MiniVac

Ručný vysávač

  MiniVac

  Ručný vysávač

  Deň čo deň ekologickejšie

  10,8 V mini vysávač Philips MiniVac EnergyCare je vybavený ľahkou a výkonnou technológiou lítium-iónových batérií s dlhou výdržou. Úsporný systém nabíjania vypne napájanie, keď sú batérie úplne nabité, takže nedochádza k plytvaniu energiou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MiniVac Ručný vysávač

10, 8 V lítiový akumulátor, Bezvreckový, cyklónový, Štrbinový a kefkový nástavec, Eco FC6148/01 Nájsť podobné výrobky

Deň čo deň ekologickejšie

Ušetrite až 70 % energie vďaka úspornému nabíjaniu*

 • Ľahké li-iónové batérie s dlhou výdržou

  Ľahké li-iónové batérie s dlhou výdržou

  Výkonné lítium-iónové (Li-Ion) batérie vo vysávači Mini Vac značky Philips majú dlhotrvajúci výkon v porovnaní s bežnými nikel-kadmiovými (NiCd) batériami. Lítium-iónové batérie sú tiež veľmi ľahké, čím vám zabezpečujú príjemnejší zážitok z čistenia.

 • Stojan na nabíjanie s kefovým a štrbinovým nástavcom

  Stojan na nabíjanie s kefovým a štrbinovým nástavcom

  Do stojana na nabíjanie vysávača MiniVac sa dá upevniť kefový a štrbinový nástavec. Kefový nástavec zaistí, že počas čistenia nepoškodíte jemné povrchy, zatiaľ čo štrbinový nástavec vám zaistí prístup k ťažko dostupným miestam.

 • Systém nabíjania sa po úplnom nabití batérií automaticky vypne

  Systém nabíjania sa po úplnom nabití batérií automaticky vypne

  Úsporný systém nabíjania sa automaticky vypne, keď sa úplne nabijú batérie. Preto prestane využívať napájanie a šetrí energiu. Iný systém nabíjania bežne pokračuje v nabíjaní, a to aj vtedy, keď sú batérie úplne nabité, čím dochádza k plytvaniu energiou.

 • 2-stupňový cyklónový prietok vzduchu na optimálnu filtráciu

  2-stupňový cyklónový prietok vzduchu na optimálnu filtráciu

  Cyklónový prietok vzduchu bezvreckového vysávača udržuje vo vnútri otáčajúci sa prach, čím zaistí optimálny vysoký sací výkon a pretrvávajúci výkon pri čistení. Jeho 2-stupňový filtračný systém zaručuje, že po nasatí špiny už špina nemôže uniknúť. Prvý filter zablokuje väčšinu špiny, zatiaľ čo druhý filter zachytí jemnejšie čiastočky prachu.

 • Hubica s aerodynamickým dizajnom na lepšie zachytávanie prachu

  Hubica s aerodynamickým dizajnom na lepšie zachytávanie prachu

  Aerodynamický dizajn tohto vysávača Philips MiniVac zabezpečuje optimálne nasávanie aj tých najjemnejších prachových častíc. Ergonomický tvar hubice vám pomôže vyčistiť aj tie najťažšie prístupné oblasti.

 • Tvarovaná rúčka pre optimálne uchopenie

  Tvarovaná rúčka pre optimálne uchopenie

  Vysávač Philips Mini Vac má tvarovanú rúčku, ktorá zaručuje optimálne uchopenie. Mini Vac môžete chytiť akýmkoľvek spôsobom. Mäkký gumený povrch je príjemný na dotyk a poskytuje vám potrebné pevné uchopenie.

 • Hubica, ktorú zložíte jedným kliknutím, na jednoduché vyprázdnenie

  Hubica, ktorú zložíte jedným kliknutím, na jednoduché vyprázdnenie

  Vysávač Philips MiniVac sa jednoducho a rýchlo vysýpa a hygienicky sa čistí. Philips MiniVac obsahuje hubicu, ktorá sa dá pomocou jediného cvaknutia odpojiť, takže MiniVac môžete vysypať bez toho, aby ste sa dotkli špiny.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • v porovnaní s predchádzajúcim modelom Philips FC6050. Interný test spoločnosti Philips Consumer Lifestyle z roku 2007.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať