia na aktiváciu podsvieteného ovládacieho panela

  Senzor priblíženia na aktiváciu podsvieteného ovládacieho panela

  Väčšina prvotriednych audiofilských zariadení umožňuje vypnutie displeja – možnosť absolútne si vychutnávať hudbu a sústrediť sa len na reprodukciu zvuku. S funkciou senzora priblíženia si môžete dopriať aj toto. Keď sa vzdialite, osvetlené funkčné tlačidlá sa automaticky stlmia. Keď priblížite ruky, funkčné tlačidlá sa rozsvietia, takže môžete pohodlne ovládať hudbu.

 • Dokovanie ľubovoľného zariadenia iPod/iPhone aj v jeho puzdre

  Dokovanie ľubovoľného zariadenia iPod/iPhone aj v jeho puzdre

  Inteligentne navrhnutý pružinový dokovací port bez námahy a bez špeciálnych adaptérov zachytí ľubovoľný prehrávač iPod alebo iPhone. Navyše funguje aj vtedy, keď je prehrávač vložený v niektorom z väčšiny ochranných puzdier – stačí vložiť iPod alebo iPhone do doku tak, ako je. Teraz si môžete vychutnávať svoju hudbu v skutočnom pohodlí.

 • Budiče audiofilskej kvality pre autentickú reprodukciu zvuku

  Budiče audiofilskej kvality pre autentickú reprodukciu zvuku

  Dokovací reproduktorový systém od spoločnosti Philips je vybavený výškovým reproduktorom s kruhovým meničom – vysokokvalitným prevodníkom využívaným v Hi-Fi reproduktorových systémoch – ktorý v sebe spája dokonalú reprodukciu vysokofrekvenčných tónov s neuveriteľnou presnosťou a detailmi. Skreslenie je úplne minimálne, vďaka čomu vyniknú aj tie najjemnejšie zvukové nuansy.

 • Presne vyladené basové otvory pre reprodukciu hlbokých výrazných basov

  Presne vyladené basové otvory pre reprodukciu hlbokých výrazných basov

  Dostatočne výkonná akustická hladina 3L priradená každému basovému reproduktoru je v dokonalej súhre s presne vyladenými basovými otvormi smerujúcimi zvuk dozadu, ktoré z tohto kompaktného reproduktora vyťažia skutočne úžasný a ucelený basový výkon. Výsledkom je výnimočná úroveň vernosti a úchvatný poslucháčsky zážitok.

 • Bezplatná aplikácia DockStudio prináša internetové rádio a ďalšie skvelé funkcie

  Bezplatná aplikácia DockStudio prináša internetové rádio a ďalšie skvelé funkcie

  Táto bezplatná aplikácia rozširuje možnosti vášho reproduktora s dokovacou stanicou o veľké množstvo skvelých funkcií. Môžete si pozrieť informácie o počasí, čase a dokonca nastaviť svoje obľúbené obrázky ako pozadie. Aplikácia DockStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta. Možnosti grafického štýlu aplikácie a jej funkcie pravidelne rozširujeme.

 • Zmyselne zakrivená zadná časť pre eleganciu a precízny zvuk

  Čisté línie a zmyselné zakrivenie zadného krytu nielen skvele vyzerajú – vytvárajú tiež efektívnejšiu akustickú štruktúru. Toto dômyselne navrhnuté zakrivenie zvyšuje tuhosť reproduktorovej skrinky, čím výrazne potláča interné rezonancie a prináša precíznejšiu a prirodzenejšiu reprodukciu zvuku. Vychutnáte si tak reproduktory s atraktívnym vzhľadom a senzačným zvukom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať