Steam Plus

Vysávací systém s čistením parou

  Steam Plus

  Vysávací systém s čistením parou

  Žiarivo čisté podlahy vďaka pare

  Udržiavajte svoju domácnosť žiarivo čistú pomocou nového zariadenia Philips Steam Plus FC7020. Využite najhygienickejší spôsob čistenia, pretože para zabíja mikróby aj baktérie. Tento čistič, ktorý v sebe spája vysávanie s čistením parou, vám ušetrí čas aj námahu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Steam Plus Vysávací systém s čistením parou

2 v 1: vysávanie a čistenie parou, Čas zahriatia 30 s, 2 mikrovláknové podložky, Všetky tvrdé podlahy FC7020/01 Nájsť podobné výrobky

Žiarivo čisté podlahy vďaka pare

Vysávanie a čistenie parou jedným ťahom

 • Para zabije až 99,9 % mikróbov a baktérií

  Para zabije až 99,9 % mikróbov a baktérií

  Dosiahnite najhygienickejšie výsledky čistenia parou vďaka systému Philips Steam Plus. Tento systém zabije 99,9 % mikróbov a baktérií. Dezinfikujte všetky typy tvrdých podláh bez chemikálií – len pomocou vody.

 • 1300 W pre silnú paru

  1300 W pre silnú paru

  1300 W výkon poskytne rýchly čas zahriatia. Systém Steam Plus je pripravený na použitie za menej než 30 sekúnd. Keď je systém Steam Plus pripravený na čistenie parou, farba LED ukazovateľa sa zmení z bielej na modrú.

 • Vysávanie a čistenie parou jedným ťahom

  Vysávanie a čistenie parou jedným ťahom

  Dosiahnite hygienické výsledky jedným ťahom. Kombinovaný spôsob čistenia systémom Steam Plus šetrí čas aj námahu. Funkcia vysávania odstráni nečistoty, prach a rôzne omrvinky, kým funkcia čistenia parou dezinfikuje podlahu. Jednotlivé funkcie môžete používať samostatne alebo ich použiť súčasne a dokonale vyčistiť podlahu jedným ťahom.

 • Výnimočne rýchla doba schnutia

  Výnimočne rýchla doba schnutia

  Zariadenie Philips Steam Plus počas čistenia šetrí váš čas. Účinne odstráni viditeľné aj neviditeľné nečistoty a zanechá vašu podlahu takmer úplne suchú.

 • Nezanecháva zvyšky na podlahe

  Nezanecháva zvyšky na podlahe

  Systém SteamPlus pracuje len s vodou. Na vašej podlahe nezanechá žiadne zvyšky chemických látok.

 • Umývateľné a trvácne mikrovláknové podložky

  Umývateľné a trvácne mikrovláknové podložky

  2 umývateľné a odolné mikrovláknové podložky sú súčasťou balenia. Mäkký mikrovláknový materiál jemne uvoľňuje, nadvihuje a vstrebáva prach a nečistoty, čím ich odstráni účinne, no zároveň jemne. Mikrovláknové podložky možno prať v práčke, jednoducho sa skladajú a nasadzujú.

 • Funkcia čistenia parou sa vypne, keď zariadenie nepoužívate

  Funkcia čistenia parou sa vypne, keď zariadenie nepoužívate

  Keď si počas čistenia dáte prestávku, systém Steam Plus automaticky vypne funkciu čistenia parou, kým je vo vzpriamenej polohe. Vďaka tomu je zaručená mimoriadna bezpečnosť aj váš pocit istoty.

 • Použitie s vodou z vodovodu

  Použitie s vodou z vodovodu

  Systém SteamPlus je špeciálne navrhnutý na použitie s vodou z vodovodu. Jeho aktívny filter proti vodnému kameňu automaticky odstraňuje vodný kameň z vody. Aktívny filter proti vodnému kameňu odporúčame vymieňať aspoň každých 6 mesiacov, aby ste sa mohli počas celej životnosti zariadenia tešiť z vynikajúcich výsledkov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať