Mini HiFi systém

  Mini HiFi systém

  Výkonný, čistý a veľkolepý zvuk

  Hi-Fi systém FWM6000/10 rozpumpuje vašu hudbu naplno vďaka výkonu 550 W RMS a 7500 W PMPO. Subwoofer vytvára bohaté basové tóny, zatiaľ čo technológia UniSound prináša čistý a prirodzene znejúci zvuk. Hudbu si môžete vychutnať zo zariadení USB a prenosných hudobných prehrávačov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výkonný, čistý a veľkolepý zvuk

s týmto zvukovým systémom

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov a hlasitosť na maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • Dvojitý zosilňovač pre lepší zvukový výkon

  Dvojitý zosilňovač pre lepší zvukový výkon

  Dvojitý zosilňovač poskytuje vylepšený zvukový výkon – zníži intermoduláciu medzi basovým reproduktorom a výškovým reproduktorom, keďže každý prevodník je zosilňovaný vlastným vyhradeným zosilňovačom. Výsledkom je hlboký a výkonný basový zvuk, ktorý má vysoký účinok bez toho, aby príliš zasahoval do vyšších frekvencií, takže sa zachová ich čistota a detaily. Pri použití v kombinácii s precíznou konštrukciou aktívnych výhybiek sa dosahuje lepšia kontrola fázovej a frekvenčnej odozvy každého prevodníka, vďaka čomu sa dosahuje vyváženejší a prirodzenejší zvuk.

 • MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie umožňuje priame prehrávanie MP3 súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša MP3 prepojenie aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

 • Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Vďaka meniču na tri disky na prehrávanie hudby si môžete kedykoľvek zvoliť medzi tromi odlišnými diskami CD vo vnútri zariadenia. Táto pohodlná funkcia vám umožňuje počúvať široké spektrum hudby, pričom nie je potrebné neustále meniť vložené disky CD.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • UniSound pre prirodzený a krištáľovo čistý zvuk

  UniSound pre prirodzený a krištáľovo čistý zvuk

  Pripravte sa na hudbu, ktorá je jednoznačne jasnejšia a prirodzenejšia. Technológia UniSound sa opiera o skúsenosti v oblasti akustického dizajnu a technológie výroby, vďaka čomu reprodukuje zvuk tak, ako bol skomponovaný. Pri bežných reproduktorov vychádza zvuk z výškového a basového reproduktora z rôznych miest. To vytvára silné rušenie a skresľuje zvuk, výsledkom čoho je neprirodzený, dvojrozmerný a pridusený zvuk. UniSound však vašu hudbu oslobodí tak, že umiestňuje výškový a basový reproduktor na jedinečné miesto a využíva dôvtipnú kombinovanú konštrukciu, ktorá výrazne znižuje rušenie a vytvára prirodzený zvuk na nerozoznanie od originálu.

 • Výkon 500 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 500 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • Kopírujte a konvertujte hudbu z diskov CD, rádia a systému karaoke na zariadenie USB

  Kopírujte a konvertujte hudbu z diskov CD, rádia a systému karaoke na zariadenie USB
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Zariadenie nesmiete nadmerne používať s hladinou hlasitosti vyššou ako 85 decibelov, pretože by to mohlo poškodiť váš sluch.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať