Pure Essentials Collection

Domáca pekáreň

  Pure Essentials Collection

  Domáca pekáreň

  Pochutnajte si na čerstvo upečenom chlebe všetkých tvarov a chutí

  Každé ráno si vychutnáte čerstvé teplé bochníky a pomocou jedinečného príslušenstva pre domáce pekárne Philips môžete vytvárať aj vlastné tvary. Upečte bagety, žemle, rožky a zábavné pochúťky ako praclíky či malé rolky. Vychutnajte si ich s rodinou a prejavte svoju kreativitu! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pure Essentials Collection Domáca pekáreň

Viactvarová forma na chlieb, 14 volieb, 1250 g, Čierna HD9040/90 Nájsť podobné výrobky

Pochutnajte si na čerstvo upečenom chlebe všetkých tvarov a chutí

Vytvárajte pri pečení rôzne tvary s viactvarovou formou na chlieb

 • Viactvarová forma na chlieb na vytváranie vašich vlastných tvarov chleba

  Viactvarová forma na chlieb na vytváranie vašich vlastných tvarov chleba

  Viactvarová forma na chlieb je jedinečné príslušenstvo, pomocou ktorého upečiete chlieb ľubovoľného tvaru. Upečie bagety, žemle alebo rožky či dokonca zábavné pochúťky ako praclíky či rolky na párty. Skladá sa z dvoch podnosov, oba s tromi oddeľovačmi, pomocou ktorých môžete cesto formovať do rôznych veľkostí a tvarov. Môžete pripraviť až 12 žemličiek – ozdobené semienkami sa skvele hodia na večeru s priateľmi alebo upečené so syrom ako pikantná pochúťka – môžete tiež kombinovať bagety s rožkami alebo vytiahnite oddeľovače a vytvarujte cesto podľa vlastnej chuti. Predveďte svoju kreativitu!

 • 14 predvolených programov na pečenie chleba, miesenie cesta aj prípravu džemu

  14 predvolených programov na pečenie chleba, miesenie cesta aj prípravu džemu

  Domáca pekáreň Philips má 14 predvolených programov na dokonalé upečenie akéhokoľvek druhu chleba, od výdatného a sýteho celozrnného chleba až po bezlepkové, francúzske a sladké variácie. Dokáže tiež pripraviť chutné cesto na cestoviny, pizzu, žemle, koláčiky a pečivo – a aj džemy. Čokoľvek upečiete, bude vždy chutné a samotná príprava veľmi jednoduchá, lebo predvoľby sa postarajú o teplotu a čas, takže dosiahnete tie najlepšie výsledky. Obsahuje dokonca aj špeciálne nastavenia pre menšie tvary chleba, a ak sa ponáhľate, máte k dispozícii rad rýchlych programov na pečenie dvojnásobnou rýchlosťou či dokonca už za jednu hodinu.

 • Indikátor „Pridať“ pre špeciálne druhy chleba s dodatočnými prísadami

  Indikátor „Pridať“ pre špeciálne druhy chleba s dodatočnými prísadami

  Napečte špeciálne druhy chleba s chutnými prísadami, ako sú orechy či sušené ovocie – postup je jednoduchý a zábavný. Keď sa rozsvieti indikátor „pridať“, stačí pridať do cesta extra prísady a pekáreň sa postará o zvyšok. Pridajte, čo len chcete – orechy, semienka, olivy, sušené ovocie, syr, cibuľu, slaninku, nugát, čokoládu a množstvo ďalších prísad – upečiete špeciálny chlieb s jedinečnou chuťou!

 • Pečenie 3 veľkostí bochníkov – vrátane extra veľkého 1,25 kg

  Pečenie 3 veľkostí bochníkov – vrátane extra veľkého 1,25 kg

  Už žiadne obavy, že budete plytvať chlebom alebo sa vám minie, keď budete musieť nakŕmiť niekoľko osôb navyše. Využite extra kapacitu a jasné označenia na pekárni a pripravte stredné, veľké a extra veľké bochníky s hmotnosťou 750 g, 1 kg a 1,25 kg.

 • 3 úrovne intenzity opečenia pre dokonale chrumkavú kôrku

  3 úrovne intenzity opečenia pre dokonale chrumkavú kôrku

  Môžete si vychutnať vlastný chlieb tak, ako ho máte radi, vďaka trom úrovniam opečenia. Podľa vlastných preferencií a obľúbených receptov si vyberte jemnú, stredne opečenú alebo tmavú kôrku.

 • Obsahuje praktickú brožúrku s receptami

  Obsahuje praktickú brožúrku s receptami

  Radi niekedy skúšate niečo nové? Praktická brožúra s receptami vás naučí, ako pripravovať špeciálne druhy chleba a obsahuje množstvo chutných trikov a tipov na pridávanie obľúbených prísad, takže z ľubovoľného receptu môžete vyčarovať nejakú špecialitu. Navyše je prehľadná a jednoduchá, aj keď ste nikdy predtým domácu pekáreň nepoužívali.

 • Časovač s odložením štartu až o 15 hodín pre čerstvo upečený chlieb kedykoľvek

  Vychutnajte si neodolateľnú vôňu čerstvého teplého chleba každé ráno! Stačí, ak večer predtým nastavíte časovač s odložením štartu, a pekáreň pre vás pripraví a upečie bochník, kým budete spať. A keď sa prebudíte, bude na vás čakať čerstvo upečený chlieb, na ktorom si pochutnáte hneď, alebo až keď naň dostanete chuť.

 • Intuitívne ovládanie pre používateľov pomocou ľahko použiteľných tlačidiel

  Ovládacie tlačidlá tejto pekárne značky Philips sú usporiadané intuitívne, takže nastavovanie programov je jednoduché. Najskôr zvoľte druh chleba, potom hmotnosť podľa receptu a úroveň opekania (alebo jednoducho použite predvolenú úroveň opekania) a spustite program. Veľké ergonomické ikony jasne ilustrujú funkciu každého tlačidla a jasne čitateľná LCD obrazovka potvrdí voľby, ktoré použijete.

 • Sledujte cez priezorové okienko, ako chlieb kysne a hnedne

  Priezorové okienko umožňuje sledovať pekáreň pri práci, miesení, mixovaní a pečení – je ideálne, ak chcete sledovať postup a kontrolovať, či všetko prebieha podľa plánu.

 • Obsahuje aj odmernú nádobu a odmerku

  Pridávajte pevné a tekuté prísady v presných množstvách pomocou zodpovedajúcej odmerky a lyžice na dávkovanie – presne to, čo na začiatok potrebujete.

 • Zabudované nešmykľavé rúčky pre ľahkú a bezpečnú manipuláciu

  Ak potrebujete domácu pekáreň presunúť alebo ju odložiť do kuchynskej skrinky, prídu vám vhod robustné integrované nešmykľavé rukoväte, pomocou ktorých sa dobre zdvíha a presúva.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať