Mini HiFi systém

  Mini HiFi systém

  Pôsobivá hudba bezdrôtovo

  Prenášajte hudbu bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth® z akéhokoľvek zariadenia. Dvojitý zosilňovač poskytuje lepšiu kvalitu zvuku a celkový výstupný výkon 230 W RMS dodá hudbe ten správny náboj. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 199,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pôsobivá hudba bezdrôtovo

 • Prehrávajte hudbu bezdrôtovo cez Bluetooth™ z vášho smartfónu

  Prehrávajte hudbu bezdrôtovo cez Bluetooth™ z vášho smartfónu

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Dvojitý zosilňovač pre lepší zvukový výkon

  Dvojitý zosilňovač pre lepší zvukový výkon

  Dvojitý zosilňovač poskytuje vylepšený zvukový výkon – zníži intermoduláciu medzi basovým reproduktorom a výškovým reproduktorom, keďže každý prevodník je zosilňovaný vlastným vyhradeným zosilňovačom. Výsledkom je hlboký a výkonný basový zvuk, ktorý má vysoký účinok bez toho, aby príliš zasahoval do vyšších frekvencií, takže sa zachová ich čistota a detaily. Pri použití v kombinácii s precíznou konštrukciou aktívnych výhybiek sa dosahuje lepšia kontrola fázovej a frekvenčnej odozvy každého prevodníka, vďaka čomu sa dosahuje vyváženejší a prirodzenejší zvuk.

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov a hlasitosť na maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Pripojenie pomocou zvukového vstupu umožňuje priame prehrávanie súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša pripojenie pomocou zvukového vstupu aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať