Mini HiFi systém

  Mini HiFi systém

  Ideálne zariadenie na večierky

  Urobte si dokonalú párty. Pomocou dvojice otočných dokov tohto mini Hi-Fi systému Philips môžete prehrávať a nabíjať zariadenia iPhone/iPod a pritom mixovať a skrečovať hudbu z knižníc týchto zariadení. DJ aplikácia vám poskytne špičkové funkcie pre DJov Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Mini HiFi systém

Mixuj ako DJ, 30-kolíkový dok pre iPod/iPhone, USB Direct, 300 W, rozšíriteľné zariadením FWP1000 FWP3200D/12 Nájsť podobné výrobky

Ideálne zariadenie na večierky

Posadnutí zvukom

 • Dynamické osvetlenie pre noc plnú tanca

  Dynamické osvetlenie pre noc plnú tanca

  Nechajte sa unášať hypnotickým rytmom hudby. Štýlové svetlá blikajú do rytmu vašich skladieb a vytvárajú lepšiu zábavu a vzrušujúcu atmosféru. Ak práve osvetlenie nepotrebujete, môžete túto funkciu vypnúť. Tieto úžasné dynamické svetlá dodajú vašim tanečným večierkom, búrlivým oslavám aj príjemným stretnutiam jedinečné čaro.

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov a hlasitosť na maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie umožňuje priame prehrávanie MP3 súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša MP3 prepojenie aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • USB Direct pre jednoduché prehrávanie hudby vo formáte MP3

  USB Direct pre jednoduché prehrávanie hudby vo formáte MP3

  Vďaka maximálnej prenosnosti súborov si môžete vychutnávať pohodlie a zábavu pri dostupnosti väčšieho množstva digitálnej hudby cez vstavané rozhranie USB Direct.

 • Dva otočné doky na prehrávanie a nabíjanie zariadenia iPod/iPhone

  Dva otočné doky na prehrávanie a nabíjanie zariadenia iPod/iPhone
 • Prelínače kanálov na prepínanie prehrávania medzi dvoma zariadeniami iPod/iPhone

  Prelínače kanálov na prepínanie prehrávania medzi dvoma zariadeniami iPod/iPhone
 • Celkový výstupný výkon 300 W RMS

  Celkový výstupný výkon 300 W RMS
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Zariadenie nesmiete nadmerne používať s hladinou hlasitosti vyššou ako 85 decibelov, pretože by to mohlo poškodiť váš sluch.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať