MiniVac

Ručný vysávač

  MiniVac

  Ručný vysávač

  Vyčistite svoje auto ako nikdy predtým

  Vychutnajte si ešte kvalitnejší výsledok pri vysávaní s výkonným modelom Philips MiniVac 12 V pre vaše auto. 2-fázový cyklónový prietok vzduchu bez vrecka na prach zaručí dlhotrvajúci výkon a hubica s aerodynamickým tvarom zabezpečí lepšie zachytávanie prachu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MiniVac Ručný vysávač

12 V do auta, Bezvreckový, cyklónový, 5 ks príslušenstva a odkladacia taška, Auto (so zástrčkou do auta) FC6141/01 Nájsť podobné výrobky

Vyčistite svoje auto ako nikdy predtým

Cyklónový prietok vzduchu bez vrecka a aerodynamická hubica

 • 2-stupňový cyklónový prietok vzduchu na optimálnu filtráciu

  2-stupňový cyklónový prietok vzduchu na optimálnu filtráciu

  Cyklónový prietok vzduchu bezvreckového vysávača udržuje vo vnútri otáčajúci sa prach, čím zaistí optimálny vysoký sací výkon a pretrvávajúci výkon pri čistení. Jeho 2-stupňový filtračný systém zaručuje, že po nasatí špiny už špina nemôže uniknúť. Prvý filter zablokuje väčšinu špiny, zatiaľ čo druhý filter zachytí jemnejšie čiastočky prachu.

 • Hubica s aerodynamickým dizajnom na lepšie zachytávanie prachu

  Hubica s aerodynamickým dizajnom na lepšie zachytávanie prachu

  Aerodynamický dizajn tohto vysávača Philips MiniVac zabezpečuje optimálne nasávanie aj tých najjemnejších prachových častíc. Ergonomický tvar hubice vám pomôže vyčistiť aj tie najťažšie prístupné oblasti.

 • Zástrčka do auta pre neobmedzenú prevádzku

  Zástrčka do auta pre neobmedzenú prevádzku

  Vysávač pre auto Philips MiniVac je ideálnym pomocníkom na čistenie vášho auta, pretože je vybavený konektorom do zapaľovača. Vďaka tomu dosiahne aj do najneprístupnejších oblastí auta bez potreby nabíjať ho a je vždy pripravený na použitie!

 • Tvarovaná rúčka pre optimálne uchopenie

  Tvarovaná rúčka pre optimálne uchopenie

  Vysávač Philips Mini Vac má tvarovanú rúčku, ktorá zaručuje optimálne uchopenie. Mini Vac môžete chytiť akýmkoľvek spôsobom. Mäkký gumený povrch je príjemný na dotyk a poskytuje vám potrebné pevné uchopenie.

 • Odkladacie vrecko na uloženie do auta

  Odkladacie vrecko na uloženie do auta

  Toto odkladacie vrecko vám umožňuje ponechať všetko príslušenstvo a konektor do vozidla na jednom mieste, aby ste mali neustále k dispozícii všetko potrebné na vyčistenie svojho auta!

 • Široká paleta príslušenstva na všetky účely

  Široká paleta príslušenstva na všetky účely

  Vysávač Philips MiniVac sa dodáva so širokou paletou príslušenstva, vďaka ktorému vám na čistenie auta stačí minimum námahy. Jeho súčasťou je malý a veľký kefový nástavec, malý a veľký štrbinový nástavec a dlhá trubica ideálna aj na tie najnedostupnejšie miesta. Vskutku ideálna kombinácia na čistenie auta!

 • Vhodný na používanie s 12 V batériou so zástrčkou do auta

  Zapojte Philips MiniVac do auta pomocou priloženého kábla, čím získate 12 V napájanie na optimálny čistiaci výkon.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať