AquaTrio Pro

  AquaTrio Pro

  Vysáva, čistí a suší jedným ťahom

  AquaTrio Pro súčasne vysáva, čistí aj suší, takže vám ušetrí až 50 % času a námahy*. Výkonné a jemné kefy z mikrovlákien na účinné odstránenie všetkých nečistôt a škvŕn. Pre dokonalé, viditeľné výsledky čistenia na všetkých tvrdých podlahách**. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

AquaTrio Pro

3-v-1: vysáva, čistí a suší, Technológia Triple-Acceleration, Mokré čistenie s viditeľnými výsledkami, Všetky tvrdé podlahy FC7088/01 Nájsť podobné výrobky

Vysáva, čistí a suší jedným ťahom

Mokré čistenie na tvrdých podlahách s viditeľnými výsledkami

 • Špičkový výkon pri čistení pre dokonalé výsledky

  Špičkový výkon pri čistení pre dokonalé výsledky

  - Vysáva: výkonný systém Aqua Cyclone nasaje a odstráni všetky rozliate tekutiny, nečistoty aj prach - Umýva: kefy z mikrovlákien rotujúce proti sebe nanášajú vrstvu rozprášenej čistej vody, ktorá účinne uvoľňuje špinu a povrchové nečistoty. Všetka špina sa rozpustí vo vode a zachytí do samostatnej nádoby. - Vysuší: otáčajúce sa kefy vytvárajú prúd vzduchu, ktorý podlahu doslova vysuší

 • Účinné so studenou aj teplou vodou z vodovodu, so saponátom aj bez neho

  Účinné so studenou aj teplou vodou z vodovodu, so saponátom aj bez neho

  S vysávačom AquaTrio Pro dosiahnete vynikajúce výsledky len pomocou studenej alebo teplej vody z vodovodu. V prípade potreby môžete pridať jemne peniaci alebo nepeniaci čistiaci prostriedok podľa vlastného výberu, ktorý je vhodný pre tvrdé podlahy.

 • Oddelené nádoby na čistú a špinavú vodu

  Oddelené nádoby na čistú a špinavú vodu

  Oddelené nádoby na čistú a špinavú vodu zabezpečia, že budete vždy umývať len čistou vodou a všetky nečistoty a alergény zostanú v nádobe na špinavú vodu.

 • Podlaha uschne o 50 % rýchlejšie ako pri bežnom umývaní

  Podlaha uschne o 50 % rýchlejšie ako pri bežnom umývaní

  Podlaha vyschne o 50 % rýchlejšie v porovnaní pri použití obyčajného mopu.

 • Ideálny na všetky tvrdé podlahy**

  Ideálny na všetky tvrdé podlahy**

  Ideálny na všetky tvrdé podlahy (vhodné na umývanie namokro): drevo, parkety, laminát, vinyl/linoleum, keramika/dlaždice, mramor/prírodný kameň.

 • S jedným zásobníkom na vodu vyčistí viac ako 60 m2

  S jedným zásobníkom na vodu vyčistí viac ako 60 m2

  Na jeden plný 700 ml zásobník vyčistíte viac ako 60 m2 pevnej podlahy, takže zvládnete aj veľké plochy a miniete pritom minimálne množstvo vody.

 • Rýchlo rotujúce kefy sa samé čistia počas činnosti

  Rýchlo rotujúce kefy sa samé čistia počas činnosti

  Kefy sa čistia samé počas používania. Odstredivé sily odvádzajú špinu a vodu zachytenú z dlážky do nádoby na špinavú vodu. Ak chcete zabezpečiť optimálny výkon pri čistení, vymieňajte kefy systému AquaTrio každých 6 mesiacov (FC8054).

 • Ušetrite až 50 % energie. Ušetrite až 70 % vody*

  Ušetrite až 50 % energie. Ušetrite až 70 % vody*

  Vďaka vysokej energetickej účinnosti ušetríte až 50 % energie v porovnaní s vysávaním. Spotrebujete tiež až o 70 % menej vody v porovnaní s umývaním namokro.

 • Funkcia samočistenia s oplachovacím podnosom

  Funkcia samočistenia s oplachovacím podnosom

  AquaTrio Pro sa čistí sám. Položte ho do špeciálne navrhnutého oplacovacieho podnosu, do zásobníka nalejte pohár vody z vodovodu a na niekoľko sekúnd ho zapnite.

 • Odstráni až 99 % baktérií*** a zníži počet alergénov

  AquaTrio Pro odstraňuje až 99 % všetkých baktérií*** a znižuje alergény. Keďže má oddelené nádržky na čistú a špinavú vodu, všetok prach a alergény zostanú zachytené v nádržke so špinavou vodou.

 • 2 kefy z mikrovlákien odstránia všetku špinu, prach a nečistoty

  Výkonné kefy z mikrovlákien sa otáčajú rýchlosťou 6700 ot./min., aby efektívne odstránili všetky rozliate tekutiny, prach a špinu, zatiaľ čo sa prispôsobujú najrôznejším tvarom podláh a dokonca čistia aj drážky v podlahe

 • Indikátory LED vám oznámia, kedy je potrebné zasiahnuť.

  Indikátory LED vám oznámia, kedy je potrebné zasiahnuť. Zasvietia nazeleno, keď je AquaTrio Pro zapnutý a pripravený na čistenie. Rozsvietia sa namodro, keď treba nádržky s vodou doplniť alebo vyprázdniť. A napokon sa rozsvietia načerveno, keď niečo prekáža kefám, takže musíte odstrániť prekážku a naďalej čistiť zľahka.

 • Kvalita vhodná aj pre alergikov testovaná strediskom ECARF

  Zariadenie AquaTrio s vodnou filtráciou je certifikované Európskym centrom pre výskum alergií ako vhodné aj pre alergikov. Systém Aqua Cyclone odfiltruje nečistoty a prach, alergény sa zachytia vo vode a nevracajú sa do vzduchu. Zariadenie AquaTrio odstráni 99,95 % alergénov z mačacej a psej srsti, prachových roztočov alebo peľu, a vytvára tak v domácnosti podmienky vhodné pre alergikov.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • * Vhodné na mokré čistenie
 • ** V porovnaní s vysávaním vysávačom s výkonom 2200 W a bežným umývaním namokro.
 • ***Pri použití s čistiacim prostriedkom

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať