MiniVac

Ručný vysávač

  MiniVac

  Ručný vysávač

  Výkonný minivysávač MiniVac pre lepšie výsledky pri upratovaní

  Dosiahnite kvalitnejší výsledok pri vysávaní s výkonným vysávačom Philips MiniVac 3,6 V. Cyklónový prietok vzduchu bez vrecka na prach a 2-stupňový filtračný systém zaručujú dlhotrvajúci výkon a aerodynamická hubica zaručí veľmi účinné zachytávanie prachu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MiniVac Ručný vysávač

3, 6 V akumulátor, Bezvreckový, cyklónový, Štrbinový a kefkový nástavec FC6140/01 Nájsť podobné výrobky

Výkonný minivysávač MiniVac pre lepšie výsledky pri upratovaní

Cyklónový prietok vzduchu bez vrecka a aerodynamická hubica

 • Hubica s aerodynamickým dizajnom na lepšie zachytávanie prachu

  Hubica s aerodynamickým dizajnom na lepšie zachytávanie prachu

  Aerodynamický dizajn tohto vysávača Philips MiniVac zabezpečuje optimálne nasávanie aj tých najjemnejších prachových častíc. Ergonomický tvar hubice vám pomôže vyčistiť aj tie najťažšie prístupné oblasti.

 • 2-stupňový cyklónový prietok vzduchu na optimálnu filtráciu

  2-stupňový cyklónový prietok vzduchu na optimálnu filtráciu

  Cyklónový prietok vzduchu bezvreckového vysávača udržuje vo vnútri otáčajúci sa prach, čím zaistí optimálny vysoký sací výkon a pretrvávajúci výkon pri čistení. Jeho 2-stupňový filtračný systém zaručuje, že po nasatí špiny už špina nemôže uniknúť. Prvý filter zablokuje väčšinu špiny, zatiaľ čo druhý filter zachytí jemnejšie čiastočky prachu.

 • Výkonné 3,6 V batérie NiMH

  Výkonné 3,6 V batérie NiMH

  Výkonné nikel-metalhydridové (NiMH) batérie s dlhšou výdržou vysávača Philips MiniVac nevytvárajú tzv. pamäťový efekt. Tento efekt časom znižuje kapacitu batérií, čím sa skracuje čas prevádzky. Tento vysávač Mini Vac s NiMH batériami poskytuje dlhšie trvajúci výkon v porovnaní s výrobkami vybavenými bežnými nikel-kadmiovými (NiCd) batériami, u ktorých vzniká pamäťový efekt.

 • Úzka nabíjacia základňa (na stenu/stôl)

  Úzka nabíjacia základňa (na stenu/stôl)

  Philips Mini Vac môžete skladovať na pohodlnej nabíjacej základni, ktorá sa namontuje na stenu alebo umiestni na stôl. To znamená, že Mini Vac spolu s jeho výkonnou nabíjateľnou batériou, je vždy pripravený, keď ste aj vy.

 • Hubica, ktorú zložíte jedným kliknutím, na jednoduché vyprázdnenie

  Hubica, ktorú zložíte jedným kliknutím, na jednoduché vyprázdnenie

  Vysávač Philips MiniVac sa jednoducho a rýchlo vysýpa a hygienicky sa čistí. Philips MiniVac obsahuje hubicu, ktorá sa dá pomocou jediného cvaknutia odpojiť, takže MiniVac môžete vysypať bez toho, aby ste sa dotkli špiny.

 • Tvarovaná rúčka pre optimálne uchopenie

  Tvarovaná rúčka pre optimálne uchopenie

  Vysávač Philips Mini Vac má tvarovanú rúčku, ktorá zaručuje optimálne uchopenie. Mini Vac môžete chytiť akýmkoľvek spôsobom. Mäkký gumený povrch je príjemný na dotyk a poskytuje vám potrebné pevné uchopenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať